www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
V EUROPEJSKIE SPOTKANIA TANECZNE
Autor Wiadomość
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 10:41 am   V EUROPEJSKIE SPOTKANIA TANECZNE

Cytat:
Szanowni Państwo!!!
Zapraszamy do Warszawy do Egurrola Dance Studio w terminie
20 - 31 sierpnia 2007

na dwa tygodnie wypełnione warsztatami odbywającymi się pod kierunkiem najlepszych pedagogów, którzy reprezentować będą różnorodne style taneczne.

W szczególny sposób potraktowaliśmy techniki, które wzbudzają największe zainteresowanie bywalców Europejskich Spotkań Tanecznych, a więc jazzowe i hiphopowe. Nie mogło zabraknąć warsztatów tańca klasycznego, które uważamy za niezwykle ważne nie tylko dla adeptów szkół baletowych, ale dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się tańcem.

W sumie proponujemy ponad 50 kursów zróżnicowanych pod względem poziomu zaawansowania, terminów zajęć, no i oczywiście technik tanecznych.

Naszą intencją jest, aby uczestnicy Europejskich Spotkań Tanecznych odnaleźli tu narzędzia oraz inspirację do dalszego rozwoju, mieli szansę skonfrontować swoją wiedzę i umiejętności z dziedziny tańca z najnowszymi światowymi trendami, a także nawiązać, zrodzone ze wspólnej pasji, przyjaźnie.

Tego właśnie życzę wszystkim, którzy zechcą z nami spędzić 5. Europejskie Spotkania Taneczne!

Joanna Szokalska
Dyrektor Europejskich Spotkań Tanecznych

Biuro Organizacyjne:
Egurrola Dance Studio
Ul. Żwirki i Wigury 99a

warsztaty@taniec.com.pl
tel. 0-22 824 02 01 lub 0-22 824 07 12

więcej informacji na stronie: http://www.warsztaty.com.pl
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 11:27 pm   

Byłam w tamtym roku i mi się podobało, w tym też prawdopodobnie będę :D
 
 
 
Ciarka
Nowicjusz


Posty: 39
Skąd: Warszawa/Stockholm
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 1:10 pm   

Ja wybieram sie na klasyke do Andrzeja Ziemskiego. Byłam w tamtym roku i było na prawde świetnie. Wszystkim go polecam, warto!
_________________
Det klarnar upp :)
 
 
 
Nemo 
Adept Baletu


Wiek: 41
Posty: 254
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 4:24 pm   

Właśnie rozważam zajęcia z klasyki. Na jakim są poziomie?
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 4:40 pm   

Są trzy poziomy. Podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany. Ja byłam w tamtym roku na średniozaawansowanym i było ok. W ogóle to były bardzo różnie tańczące osoby. Dziewczyny z młodszych klas OSB, starsze dziewczyny, które też myślę, że były z OSB (z końcowych klas, dobrze tańczyły), osoby z prywatnych szkół, było też kilka dziewczyn, które praktycznie zaczynały ćwiczyć... Zresztą i tak byłyśmy podzielone na 3 grupy i wykonywałyśmy ćwiczenia np. w różnym tempie, po prostu dostosowane do poziomu.
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 5:41 pm   

klasyka matylko 2 poziomy:
~początkujący
~średnio zaawansowany

ja sama (jesli sie w ogóle wybiorę - ale byłoby to możliwe chyba tylko po napadzie na bank opcjonalnie po napadzie na dalszą rodzinę) wybrałabym się na klasyke i jazz do Jagielskiego <marzy...>


EDIT:
udało się jednak......oba kursy już opłacone więc nie ma odwrotu (tudzież decyzji sponsora o wycofaniu aktywów)....no to do zobaczenia
Ostatnio zmieniony przez Gość Pią Lip 27, 2007 3:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 9:15 pm   

hmmm.... Myślałam, że są trzy poziomy... W tamtym roku chyba miały być trzy, ale na koniec zrobili dwa. A wiecie czemu tak jest??
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lip 14, 2007 7:01 pm   

Teraz mogę już powiedzieć, że na 100% będę na warsztatach. Na klasyce i modern jazz underground razem ze śnieżką_baleriną :D Poziom średniozaawansowany, drugi tydzień.
 
 
 
Nemo 
Adept Baletu


Wiek: 41
Posty: 254
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Lip 15, 2007 10:17 am   

aankaa_baletnica=) napisał/a:
Teraz mogę już powiedzieć, że na 100% będę na warsztatach. Na klasyce i modern jazz underground razem ze śnieżką_baleriną :D Poziom średniozaawansowany, drugi tydzień.


Zastanawiam się nad tym samym, także może się spotkamy :)
Ale modern jazz underground, to chyba dwa wezmę jak już się zdecyduje.
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lip 15, 2007 12:23 pm   

Ja szczerze polecam (jeśli chodzi o drugi tydzień) Joachima Sauttera i jego brodway jazz :)
Jest przesympatycznym i naprawdę dobrym pedagogiem.
Byłam u niego na brodway'u rok temu podczas biennale w Poznaniu i w tym roku też będę (dosłownie tydzień wcześniej jak Europejskie Spotkania Taneczne).
A jeśli chodzi o modern jazz underground z Thierry Verger to rok temu miałam możliwość przyglądania się tym zajęciom na poziomie początkującym i muszę powiedzieć, że było tam prawie jak na zaawansowanym, bo dużo doświadczonych tancerzy chodziło. I ci ludzie, którzy wybrali ten poziom, żeby się czegoś nauczyć po prostu rezygnowali, bo grupa nie była zdominowana przez początkujących, tylko bardziej doświadczonych tancerzy...
Ale wrażenie robiło :)
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Nemo 
Adept Baletu


Wiek: 41
Posty: 254
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 7:09 pm   

Właśnie myślałam nad wzięciem dwóch poziomów Vergera, nie wiem tylko czy będę zaniżać zaawansowany, czy podwyższać średniozaawansowany :)
Ale ostatnio byłam na średnim i było średnio, a podglądany przeze mnie poziom wyższy był dużo fajniejszy i nie taki trudny, jak myślałam.
 
 
Ciarka
Nowicjusz


Posty: 39
Skąd: Warszawa/Stockholm
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 2:25 pm   

hej, jest ktos z forum na klasyce sredniozaawansowanej teraz? Jesli tak przyznac się ;) Ja bede tez w nastepnym tygodniu. Może jakis znak rozpozawczy, dziewczyny ktore ida? Jestem po pierwszym dniu i musze powiedziec, że jest super. Pot się leje strumieniami!
_________________
Det klarnar upp :)
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 8:24 pm   

No i po warsztatach :cry: Niestety już koniec... Żałuję bo było super. Na klasyce strasznie mi się podobało, fajne ćwiczenia, sposób prowadzenia lekcji i ogólnie. Na pewno sporo warsztaty dały. Było dość dużo dziewczyn z OSB i przez samo patrzenie na nie można się dużo nauczyć, a do tego nauczyciel, ćwiczenie i wszystko.
Modern jazz underground też bardzo mi się podobał. Fajne układy, kombinacje... Nauczyciel miły i śmieszny :D Podobały mi się jego zajęcia. Jedynie dla mnie 1,5 godziny modernu to trochę za długo... ale to pewnie przez to, że wolę klasykę. Ale mogło być :D
Ogólnie było super i jestem bardzo zadowolona :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12