www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SZUKAM CZEGOŚ
Autor Wiadomość
carewna
Adept Baletu


Posty: 182
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 9:28 pm   

Ja mam czesc wakacji w gipsie,druga czesc na rechabilitacji wiec podsumowujac nie mam wakacyj,to moze chcociaz papierosy sobiie pozostawie jako powiedzmy pzryjemnosc :wink:
_________________
Nie można iść do przodu patrząc w tył...

carewna.bloog.pl
 
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 7:30 am   

Carewno, sloiczek smoly (taki jak np po dzemie) w plucach nie jest wg mnie przyjemna rzecza:P
Nie pal kotus, niby jest moda na nie palenie, ale dorabiam sobie w sklepie i tyle ile ludzie kupuja papierosow to sie nie spodziewalam... Chociaz Ty badz madrzejsza ;) A czerwien to piekny kolor i po co go niszczyc zlocia zebow :twisted:
Sorry za offtop ale PAPIEROSY SA ZLE :evil:

EDIT: Wazne, ze chcesz Carewno;) 3mam kciuki;)
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
Ostatnio zmieniony przez groteska Czw Maj 10, 2007 8:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
carewna
Adept Baletu


Posty: 182
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 8:18 am   

Grotesko kochanie alez ja sie z Toba w pelni zgadzam,a co lepsze z jednej strony nawet chce rzucic to swinstwo.Ale narazie palienie jest silniejsze i ciagle wygrywa.Ale mam jedno mocne postanowienie,ktorego chce dokonac ale to nastapi za kilka miesiecy i obiecuje ze podejme walke z tym paskudnym nalogiem.Pytanie tylko czy wygram oby tak.
_________________
Nie można iść do przodu patrząc w tył...

carewna.bloog.pl
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 2:27 pm   

ja popieram poprzedników- napisz książkę o balecie :D :D
poza tym zawsze możesz zrobić sobie zapas ocieplaczy na drutach :twisted: :twisted:
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
carewna
Adept Baletu


Posty: 182
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 2:35 pm   

cicho :wink: bo zaczelam pisac ale nie ksiazke tylko libretto,moze kiedys cos z tego wyjdzie :roll:
_________________
Nie można iść do przodu patrząc w tył...

carewna.bloog.pl
 
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 4:46 pm   

OOO! Libretto! No pięknie! Ja tez zawsze tak robię gdy jestem chora ;) . Pisz, pisz, może to jeszcze kiedyś będzie słynny balet XXI wieku... I na pewno jeśli wypali zobaczycie w nim MNIE XDD.
Co do palenia, to właśnie najgorsze, że palacze mają świadomość że to niezdrowe ale jednak to robią.
Możesz też zacząć szukać odpowiednią muzyke do tego baletu, bo na pewno to dużo zajmuje czasu. W czasie weny wymyśl kostiumy itd. ;) :lol:
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 4:04 pm   

To fajnie.
Możesz psróbować także razem narosyować z Gagdą kostiumy. Ty swoje i on a też.
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 5:10 pm   

to jak napiszesz libretto to koniecznie nam go daj tu na forum! I podoba mi się strasznie pomysł z robieniem ocieplaczy....(dla mnie niestety nie wykonanlny, bo nie umiem szydełkować, ani robić na drutach ;( )
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
carewna
Adept Baletu


Posty: 182
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 10:03 pm   

No mnie druty wkurzaja wiec odpada tez :wink: umiem ale nie mam do tego cierpliwosci
_________________
Nie można iść do przodu patrząc w tył...

carewna.bloog.pl
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 3:23 pm   

Oj carewno ;)
Nie zawsze robi się to co się lubi ;]
Ale rozumiem Cię bo sama nie mam cierpliwości do grania na pianie.A muszę, żeby potem na studiach mieć łatwiej ;)
Muszę-nie muszę ale chcę..
Ale skumpy się na Twoich zajęciach. Bo my tu gadu-gadu a noga w gipsie.
Więc kolejnym sposobem za zabicie czasu jest zakup może jakiegoś zwierzaka. Rybka? Świnka morska? A może chomik? ;)
Żadnego nie trzeba wyprowadzać na spacer no i mogą być same w domu :)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 3:28 pm   

a w sumie, carewno, można wiedzieć, coś ty tak fikała, żeś nóżkę sobie złamała biedaczko?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 3:30 pm   

Może odpowiem za carewnę ;)
Otóż stało się to podczas skoku. Kózka skoczyła i nie zauważyła, że o but zaplątał się kawałek sukienki i spadła na takią zwiniętą stopę... :cry:
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
carewna
Adept Baletu


Posty: 182
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 3:40 pm   

Pieknie Cheryl heheheh jeszcze trzeba dodac ze cos chrupnelo ale naiwana carewna zerwala sie z podlogi i dotanczyla spektakl do konca,dzienki Bogu ze nie bylo zbyt wiele
_________________
Nie można iść do przodu patrząc w tył...

carewna.bloog.pl
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 3:45 pm   

ech, to gratuluję :) ja bym pewnie usiadła i się poryczała, że mi coś chrupnęło i że upadłam podczas spektaklu...
pełen podziw dla ciebie, Carewno!
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
carewna
Adept Baletu


Posty: 182
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 3:54 pm   

Wiesz co za zwyczaj jak cos mi sie dzialo to ryczalam ale to bylo kiedys(ostatni raz jakies 6lat temu).A teraz nie wiem co sie stalo ale bylo bez lez,jedynie jak doskakalam do kulis to zwijalam sie z bolu.Na scenie bol inaczej sie czuje.
_________________
Nie można iść do przodu patrząc w tył...

carewna.bloog.pl
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 7:53 pm   

Bo wtedy działa jeszcze maskujący stres :twisted: Pełen szacunek dla ciebie ;) U nas kiedyś koleżanka w czasie gwiazdy wpadła na słup i poleciała przez głowę, ogólnie cała się stłukła na tyle, że tańczyła dalej, ale już jej równowaga szwankowała i po zejściu ze sceny zemdlała...
;)
Może pochodź na różnego rodzaju pokazy, turnieje, nawet lekcje tańca i pooglądaj konkurencję? :twisted:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
carewna
Adept Baletu


Posty: 182
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 6:40 am   

Kasiu w Poznaniu z tym narazie krocho,najchetniej bym odwiedzila np Warszawe albo moze pare innych teatrow po za granica Polski ale niestety ten but na nodze jest mocno przeszkadzajacy w podrozy,ale nic to dobrze ze u nas czasami ktos goscinnie zatanczy
_________________
Nie można iść do przodu patrząc w tył...

carewna.bloog.pl
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 1:54 pm   

To możesz chodzić pooglądać lekcje innych, no i wybrać się do teatru/kina... Jest dużo opcji ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13