www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
usuwanie własnych postów
Autor Wiadomość
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 1:17 pm   

moze to nie miejsce ale ja tez nie mam opcji "usun post" mimo ze slyszalam ze powinna byc.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 1:20 pm   

już skasowałam. opcja "usuń post" jest dostępna tylko dla moderatorów, zeby uniknąć kasowania dowolnej ilości postów (to by spowodowało duzo luk w rozmowach)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 1:22 pm   

czemu wiec kiedys chyba ktorys moderator nawet mi powiedzial ze sama moge usunac swoj post :|
ale ok, sprawa wyjasniona ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 1:23 pm   

Zwykły użytkownik też moze skasować post, ale tylko w sytuacji, kiedy nie została na niego udzielona odpowiedź (nie w sensie mertytorycznym, tylko że jest to ostatni post w danym wątku).
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 2:17 pm   

sisi napisał/a:
już skasowałam. opcja "usuń post" jest dostępna tylko dla moderatorów, zeby uniknąć kasowania dowolnej ilości postów (to by spowodowało duzo luk w rozmowach)

a nie da się ustawić tak, aby każdy mógł skasować swój post?
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 4:32 pm   

czasami sie przydaje usuwanie "wasnorecznie" postu
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 5:11 pm   

tak ale z drugeij strony to jak ktos skasuje swoj post po miesiacu a bedzie to post z ktorego wywodzila sie dalsza dyskusja to to troche nie ma sensu. wiec zdaje mi sie ze jest dobrze tak jak jest teraz :D a zawsze mozna uzyc funkcji "edit"
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 5:20 pm   

Padła kiedyś propozycja, żeby posty, które chcielibysmy usunąć (a sami nie mozemy tego zrobić - musi to zrobic moiderator) oznaczać w jakiś szczególny sposób.
Wydaje mi się, że możnaby kasować treść niechcianych postów, a w jej miejsce wstawiać np. x
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 5:28 pm   

tak, pomysł zaproponowany przez Gościa jest wg mnie niezył... zobaczymy, co powiedzą inni... szczegółnie moderatorzy i administratorzy...
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:52 pm   

skoro się wszyscy pięknie zgadzamy, to niech tak będzie. zaznaczam jednak, ze to w gestii moderatora będzie ostateczna decyzja czy usunąc dany post czy nie. chociaz nie powinno być z tym większych problemów.
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 8:36 pm   

temat zamykam.
rozwiązaliśmy problem.
zostanie on jednak na tablicy, gdyby ktoś chciał zajrzeć i przeczytać.
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 11:11 pm   

Dodam na zakonczenie dyskusji jeszcze jedno wazne wyjasnienie, bo jestem winna pewnej niescislosci zwiazanej wlasnie z usuwaniem postow:

kilkakrotnie pisalam na Forum, ze wraz z usunieciem uzytkownika z Forum znikaja automatycznie wszystkie jego/jej posty. Otoz mylilam sie. Tak nie jest (i nie moze byc - na Forum powstawalyby wielkie luki) - posty pozostaja, jedynie nie mozna ich zobaczyc wyswietlajac profil danej osoby, poniewaz profil po prostu nie istnieje. Same posty pozostaja na swoim miejscu, a osoba usunieta z Forum staje sie gosciem, czyli uzytkownikiem bez profilu.
Dlatego prosimy wszystkich uzytkownikow, ktorzy odchodza z Forum, by nie zadali od nas usuniecia ich postow - to przekracza mozliwosci fizyczne moderatorow, ktorzy musieliby recznie usuwac kazdy post, i stwarza na Forum chaos.
Posty staja sie wlasnoscia Forum w momencie ich zamieszczenia, pozwalamy Wam jedynie je usuwac/edytowac na biezaco i wlasnorecznie, natomiast o calkowitym usuwaniu postow konkretnych uzytkownikow, zwlaszcza postow starych i takich, na ktore sa juz odpowiedzi nie moze byc mowy.
Odchodzacy na wlasne zyczenie uzytkownik musi sie liczyc z tym, ze jego posty pozostana na Forum, beda jedynie trudne do zlokalizowania.

Pozdrawiam,
Iza
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 7:18 am   

sisi napisał/a:
skoro się wszyscy pięknie zgadzamy, to niech tak będzie. zaznaczam jednak, ze to w gestii moderatora będzie ostateczna decyzja czy usunąc dany post czy nie. chociaz nie powinno być z tym większych problemów.


Zeby bylo jasne: w propozycji Goscia mowa jest o tym, ze sama zawartosc postu ma byc usunieta przez AUTORA za pomoca EDIT, natomiast znaczek X ma po prostu sygnalizowac, ze post jest usuniety przez autora. Czyli moderatorzy nie beda juz mieli nic do powiedzenia w tej kwestii - jesli autor post usunie, to raz na zawsze.

Chcialam sie upewnic, czy dobrze rozumiem(y) te sprawe, bo umieszczam to w regulaminie, razem z punktem o usuwaniu wszytskich postow przez odchodzacych uzytkownikow, o czym pisalam wyzej.
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 3:09 pm   

Może to trochę nie na temat, ale JAK używa się funkcji EDIT?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 3:17 pm   

funkcja edit czyli przycisk Zmień w prawym górnym rogu Twojego postu służy do poprawiania tekstu juz po wysłąniu. Kiedy napiszesz coś na forum (nowy post) i wyslesz go (zamieścisz na forum) a poetm zauwazysz np. literówkę albo iiny błąd który zrobiłas - klikasz edit (Zmień), wtedy otwiera Ci sie Twój własny post w którym mozesz nanieśc zmiany i znów go wysłać. Wtedy na forum Twoja wczesniejsza wypowiedź się zmieni - mozesz ja zupełnie zmienić, coś dodac, coś usunac itp
Mam nadzieję, ze w miare jasno wytłumaczyłam
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 3:22 pm   

Ariodante napisał/a:
Zeby bylo jasne: w propozycji Goscia mowa jest o tym, ze sama zawartosc postu ma byc usunieta przez AUTORA za pomoca EDIT, natomiast znaczek X ma po prostu sygnalizowac, ze post jest usuniety przez autora.


Nie ma jak czytać ze zrozumieniem... :lol: oczywiscie, pomyliłam się.
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Gość

Wysłany: Wto Lut 07, 2006 5:08 pm   

A dlaczego nie można używać EDIT po odpowiedzi na czyiś post? Tzn. jeśli dałam post, ktoś już mi na niego odpowiedział, i wtedy zobaczyłam literówkę lub inny mniej lub bardziej poważny błąd? Nie chodzi tu o zmienianie całej treści postu, ale wyeliminowanie błędu.... Co wtedy zrobić?
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 5:43 pm   

Uzywac funkcji edit mozesz tylko będąc zalogowana.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 9:12 pm   

Na tej tablicy obecny jest już temat o edytowaniu postów... proszę prowadzić tam dyskusję.
Tranq.
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
a.k.
Adept Baletu


Posty: 148
Wysłany: Pią Gru 08, 2006 5:43 pm   

a propos usuwania postów, przed chwilą napisałąm post w temacie "OSB w Krakowie" i go nie ma, jest co prawda informacja o usunięcie, ale ona jest sprzed hohoh (nie pamiętam, ale dawno to było)
_________________
Gdy wypowiesz jej imię - znika
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Gru 08, 2006 5:52 pm   

a kto powiedział, że moderator po każdym kasowaniu pisze, że coś wykasował? :roll: może jeszcze potrzebujesz na papierze i z podpisami potwierdzenie, że twój post został wykasowany? :roll: gdyby tak było, to powstawałoby mnóstwo offtopów złożonych z postów moderatorów "post <kogośtam>został wykasowany" itp.
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Gru 08, 2006 10:07 pm   

Zazwyczaj nie informujemy o fakcie usunięcia postu, chyba że kasowana jest jakaś większa partia dyskusji.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
a.k.
Adept Baletu


Posty: 148
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 3:05 pm   

ale ja nawet nie rozumiem dlaczego tak się stało...?napisałam post w temacie "OSB w Krakowie" o OSB w Krakowie...więc?
_________________
Gdy wypowiesz jej imię - znika
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 4:23 pm   

napisałaś post bez sensu i ładu, nic nie wnoszący do dyskusji, nie na temat... mogłabyś trochę raz pomyśleć... :roll: :roll: :roll:
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
a.k.
Adept Baletu


Posty: 148
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 8:55 pm   

jestem innego zdania.
nie dajmy się zwariować. Wpisanie jednego postu czy założenie nowego tematu nie może się wiązać ze stresem, ze zaraz Cię ktoś zbeszta...
_________________
Gdy wypowiesz jej imię - znika
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12