www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TANIEC HIP-HOP
Autor Wiadomość
noemi
Nowicjusz

Posty: 2
Skąd: z Krakowa
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 6:39 pm   TANIEC HIP-HOP

Czesć !! MAm pytanie. Mam 14 lat i od jakiś 3 tygodni dopiero chodzę na hip-hop. Mysle, że tańcze dobrze. W swoim życiu już miałam do czynienia z tańcem niewiele co prawda ale nie jest tak, że teraz dopiero wymysliłam sobie taniec. Czy jeśli teraz zaczne ostro ćwiczyć to mam szanse by zawodowo tańzyć HIP-HOP ??? :P podrówka :D :D:D:D :*:*:*:* :D
_________________
nOeMi
 
 
dorota
Adept Baletu

Posty: 58
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 7:26 pm   

hip-hop jest takim stylem, że wiek nie ma większego znaczenia.... znam świetnych tancerzy-choreografów, któzy zaczynali po dwudziestce... :wink: Tylko pamiętaj, że jeżeli chcesz coś w tym stylu osiągnąć to musisz się dużo dokształcać (warsztaty), sam zespół nie wystarczy :wink:
powodzenia :D
_________________
"keep dancing, never give up"
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 7:30 pm   

Dokladnie. Najwazniejsze jest takze to aby nie opierac sie jedynie na samym hiphopie. Warto tez rozszerzac wiedze o inne techniki np. jazz, funk jazz, wspolczesny itd. AAle moim zdaniem jak najbardziej masz szanse zaistniec w HH :) POwodzenia :wink:
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 2:58 pm   

No pewnie, że masz szansę. Musisz się szkolić (warsztaty, później jakieś studia czy kursy, jeszcze później castingi itp.) , a na pewno dasz radę. Zwłaszcza, jeśli tańczysz dobrze. Miałam niedawno dwuletnią przygodę z hip-hopem i funky w bardzo dobrym, choć początkującym zespole, więc zdaję sobie sprawę, że ten rodzaj tańca do precyzyjnej klasyki ma daleko - na to nigdy nie jest za późno.
Życzę powodzenia! :)
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13