www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieczki klasowe (wydzielony)
Autor Wiadomość
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 11:58 pm   

Strasznie nie lubię jak ludzie uważają uczniów szkół prywatnych za jakiś innych. Za sztywniaków, snobów, szpanerów, idiotów itp. Z różnymi już się opiniami spotykałam. Tak jak napisała Dorota, większość osób w szkołach prywatnych jest normalna... może tylko jest lekkie oderwanie od rzeczywistości i niekiedy trudno zrozumieć pewne sytuacje innych związane z brakiem funduszy... bo jednak obracasz się w towarzystwie osób, które tych problemów nie mają. Zdarzają się snoby, sztywniacy itp, ale w państwówkach też są. Co do poziomu... do szkoły państwowej musi iść każdy... do prywatnej są wybierane osoby spośród kandydatów, którzy się zgłoszą. Zwykle jest to poniżej 20 osób (u mnie 18). Zajęcia dodatkowe... tak, jest dużo, nie korzystam, bo nie mam kiedy, ale jest dużo. Szachy, sporty, basen, taniec, teatr, muzyka, przedmioty ścisłe, humanistyczne, języki i jakieś jeszcze inne. Ogólnie dużo. Jest kameralnie... wszystkich się zna... Każdą osobę z mojego gimnazjum nazwę po imieniu i nazwisku (niecałe 60 osóbek). I jest bezpieczniej. Nie ma band, bijatyk itp.

Tak więc nie mówcie tak, jak dokładnie nie znacie sytuacji (chyba, że znacie dobrze to ok).
Tak dla wyjaśnienia :D

Przepraszam, że jeszcze kontynuuję offtop, ale musiałam...
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 8:37 am   

dorota napisał/a:
Marysiu a do jakiego gimnazjum się wybierasz?

Do Kazimierza
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12