www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lifting forum balet.pl
Autor Wiadomość
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 8:57 pm   

Mozesz wybierac opcje 'oznacz wszystkie tematy jako przeczytane'.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 7:56 am   

No ja wiem, że taka opcja istnieje, ale pytam, czy mogę gdzieś odhaczyć, żeby mi się to robiło automatycznie...
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 3:34 pm   

A mnie się podoba to, że przy znaczku gg od razu widać czy ktoś jest dostępny czy nie :)
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
     
karolinkaaa 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik,uczeń
Posty: 276
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 8:27 pm   

Nie było mnie na forum tydzień i takie diametralne zmiany. :shock:
W każdym razie forum jest śliczne,ale w ogóle nie mogę się w niczym połapać :sad:
_________________
Spotkanie człowieka z kotem czyni człowieka lepszym,a kota gorszym.
 
     
Sephia 
Adept Baletu


Wiek: 35
Posty: 246
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 8:47 pm   

Na początku nie umiałam sie połapać, dlatego nie podobały mi się zmiany :P ale teraz się przyzwyczajam i widze same plusy :D forum jest teraz na prawdę fajne
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:05 pm   

Widzę, że Torin stał się Administratorem forum :roll:
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:08 pm   

Coś nie tak? ;)
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:20 pm   

Trochę dziwne, że użytkownik, który dołączył 19 czerwca bo 2 miesiącach stał się Adminem.
I za pewno poprzecie to argumentem, że zrobił lifting forum to jednak mnie to nie przekonuje... :?
Myślę, że jest wiele osób, które potrafiłoby to zrobić nawet jeśli się nie zgłosiły... :571:
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Sephia 
Adept Baletu


Wiek: 35
Posty: 246
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:24 pm   

No ale warto dać mu szanse może jeszcze się wykazać jako Administrator mi przynajmniej to nie przeszkadza :)
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:31 pm   

No sam sie nim chyba nie oglosil...Poza tym moze jest administratorem zajmujacym sie bardziej technicznymi sprawami. Jak znam Torina (ech te nasze konwersacje :) ) to raczej nie jest to osoba dazaca do jakichs super wyroznien...
To wyglada troche tak Cheryl jakbys byla tu niezupelnie bezinteresownie...Troche taki pies ogrodnika. Sama nie masz, to inni tez nie moga? Przy calej sympatii dla Ciebie :)
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:47 pm   

hmm widzę że już nie ma opcji wstawiania własnego napisu pod rangą i nickiem, miałam swój własny napis [VAMOS POLSKA], a teraz go już nie widzę. dlaczego?

Cheryl nie rozumiem dlaczego Torin nie może być administratorem... na stanowisko takiej władzy powołuje się ludzi którzy się znają na tej pracy i mają do tego jakieś preferencje. można być użytkownikiem 3 lata i nie zostać modem, a można być użytkownikiem 2 miesiące i zostać adminem.

ja osobiście nie mam nic przeciwko, ba nawet się cieszę że Torin jest adminem i sądzę że się do tego nadaje - przynajmniej z racji wiedzy na ten temat.
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
Ostatnio zmieniony przez Maron Sob Wrz 15, 2007 8:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:57 pm   

Cytat:
hmm widzę że już nie ma opcji wstawiania własnego napisu pod rangą i nickiem, miałam swój własny napis [VAMOS POLSKA], a teraz go już nie widzę. dlaczego?


Tak, nie ma juz tego. Uznalizmy, ze nie jest to potrzebne, jest rubryka na 'zwiazek z tancem' po avatarem, a bywao tak ze to sie powtarzalo z tytulem.

Natomiast ten tytul (VAMOS POLSKA) mozesz zobaczyc pod avatarem w swoim profilu.

Torin zostal administratorem wlasnie ze wzgledu na swoje umiejetnosci, i wierzcie, ze 'lifting' forum wcale nie byl taka latwa sprawa, i gdyby nie Torin, to jeszcze pewnie dlugo by czekalismy na kogos, kto mialby odpowiednie umiejetnosci do tego.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 9:41 pm   

Ja też nie widzę przeszkód do tego aby Torin był adminem... W końcu bardzo dużo zrobił dla forum.
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 9:50 pm   

Cheryl napisał/a:
Trochę dziwne, że użytkownik, który dołączył 19 czerwca bo 2 miesiącach stał się Adminem.
I za pewno poprzecie to argumentem, że zrobił lifting forum to jednak mnie to nie przekonuje... :?
Myślę, że jest wiele osób, które potrafiłoby to zrobić nawet jeśli się nie zgłosiły... :571:


Cóż droga Cheryl sprawa jest i prosta i nie dokońca.
Ujmując rzecz w jednym zdaniu - administratorem forum zostałem za zgodą i na prośbę WŁAŚCICIELA serwisu balet.pl. Który jest osoba z krwi i kości i z własnych pieniędzy opłaca tak domenę jak i utrzymanie serwera na którym stoi ten serwis.
Lifting forum nie był operacją ani łatwa ani małą ani przyjemną. Większość prac wydążyła sie w warstwie zupełnie nie widocznej dla użytkowników. Zmieniło się tak położenie serwisu jak również baza z której korzysta (wraz ze zmiana jej wersji). Tak że sam lifting (zmiana wersji skryptu konwersja bazy to już była kaszka z mleczkiem). Aby w ogóle móc dokonać JAKICHKOLWIEK poważnych zmian w serwisie osoba wykonująca te prace MUSI mieć uprawnienia administratora. Inaczej sie nie da.
Obecnie status administratora utrzymuje nadal ze względów w 100 % TECHNICZNYCH. Nie wtrącam sie W OGÓLE do spraw merytorycznych forum. Za to aby do pieścić serwis potrzeba jeszcze trochę pracy. I tą pracę wykonuję.
Prace na forum WYKONUJE CAŁKOWICIE DARMOWO jako, że chcę aby serwis był jak "najfajniejszy" i najlepiej się nam z niego korzystało. Z chwilą zakończenia wszystkich prac technicznych zdejmę z siebie status administratora i znów bede zwykłym uzytkownikiem. A status ten odzyskam w chwili gdy znów bedzie potrzeba ingerencji TECHNICZNEJ w serwis.
Na co dzień zajmuje się obsługa dużych sieci i systemów komputerowych, więc zajęcia mam pod dostatkiem, chcę jednak w ten jedyny możliwy dla mnie sposób wspomóc korzystających z serwisu.
Cheryl - uwierz mi że bycie administratorem to bardziej obowiązek niż frajda. I bycie administratorem - podkreślę technicznym - traktuje jako służbę dla forum.

Pozdrawiam
Torin
 
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 9:50 pm   

Nie rozumiem o co ci chodzi, Cheryl. :583: Torin został Administratorem, gdyż zna się na informatyce i może nam pomóc w wielu sprawach. :619: Widać też, że jest użytkownikiem dojrzałym i nie widzę żadnych przeszkód, aby sprawował tą funkcję...
:649:

EDIT:
Po powyższym poście Torina masz jeszcze jakieś wątpliwości co do jego stanowiska? :678:
Uważam, że bez sensu jest zdejmowanie z Ciebie, Torinie, tytułu administratora. W końcu szkód nam nie wyrządzisz ( chyba :711: :690: ), a jedynie możesz pomóc :)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 12:26 pm   

Cheryl napisał/a:
Trochę dziwne, że użytkownik, który dołączył 19 czerwca bo 2 miesiącach stał się Adminem.
I za pewno poprzecie to argumentem, że zrobił lifting forum to jednak mnie to nie przekonuje... :?
Myślę, że jest wiele osób, które potrafiłoby to zrobić nawet jeśli się nie zgłosiły... :571:


Cheryl, na tej samej zasadzie połowa forum może się kłócić, że moderatorem jest Julcia czy ktoś tam [to tylko taki przykład, więc nie obraź się, proszę, Julciu!], bo np. ja jestem dłużej na forum.
Jak ci tak zależy na byciu adminem, to proszę bardzo, zacznij działać jakoś znacząco dla dobra forum itd. to zostaniesz nim.

Na serio taki lifting to nie zabawa, poza tym trudno teraz Torinowi nie być administratorem, skoro, że tak się wyrażę, chyba najlepiej zna to forum od strony technicznej ;)

i ogółem popieram Kasię :))
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 1:49 pm   

W cale nie mam ochoty zostać adminem bo to mi do niczego nie potrzebne :roll:
Cieszę się, że Torin wyjaśnił sprawę.
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 2:10 pm   

Prawda jest taka Cheryl, ze Torim nie musial sie tlumaczyc ani nic wyjasniac...Bo wszystko jest jasne, ale Ty jakos tego nie rozumiesz.
Watpie, zeby na tym forum bylo wiele osob, ktore umialy zrobic cos takiego...jak to Ty twierdzisz.
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 2:20 pm   

A ja wątpię, żeby na forum było wiele osób, które potrafiłyby tak zazdrośnie na kogoś najechać, jak Ty... :533:
Torin zrobił bardzo dużo dla forum i jestem absolutnie przeciwko odbierania mu tytułu Administratora.
Wiesz co, wstydź się Cheryl za swoje słowa :514:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 2:23 pm   

Torin sam zaproponował że pomoże w przeprowadzeniu postulowanych przez nas zmian na forum słuzących zwłaszcza zwiekszeniu jego bezpieczeństwa. NIKT inny ani sie do tego nie zgłosił, ani w ogóle nie pomyślał, jak to technicznie przeprowadzić. Zawdzięczamy mu naszą II reforme forum. Administratorem został na czas przeprowadzania reformy tak aby mógł między innymi wyzucać uzytkownikow wpuszczających nam tu spam itp. Chyba o to nam chodziło? Torin sam zaproponował ze po wykonaniu roboty zdejmie z siebie funkcję Admina ale na wniosek Sfra i przy poparciu grona adminów i modów uchwalialismy za zasługi na forum przyznac Torinowi funkcję Admina od spraw technicznych. Nikt z nas nie zna się na tym tak jak on i zapewne wielokrotnie będzie nam służył pomoca np. nie dosypiając nocy bo jako dorosły i pracujący człowiek ma normlnie inne zajęcia niż bawić się w forum baletowe. Sa jeszcze jakieś pytania?

PS. wasze watpliwosci co do Torina - Admina są oburzajace - jak wiadomo każdą osobe dołączajaca do grona modów i adminów wybiera dotychczasowe grono więc nie widze pola do dyskusji
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 2:26 pm   

Kasiu, nie "wasze" a "Twoje" powinno być...
bo tylko jedna osoba ma coś przeciwko i w tym przypadku naprawdę jestem oburzona.
:710: :534:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 2:50 pm   

Kasiu wiesz nie będę się wstydzić za moje poglądy bo chyba nie mam za co :?
A, że Ty po prostu mnie nie lubisz to mnie nie bardzo obchodzi. Zapytałam się tylko dlaczego Torin jest adminem i dostałam odpowiedź..
Wystarczy.
Nie ja decyduję tym forum więc nie do mnie zależy sądzenie czy Torin adminem ma być czy nie :roll:
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 2:55 pm   

To nie chodzi o lubienie kogoś czy nie, ale o pracę, jaką się wkłada w forum i jego funkcjonowanie. I proszę Cię, nie burz życzliwej atmosfery, jaka tutaj panuje...

Chciałem tylko dodać, że funkcji administratora (czy choćby moderatora) na tym forum nie dostaje się ze względu na czas, jaki jaki ktoś jest zalogowany czy jaką ma liczbę postów... można mieć i po 5 tys. postów a moderatorem czy adminem nie być... w tej chwili, jak wiecie, funcję administratora na forum posiada Kasia G, Joanna, ja - Tranquality i Torin, który zajmuje się sprawami technicznymi. Ponadto, jesteśmy wspierani przez wspaniałe grono moderatorów. I póki co nie planujemy nowych nominacji, gdyż są one zbędne. Wszystkie decyzje dotyczące mianowań na adminów czy modów podejmujemy wspólnie z całym gronem moderatorskim. tak też było w przypadku Torina. I to chyba koniec w tej kwestii.
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 3:02 pm   

Ja nie burzę żadnej atmosfery ;/
Tylko się zapytałam :roll:
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 3:15 pm   

Ja ponawiam pytanie Kasi...
Czy da się coś zrobić, żeby nie pokazywało postów np. z wczoraj tylko automatycznie??

Znalazłam mr. green'y i to ile :6:57: Tylko teraz są pod numerkowymi nazwami i jak się rozwinie listę emotikonek :509:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12