www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze ulubione kostiumy
Autor Wiadomość
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 7:59 pm   

chyba śpiąca królewna, jakaś taka "unowocześniona" wersja (tutaj inna fotka z tego baletu)
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 18, 2006 11:53 am   

Ta fioletowa paczka z ostatniego zdjęcia goni05 tez jest bardzo ładna :) W ogóle ładne kolory ma to zdjęcie :wink: tzn. stroje...
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 5:25 pm   

Dawno nikt tu nie pisał, więc pozwolę sobie odświeżyć temat :)
W sumie to mam do Was, moi kochani forumowicze prośbę. Mam w tym roku dyplom i nie mam pojęcia jaką chcę mieć paczkę. Tzn napewno romantyczną. Tańczę wariację Lizy ze suity baletowej "Nocny Cień" (a może Lisy :roll: ) Może macie jakieś ładne paczki w zasięgu ręki, które nadawałyby się dla Columbinki???
Dodam tylko, że nigdy nie widziałam tej suity baletowej :wink:
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 3:08 pm   

Ja bardzo lubię takie kostiumy:

http://www.sansha.com/models/C195-Firenze.jpg
http://www.sansha.com/models/C094-Petersbourg.jpg

Niestety nie miałam okazji w takim ćwiczyć ( mam zamiar sobie nabyć na taniec współczesny:) ), ale według mnie wyglądają ślicznie, bardzo ładnie wygląda w nich korpus, sylwetka. Szkoda, że nie są uznawane za stroje klasyczne (bo to praktycznie prawie body takie, nie widać ułożenia mostku, ogólnie z przodu przecież jest zakryty).
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 3:35 pm   

ja jestem zakochana w takim kostiumie: http://www.elite-online.pl/katalog/2114da49.htm
ale w przeciwieństwie do bajaderki raczej nie mam sznas na zakupienie tego cuda :D
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 3:45 pm   

Goniu, ja też byłabym w nim zakochana gdyby tylko był bez tych spodenek. A co do kupna kostiumu o którym mówiłam to wiesz,w Bytomiu za 50 zł:)
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 5:01 pm   

Ja mam ten bytomski - to mój (i nie tylko mój) ulubiony kostium, zdecydowanie polecam. A co do tego Grishko - też mi się straszliwie podoba (ale na razie jest w sferze marzeń - muszę mieć możliwość pojechać do łodzi, żeby przymierzeyc i dodatkowo mieć nadwyżkę kasy :wink: ). On ma takie duże wyciecie na plecach, którego niestety nie mają te bytomskie (tzn można złożyć specjalen zamówienie, ale standardowo mają albo łezkę albo małe kółeczko)
 
 
karolinkaaa 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik,uczeń
Posty: 276
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 5:12 pm   

Chyba się skuszę kupić ten z Bytomia.Ale musiałabym go przymierzyć,a niestety nie przejadę pół Polski by sobie body zakupić.Np.jak niedawno kupowałam body to mam gdzięs 168,a body kupowałam na 152.Jakieś strasznie duże niektóre body wychodzą,dlatego boję się zamówić.
_________________
Spotkanie człowieka z kotem czyni człowieka lepszym,a kota gorszym.
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 5:25 pm   

a ja jestem na tyle genialna, że zgubiłam swoje body 8) jednego dnia jest, drugiego już nie ma. ale mamuśka mi kupiła bluzkę sportową i jest gitez :D w ogóle mój stały zestaw na zajęcia to legginsy i bluzeczka na ramiączkach...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 10:05 pm   

Mnie tez ostatnio zauroczyły kositumy te bardziej zabudowane. Ten z Elite jest rewelacyjny, drogi nie da sie ukryc i zastanawia mnie, czy w takim kostiumie nie jest gorąco np latem. Aha no i jeszcze jedno (pytałam o to już kiedyś w innym wątku) - co to jest mikrofibra, jak to wygląda i jak się sprawuje (na zajęciach, w praniu). Bo ten Elite jest właśnie z mikrofibry.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 10:07 pm   

podobny kostium, taki ze stójką i bez pleców można dostać... w sklepie forever eighteen na wieszaku z bielizną za złotych 39, ale nie ręczę za to z czego jest zbudowany, lycra to to nie jest.
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
Lirael
Nowicjusz


Posty: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 10:08 pm   

Mi sie ten cholernie podoba: http://www.elite-online.pl/katalog/2106da46.htm
Eh...czmeu nie mam tylu pieniedzy,a nikt mi nei da stu czterech złotych na kostium? T_T
_________________

,,Jestem takim samym człowiekiem jak ty,
ale mam lepsze rzeczy do roboty,
niż siedzieć i palić skręty (...)
zawsze będę trzeźwy, nie potrzebuję podparcia,
bo mam Straight Edge (sXe)"
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 12:06 pm   

taaak, granatowy jest szczegolnie sliczny, mam taki :D mi sie bardzo podoba ten stroj: http://www.capeziostore.c...ole-p17769.html ;)
 
 
 
coppelia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
studentka
Wiek: 31
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 2:28 pm   

Ja kocham wszystkie czarne kostiumy. Są najbardziej klasyczne ;)
_________________
Mój blogger taneczny: www.bluecoppelia-dance.blogspot.com
Mój blogger modowy: www.bluecoppelia-fashion.blogspot.com
Ostatnio zmieniony przez coppelia Nie Maj 06, 2012 5:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 8:29 pm   

Ja zgadzam się z coppelią. Czarne kostiumy wymiatają!!! Chociaż niektóre kolorowe też są ładne...
 
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 8:36 am   

A mnie zauroczyły właśnie kostiumy z tej unowocześnionej Śpiącej Królewny http://img96.imageshack.u...dormant37yo.jpg Piękne!
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 11:37 am   

o, tak Raiso! One są takie hm, świeże, wesołe..urocze poprostu:)
Czasem fajnie jest się oderwać od tradycyjnych kostiumów, ale z głową.
Np. Kostiumy z Paryskiej bajadery nie podobają mi się w ogóle:
http://accel4.mettre-put-...yadere-_18_.jpg
 
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 11:47 am   

Rzeczywiście! Są fatalne! A kastiumy mężczyzn wyglądają jak skafandry kosmonautów! bleee
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 12:02 pm   

A wlasnie mi sie podoba ta fioletowa paczka podbita czerwonym tiulem... Moze na tym foto nie wyglada zbyt efektownie, ale na filmie jak najbardziej :wink:
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
karolinkaaa 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik,uczeń
Posty: 276
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 2:27 pm   

Mnie też się nawet bardzo podoba,są prześliczne.
_________________
Spotkanie człowieka z kotem czyni człowieka lepszym,a kota gorszym.
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 2:54 pm   

Kostiumy kobiet da się przetrzymać. Ale faceci? Nie podobają mi sie ich kostiumy...
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Madleeen
Adept Baletu


Posty: 130
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 4:03 pm   

Hmmm... na tym zdjęciu chyba tak fatalnie wsystko wyszło, bo na filmie stroje wyglądają bardzo efektownie i mi się podobają :wink:
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 5:27 pm   

Ne zdjęciu wyglądają średnio.....ale jak ogladam tą Bajaderę to wyglądają rewelacyjnie. Właśnie paczka Gamzatti strasznie mi się podaobała. Stroje męskie też nie były takie złe. Świetny był strój Solora z 2 aktu (taki dość kolorowy) ale ten biały też zły nie jest. Na pewno bardziej mi się podobają te stroje niż w innych wersjach Bajadery gdzie strój Solora jest praktycznie identyczny jak w korsarzu (bardzo często tak jest). Ja jestem zdecydowanie na tak.
http://www.youtube.com/watch?v=BBkDCDgyXkw
link do pas de deux Gamzatti i Solora
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12