www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lifting forum balet.pl
Autor Wiadomość
forum.balet.pl
ADMINISTRATOR


Posty: 107
Wysłany: Nie Wrz 09, 2007 9:39 pm   Lifting forum balet.pl

Kochani!

Po I Wielkiej Reformie naszego forum przeprowadzonej przez Ariodante, i paru kolejnych kosmetycznych sprawach, nadeszła pora na kolejną zmianę dosyć diametralną, gdyż chodzi o uaktualnienie skryptu forum.
Zapewni nam to ochronę przed niepożądanymi uzytkownikami/ tematami i zabezpieczy forum przed atakami hakerów, a także rozszerzy to parę funkcji...

W związku z tym forum zostanie wyłączone, jutro (poniedziałek) między godziną 10:00 a 14:00. Za utrudnienia przepraszamy.
Mamy nadzieję, że lifting powiedzie się bez problemów i wszystkim nam wyjdzie na dobre!
_________________
Forum Balet.pl
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 7:10 pm   

Chciałam pogratulować Torinowi wspaniałej roboty!
Forum jest prześliczne i bardzo praktyczne (choćby ilość nieprzeczytanych wątków i tematów)!

gratulacje serdeczne i podziękowania!!!!
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 7:13 pm   

Torin szacunek wielki! Kawal swietnej roboty, ktora wszystkim nam ulatwi i uprzyjemni dzialanosc forumową. Forum jest sliczne.
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
Ostatnio zmieniony przez Olimpia Pon Wrz 10, 2007 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 7:13 pm   

Mi się osobiście tak średnio podoba..
Jest trochę dziwnie :|
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 7:15 pm   

Fakt faktem, trzeba sie bedzie przyzwyczaic do zmian wizualnych i nie tylko. Ale to jest kwestia kilku wizyt i juz wszystko opanujesz Cheryl i przyzwyczaisz sie.
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 7:15 pm   

Przyzwyczaisz sie, Cheryl ;)


Mi tez sie podoba. Dzie-ku-je-my! :D

EDIT: Olimpia widze pomyslala tak samo :P
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
 
     
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 7:20 pm   

powiem tak: przywykniemy do nowego forum!
mnie przede wszystkim podoba się szereg niezwykle przydatnych funkcji w panelu administracyjnym i moderatorskim.
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 7:27 pm   

Torin, kawał dobrej roboty! :)
jesteśmy bardzo wdzięczni...
tak tu teraz na czasie xDD

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE!!

:) :) :) :)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
  Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 7:46 pm   

Tranquality napisał/a:
powiem tak: przywykniemy do nowego forum!
mnie przede wszystkim podoba się szereg niezwykle przydatnych funkcji w panelu administracyjnym i moderatorskim.


mamy się bać? :mrgreen:
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
M. 
Koryfej


Wiek: 39
Posty: 737
Skąd: znad morza :)
  Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 7:51 pm   

No proszę jak tu pięknie i nowocześnie! Choć na razie pozostanę jeszcze przy tradycyjnym kolorze blue to kto wie może któregoś dnia zmienię sobie forum na pomarańczowe...
Ha! a wypróbowaliście już funkcję "ignoruj użytkownika"? - można zasłonić niechciane wypowiedzi by wątki czytać wybiórczo, ale numer! :)
Moją uwagę zwrócił też system ostrzeżeń, który pojawił się na samym dole strony głównej... czy mamy zacząć drżeć?
Poza wszystkimi, które od razu rzucają się w oczy, ta zmiana najbardziej mi się podoba: kobieta "dołączyła" a mężczyzna "dołączył" zamiast dawnego, bezpłciowego "dołączył(a)". Dowód na to, że diabeł tkwi w szczegółach :twisted:
Choć nie znam się zbytnio na tych wszystkich hateemelach i innych internetowych językach, podejrzewam, że zmiany kosztowały trochę pracy i czasu, więc kłaniam się nisko i buszuję dalej po naszym odmłodzonym forum :mrgreen:
JEST BOSKO!!!
_________________
"Kochamy wciąż za mało i stale za późno..."
J. Twardowski
 
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:07 pm   

Tez wole niebieska wersje, przede wszystkim dlatego, ze w pomaranczowej mam biale marginesy na stronie glownej, a w niebieskiej jest ladnie zrobione, ze tablice sa na szerokosc przegladarki :)
I ogolnie design pomaranczony ma dla mnie troche zbyt ostre, proste krawdzie, itp., bo kolor mi sie podoba i niebieski, i pomaranczowy :)

Ogolnie im bardziej wglebiam sie w nowa wersje forum, tym bardziej mi sie ona podoba - ma mnostwo fajnych i uzytecznych funkcji.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
Fleuve 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 267
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:27 pm   

Ślicznie teraz tutaj. Bardzo ładne logo, wszystko jest lepiej zebrane no i nowe funkcje - jeszcze wszystkich nie poznałam, ale z czasem się zobaczy. Good job :D
 
     
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
  Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:57 pm   

Super!!!!!!!!!!!!
DZIEKUJEMY!!!!!!!
Mnie się bardzo podoba unowocześnione forum. Wreszcie mamy nasze logo, a nie to takie fabryczne. Bardzo fajne jest to, że pokazuje się ile tematów i postów nie przeczytaliśmy, a jak najedziemy na dany temat to tabelka z ostatnim postem Boskoo :mrgreen:
Żałuję tylko jednego... moja ulubiona emotikonka mrgreen jest żółta, a nie zielona :( Ale jakoś przeżyję=P
Na razie też mam niebieskie forum, bo jakoż tak bardziej swojsko się czuję, ale pomarańczowe też jest ładne więc może kiedyś zmienię. Musimy się tylko do wszystkiego przyzwyczaić.
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:30 pm   

a kto to jest 'junior admin'??

p.s. mrgreen jest zielona!
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:35 pm   

Hehe, gonia o to samo chcialam zapytac ;)
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 10:03 pm   

Też mnie to bardzo zastanawia...
Goniu ja mam żółtego mr. green'a :(
Jeszcze fajna nowość - przy numerze gg wyświetla się status!!
A to okienko na dole, w którym można od razu odpowiadać oszczędza nam trochę czasu i ładowania :D
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 11:20 pm   

gonia napisał/a:
a kto to jest 'junior admin'??

p.s. mrgreen jest zielona!


Taki admin co mniej może - być może że wyleci ta funkcja z forum :)

Torin
p.s.
Dzięki za ciepłe słówka miło mi że się podoba :D
Nie pisze nic więcej bo qurcze dziś już za długo przy kompie siedzę .....
 
 
     
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 4:17 pm   

hmm... nie działa mi teraz ta opcja zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie... :? Za każdym razem muszę się od nowa logować... Wiecie czemu tak jest? Ma tak też ktoś?

Mamy wreszcie poprawną godzinę na forum!!!! :mrgreen:
 
 
     
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 4:18 pm   

ja mam ten sam problem... może to minie... zdarzało się tak też w starej wersji forum...
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
     
basiawysocka1 
Nowicjusz


Wiek: 100
Posty: 34
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 4:29 pm   

Hm... mnie też nie loguje automatycznie :evil:
_________________
Dla świata możesz być nikim, ale dla kogoś całym światem.
 
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 4:31 pm   

Sprawdzcie, jakie macie ustawienia cookies, powinno byc zaznaczone, ze akceptujecie cookies ze stron (a przynajmniej z tego forum).
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 4:42 pm   

Automatyczne logowanie jest bezpieczne tylko wtedy, gdy jest powiązane ze sprawdzanie adresu IP. Automatyczne logowanie działa teraz właśnie w ten sposób. Czyli jeśli nie zmienił sie adres IP komputera z którego się logujecie to system Was automatycznie zaloguje. Jeśli się zmienił - trzeba zalogować się ręcznie. Może to być utrudnieniem dla osób ze zmiennym IP (neostrada i inne podobne usługi). Ale jest możliwość możliwość wyłączenia tego zabezpieczenia w swoim profilu. Ja tego nie polecam. Czasem warto wklepać parę znaków niż przekonać sie że pojawił sie na forum post podpisany sowim nickiem a nie mający z nami nic wspólnego.

Pozdrawiam
Torin
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 11:13 pm   

mnie też pierwsze dwa razy nie logowało automatycznie a teraz już tak - pewnie to przejdzie (zaznaczam ze komp mi sie nie zmienił, ale korzystam z neostrady to moze dlatego?)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 8:38 am   

Taka mała podpowiedź dla chcących skonfigurować sobie forum po swojemu.
Opróćz ustawień w profilu, na głównej stronie pomiędzy stopka (kto jest na forum) a tablicami postów po prawej stronie jest odnośnik preferencje. Za jego pomocą można dostosować do swoich upodobań wygląd/sposób działania/funkcjonalność naszego forum.
Dodałem tą wskazówkę, bo zauważyłem, ze bardzo mało osób korzysta z tej możliwości - być może nie wiedząc iż istnieje :)

Pozdrawiam
Torin
 
 
     
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 8:29 pm   

Ojejejejej!! :(
Gdzie można zmienić, żeby mi nie podświetlało nieprzeczytanych postów z wczoraj np? Chodzi o to, żeby mi czyściło tematy, gdy zamknę okno Explorera. Tak jak było wcześniej...
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12