www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
T.KLASYCZNY I MODERN - GDAŃSK 2006/2007 - zapisy( Tanc...)
Autor Wiadomość
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 8:21 pm   

BALETKA napisał/a:
Mam pytanie ? czy jeszcze można się wpisać na listę ??? I mam mały dylemat - jak to będzie dla mnie z dojazdami zwłaszcza zimą - chodzi o powroty do mojej "wioski" :wink: hm ( muszę to sprawdzić ) .


Nie wiem - Baletko - jaki masz dojazd i skąd ,ale na listę możesz się wpisać jeszcze .
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:46 pm   

No i jak tam wrazenia po zajeciech? :wink:
 
 
Luthien
Nowicjusz

Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:54 am   

zajecia sa super!nawet nie wiedziałam,że mam takie mięśnie w nogach(jak wczoraj je poczułam to dopiero dowiedziałam się o ich istnieniu;))do zobaczenia w sobote!
 
 
DariaD14
Adept Baletu

Posty: 79
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 2:19 pm   

Witam--było bbbfajnie-nawet nie mam zakwasów--tylko przeraza mnie ta poźna godzina powrotu do domu buuuu --szkoda, ze nie ma zajec blizej Gdyni -no Sopot byłby już ok. Pozdrawiam
_________________
Miłego dnia, życzę Wszystkim///papa
 
 
Masterova
Nowicjusz


Posty: 4
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 8:09 pm   

Było świenie. właściwie jedyne co mnie boli to kark : P i troszke brzuch. Juz sie nie moge doczekac nastepnych.
A co do późnych godzin powrótów to u nie tez sa niezadowoleni ze sie o tej godzinie szlajam po miescie.
_________________
Śmiejcie się, tańczcie, szalejcie,
Ale tańcząc, moje panie,
Pamiętajcie – pamiętajcie,
Że tańczycie na wulkanie.
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 9:55 pm   

Zobaczymy ,może da się rozpocząć zajęcia poniedziałkowe o godzine wczesniej...??? Ale jeszcze nic nie obiecuję . :D
 
 
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 53
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 10:29 pm   

Witam . No proszę jak się naszym forumkowiczkom spodobały zajęcia , czyli nasz Tancerzyk czyni na zajęciach cuda .
Sebi - moje gratulacje :) , a dla ćwiczących życzę wytrwania , a tym jescze nie zdecydowanym lub wahającym się pomykajcie na zajęcia gdziekolwiek , bo widać -warto spróbować . Pozdrawiam :wink: .
_________________
Wojtek-pozytywnie zakręcony...
...JESTEM JAK RUSKI CZOŁG NIE DO ZAJECHANIA...-hi hi hi...
Specjalne słodkie pozdrowienia dla JustDance...
 
 
 
Masterova
Nowicjusz


Posty: 4
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:06 pm   

kurcze, w sumie jesli chodzi o rozpoczecie poniedzialkowych zajec wczesniej to mi niebardzo pasuje. Dopiero w drugim tygodniu października bede dokladnie znala mój plan poniedzialkowy wiec jesli moglibysmy sie ze zmienami powstrzymac bylabym wdzieczna.
_________________
Śmiejcie się, tańczcie, szalejcie,
Ale tańcząc, moje panie,
Pamiętajcie – pamiętajcie,
Że tańczycie na wulkanie.
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:39 pm   

Jezeli mowimy o jakiś zmianach to oczywiscie nie z dnia na dzień i z tygodnia na tydzień .Spokojnie żadnej nagłej zmiany nie bedzie ,albo wogóle nie bedzie jeszcze tez nie wiem jak u mnie z czasem wczesniej i.t.d.Pozdrawiam. 8)
 
 
BALETKA
Nowicjusz

Posty: 23
Skąd: z małego miasteczka
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 11:27 pm   

Witajcie. Chciałam zapytać , jak tam Wam na zajęciach .Co prawda miałam się tam wybrać ,ale jak zwykle mało czasu i daleko i inne powody .Powoli już się zbieram ,żeby jednak wziąć sie do pracy i zacząć ćwiczyć .Mam pytanie jak daleko już jesteście i jak wam się ćwiczy i wogóle jakie wrażenia. Hm - chyba szukam motywacji ,żeby ruszyć się z mojej mieściny :)
Ostatnio zmieniony przez BALETKA Nie Paź 19, 2008 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 10:36 pm   

Ponieważ rozpoczął się II semestr i część osób sie "wykruszyło" z grupy uczestniczącej w I semestrze z róznych osobistych względów, zapraszam na II semestr kilka osób ,ale juz srednio zaawansowanych w t.klasycznym i modern. ( marzec ,kwiecien, maj i czerwiec ) wiecej info na prive lub GG .Pozdrawiam. Tanc... 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13