www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszystkie ,,za,, i wszystkie ,,przeciw''...?

Jak oceniasz nasze forum ?
uważam , ze jest "sztywniackie"-za dużo tu reguł, brak wolności
17%
 17%  [ 13 ]
nie jest aż tak źle, forum przeżywa lekki kryzys
18%
 18%  [ 14 ]
dobrze się tu czuję, stosuję się do ustalonych reguł i nie uważam, ze jest tu "sztywno",ale panuje tutaj porządek
64%
 64%  [ 49 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 76

Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Pią Lut 03, 2006 3:39 pm   Wszystkie ,,za,, i wszystkie ,,przeciw''...?

No tak rozpoczęłam nowy wątek tutaj, ponieważ nie mialam pojęcia gdzie go umieścić, a nie wiem czy Pogadalnia byłaby najlepszym miejscem...
zanim zacznę pisać ,,całą reszte'' oczywiście mam świadomość ze Administratorzy i Moderatorzy mogą usunąć ten temat wedle swojego uznania.... toteż powoli zacznę:

nie rozumiem po co wogóle te kłotnie na forum i przyznaje sie oficjalnie ze mnie to niemiłosiernie wkurza, jak widze ze w róznych wątkach zamiast dyskutować o tańcu, wiekszość zaczyna albo sie kłocić albo dyskutować na tematy inne niż dany tylko dlatego ze mają inny gust....

co to całego usuwania postów, to owszem pomysł dobry, ale Kochani Moderatorzy róbcie to z umiarem bo powoli chyba po części robi się małe zamieszanie na forum, a w niektorych watkach (nie daj Boże...) powoli przestaniemy sie orientowac o co chodzi, tylko dlatego ze niektore posty zostały usunięte...

co do czarnej listy, to jak narazie zauwazylam jedna osóbke, ale obrazek ktory tam sobie cyka nad nickiem jest iście denerwujący :P (dla mnie przynajmniej), wiec nie wystarczylby sam napis,, Czarna Lista''??
i swoja drogą (nie pogrążajac jakoś Princess Maron...;)) ponosi sie w związku z ,,Czarna Lista'' jakies konsekwencje, bo chyba oprocz usuwania postow nic wiecej nie dostrzeglam??

~~~~~

z innej beczki:

Princess Maron napisał/a:
Jeszcze coś do Uriel: Napisałaś do mnie na gg, że mój avatarek gryzie się z resztą avatarków innych forumowiczów, bo nie jest związany z tańcem. Acha. Więc Czajori, Kasiu:)) i reszto innych użytkowników, radzę zmienić avatarki, bo nie są związane z tańcem, ba jeszcze Uriel się do nich przyczepi!! A jeśli chodziło ci, droga Uriel że nie manga nie jest sztuką to wypraszam sobie. Każda dziedzina rysunku jednak jest po części sztuką, bo i nad narysowaniem 200-stronnicowego tomiku trzeba conamniej 1 miesiąca wypocin (jeśli jest się zawodowym rysownikiem mang, czyli mangakką). Tak samo disco-polo jest sztuką, film który w oczach krytyki jest beznadziejny też jest sztuką. Bo to rzecz gustu, a każdy ma gust, nawet jeśli ma dość niepowtarzalny.


jak dla mnie zachowanie (uriel) co najmniej śmieszne....? i po co było pisać do Princess na gg lub na pm takie pierdoły (za przeproszeniem)? dał Ci to cos? nie sądze, a niestety wynikło przez to tylko kolejnych niepotrzebnych kłótni.... a szkoda....
jak już było powiedziane o gustach sie nie dyskutuje, wiec kochana uriel powstzymaj sie od czasu do czasu, od swoich docinek....

a Avatary chyba mogą być takie jakie sobie każdy zechce i wymarzy.... czy sa związane z tańcem czy nie.....

Do Moderatorow: Jeśli dany topic jest niepotrzebny i bezużyteczny proszę go usunąć, jednak moze i inni powinni sie w tym jednym topicu podpisac jakie mają ,,ale,, co do prowadzenia forum lub jakie pochwały... a nie kłocić sie po całym forum??

to chyba wszystko...


pozdrawiam najmocniej i mam nadzieje ze nie zostanie to źle odebrane :)
M.
 
 
Małgoś 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Wiek: 34
Posty: 89
Skąd: gdzieś ze Śląska ;)
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 3:41 pm   

przepraszam za kłopot... ale to pisałam ja :x

:P
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 3:45 pm   

dzięki za post M. - topik bardzo ciekawy i wobec sytuacji na forum potrzebny.

PS. Co do umieszczenia na Czarnej liście to żadnych innych koncekwencji poza znaczkiem nad nikiem nie przewiduje się - oznaczenie Czarna lista ma byc karą i przywołaniem do porządku, po kolejnych dwóch karach użytkownik moze byc zablokowany. Nie chcemy jednak nadużywac ani kar, ani innych narzedzi władzy bo to jest nasze wspólne forum

PS.2 - Usuwanie postów to rzeczywiście problem trudny i mający swoje reperkusje jak własnie "utrudnianie" orientacji w tematach ale mam nadzieję, że uda nam się dojśc w tym do wprawy - użytkownikom w ograniczaniu pustych postów lub offtopów a moderatorom w usuwaniu tylko naprawde zbednych wpisów
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Justi
Adept Baletu


Posty: 99
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 3:54 pm   

Mnie też zaczęła już denerwować atmosfera panująca ostatnio na forum. Według mnie to forum jest po to, żeby zawierać nowe znajomości (a nawet przyjaźnie), dzielić się swoimi doświadczeniami i wymieniać poglądy, a nie 'dogryzać' sobie i kłócić się - co niestety ostatnio często ma tu miejsce.
_________________
Just dancing in the sky ...
 
 
 
mirrorball
Adept Baletu

Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 225
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 4:49 pm   

a moim zdaniem wielu osobom brakuje odpowiedniego dystansu - zbyt wiele rzeczy biorą tu na poważnie. Przecież nowe przedstawienie to miała być dobra zabawa!

Dochodzą jeszcze jakieś niesnaski między pojedynczymi użytkownikami, które powinny rozgrywać sie gdzieś w czeluściach PMów, a nie oficjalnie na forum. Inni użytkownicy biorą czyjeś strony.. a przecież każdy jest odpowiedzialny za swoje słowa.

Niektórzy stawiają moderatorów w złym świetle - wyobraźcie sobie, co by tu było gdyby ich zabrakło! To, co dzieje się na innych forach - kompletny bałagan, kłótnie, OT etc etc.. Jeśli ktoś pamięta forum sprzed podziału na istniejące teraz pokoje, to wie o czym mowa. Oczywiście, że nie zawsze mają rację. Ale chyba po to są PMy, żeby pewne kwestie wyjaśniać.

Proszę, zastanówmy się dwa razy zanim coś napiszemy. Bo inaczej pozostaje bardzo duży niesmak. Niepotrzebnie.

pozdrawiam
m.

/jeśli piszę w złym temacie, to proszę mnie gdzieś przesunąć ;) /
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 7:48 pm   

co do czarnej listy, to niestety mylisz się Małgoś... została stworzona po to, aby skończyły się problemy z niesfornymi użytkownikami, nabijającymi posty, robiącymi bałagan na forum itp. Są 3 ostrzeżenia a potem, niestety, banicja...
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 11:57 pm   

Mam nadzije, że administratorzy i moderatorzy nie najadą na mnie i nie umieszczą mnie na czarnej liście za to że napisze swoje poglądy... no, ale i tak napisze...

Tak więc....
Wydaje mi się, że ostatnio na forum jest wielki, wielki bałagan. Nie dlatego, że ktoś chce nabijac posty, nawet nie przez to, że kilka osób sie pare razy pokłuciło i napisało trochę niepotrzebnych postów. To też wpływa na bałagan, ale głównie na bałagan wpływa to, że moderatorzy i administratorzy ostatnio kasuja wiele postów. Potem tematy nie do końca mają sens.
Drodzy Moderatorzy, zrobiliście tą Czarną liste, wpisaliście na nią Princess Maron, bo raz ją poniosło i napisała trochę przekleństw w poście (przepraszając). Czy myslicie, ze to zadziała?? Teraz ja już nie wiem co moge napisac... wydaje mi się, że wy własciwie próbujecie sie doczepiac do postów i kasowac co sie tylko da... Piszecie, że forum nie jest miejscem, żeby się żalic. Wszystko ostatnio moderatorom nie pasuje i przez to jest bałagan!!!!
Powróccie to swojego stylu rząsdzenia forum sprzed Świąt Bożego Narodzenia, myślę, że gdyby forum działało tak jak wtedy to wszyscy zaglądaliby tu częściej. Bo nie jest miło czytac kłótnie i nie do końca pasujące do siebie posty w co drugim topicu.
tyle odemnie :D
mam nadzije, ze mnie nie zabijecie....
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 12:12 am   

nie zabijemy:) i postaramy sie żeby wszystko sie ułożyło - chyba zamieszanie powstało stad ze w czasie Świąt duzo osób zaczeło duzo i bezładnie pisac na forum, a my, moderatorzy nie nadążalismy nawet tego czytac. Stad zaostrzenie regulaminu. Ale mam nadzieje ze wszyscy wciaż uczymu sie zasad przebywania na forum i uda nam się zachowywac tu miło, kulturalnie, odpowiedzialnie, a mimo to dobrze sie bawic i poznawac nawzajem:)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 1:15 am   

aankaa_baletnica=) napisał/a:
Mam nadzije, że administratorzy i moderatorzy nie najadą na mnie i nie umieszczą mnie na czarnej liście za to że napisze swoje poglądy... no, ale i tak napisze...

Tak więc....
Wydaje mi się, że ostatnio na forum jest wielki, wielki bałagan. Nie dlatego, że ktoś chce nabijac posty, nawet nie przez to, że kilka osób sie pare razy pokłuciło i napisało trochę niepotrzebnych postów. To też wpływa na bałagan, ale głównie na bałagan wpływa to, że moderatorzy i administratorzy ostatnio kasuja wiele postów. Potem tematy nie do końca mają sens.
Drodzy Moderatorzy, zrobiliście tą Czarną liste, wpisaliście na nią Princess Maron, bo raz ją poniosło i napisała trochę przekleństw w poście (przepraszając). Czy myslicie, ze to zadziała?? Teraz ja już nie wiem co moge napisac... wydaje mi się, że wy własciwie próbujecie sie doczepiac do postów i kasowac co sie tylko da... Piszecie, że forum nie jest miejscem, żeby się żalic. Wszystko ostatnio moderatorom nie pasuje i przez to jest bałagan!!!!
mam nadzije, ze mnie nie zabijecie....


Za wyrażanie swoich pogladów nikt nikogo jeszcze nie zabanował czy coś, przynajmniej tutaj. Oczywiście, jeśli były wyrażane w sposób cenzuralny i miały jakakolwiek merytoryczną wartość.

Piszesz, że wszystko moderatorom nie pasuje itd. - a ja np. to widzę inaczej. Mam wrażenie, że wiele osób myli sposób używania forum z czatem albo gg. Niby wydaje się, że to różne rzeczy, a jednak okazuje się, że można się pomylić :?
Forum to nie jest miejsce na pogaduszki w rodzaju 'mam baletki', 'o, ja też mam baletki', 'niesamowite, wszyscy mamy baletki'.

Też mam wrażenie, że ostatnio trochę 'za ostro' było na forum - zbyt restrykcyjne kasowanie postów, etc., zmienianie nazw tematów - jakby o jedno działanie za dużo.


~.~.~.
A tak w ogóle, to moim zdaniem (od razu mówię, że nie chcę nikogo urazić), duża część tego zamieszania jest to prostu infantylna... No na litość, gdzie my jesteśmy, w przedszkolu? Że lecą np. teksty w rodzaju 'a bo x powiedziała to, a bo y zrobiła tamto'.
Niektóre pretensje do moderatorów też wydają mi się jakieś dziwaczne, jakby to miało być jakieś 'wyróżnienie', podwyższenie statusu - a przecież to tylko funkcja. Autentycznie, mam czasami wrażenie, że mod jest tu traktowany jak nauczyciel w podstawówce. Brakuje tylko zwrotu 'psze pani' :?

Przydałoby się trochę dystansu, internet to przede wszystkim miejsce przepływu informacji, dlatego polecam wiecej ostrożności w bardziej 'emocjonalne' angażowanie się, bo tak naprawdę wiele tutaj dzieje się tylko w naszych głowach (bo w koncu nie wszyscy znamy się w realu).
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 1:23 am   

właśnie też tak sądzę że tutejsi moderatorzy i administratorzy wzbudzają lekką grozę wśród użytkowników...

hm.. widze że nasze forum się powoli wali.. Makova, teraz Uriel... forumowicze się kłócą jak wściekli, Chi-pcio i Ania rezygnują z bycia moderatorkami... ludzie!! przecież to forum to nie sprawa życia i śmierci!! pamietajmy że naszą miłością jest balet!! wiemy, że czasem można powiedzieć na kogoś coś niemiłego ale bez przesady!!

Aniu, Chi-pciu... to nie prawda że użytkownicy nie mają zaufania. taki żywot moderatora. moderatorzy są jak policjanci - muszą interweniować w sytuacjach na forum, godzić i uspokajać skłóconych ludzi. muszą być odpowiedzialni. ale (i tu nie chodzi o balet.pl) tak było zawsze, tak jest i będzie - że ludzie łamią reguły które obowiązują, i ja jestem dobrym przykładem. jednak na kilku forach byłam już moderatorem, i wiem jak to jest. czasem już niewytrzymywałam presji że jestem tym kimś wywyższonym przez admina, bo ludzie po prostu co raz bardziej łamali zasady uważając że faworyzuje mnie admin. i właściwie w tym przypadku wasza rezygnacja jest bezsensowna - nie spotykałam się z jakimiś zarzutami do waszej osoby, ale ogólnymi że administracja (moderatorzy i administratorzy) forum za bardzo się czepiają. BO FORUM TO NIE PRACA, I NIE DECYDOWANE SĄ TUTAJ NASZE LOSY!! Forum jest przeznawane do przynoszenia radości, a nie by mnieć doła za to że się z kimś kłócimy, bo fora są przeznawane do uzyskiwania nowych przyjaźni. Niektórzy jednak się do tego nie stosują i powstają wojny. Uriel i Yvonne - ja do was nic wogóle nie mam. Nie powiem że sie nie wkurzyłam na to że obrażacie moje zainteresowania, bo mangą i anime zajmuję się już dobre 10-9 lat, ale posty Uriel/a były dość prowokacyjne i obrażające. Ale widocznie taka twoja natura. Jeśli to przezemnie się wypisał/eś/aś z forum to jest mi bardzo przykro. Nie chcę też skłócić ze sobą Yvonne i Lilii, bo jak kogoś poznaję to zawsze jestem nastawiona do niego przyjaźnie.

Wydaje mi się że główną prowokatorką na forum to chyba jestem ja :P

Mam nadzieje że mój post został zrozumiany. ;)

(przepraszam administrację za robienie problemów z tym postem :oops: )
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
Ostatnio zmieniony przez Maron Sob Lut 04, 2006 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 1:35 am   

Tego sie nie da zrobic niestety - musisz sama skpiowac ten tekst i go potem wkleic do nowego okienka w tym watku, a my mozemy potem usunac wpis z "halo, gdzie jestes...".
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 1:36 am   

Princess Maron napisał/a:
właśnie też tak sądzę że tutejsi moderatorzy i administratorzy wzbudzają lekką grozę wśród użytkowników...


Ale to przecież nie o to chodzi!...
I nikt - żaden mod ani admin (pozwalam sie wypowiedzieć w imieniu innych, mam nadzieję, że słusznie ;)) - nie ma tego na celu.
Ja to widzę nie w podejściu modów, ale DO modów (i adm. rzecz jasna też). See the difference?

Posta mozesz sobie skopiować sama (nie ma to jak stare, dobre ctrl c ctrl v 8) ), a tamtego usunąć.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 10:00 am   

No cóż- nie chcę się powtarzać, więc zgodzę się z aankąą_baletnicą=) (nie wiem, czy dobrze odmieniłam nick przez przyoadki). Wystarczy spojżeć na rekordy. Na 469 osób zalogowanych rekord to 29. To gdzie podzoało się to 440 innych użytkowników? I tym stwierdzeniem nie chciałam nikogo urazić. Forum ma mały kryzys- trzeba przestać po kłótni z jedną osobą kasować konto i rezygnować z funkcji moderatora (dzięki temu straciliśmy już kilka osób). Trzeba być milszym. The end
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 10:24 am   

aankaa_baletnica=) napisał/a:
Powróccie to swojego stylu rząsdzenia forum sprzed Świąt Bożego Narodzenia


Gdyby Moderatorzy nie zareagowali przed Świętami, to ja nawet nie chcę myśleć o tym co by się tu teraz działo. Zamiast mieć do Nich pretensje, niech najpierw parę osób zastanowi się nad swoim zachowaniem, ponieważ ten zaostrzony rygor nie wziął się znikąd! I tyle mam do powiedzenia w tej kwestii...
_________________
"Są trzy zasady rządzące życiem: rodzimy się, umieramy, rzeczy się zmieniają... i może jeszcze jedna: każdy ma osobę, po której już nikogo nie będzie mógł tak pokochać"
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 10:30 am   

Co do liczb, ktore podajesz goniu, tak jest niestety na kazdym forum, ze liczba uzytkownikow czynnych stanowi niewielki procent wszystkich zarejestrowanych. A juz spotkania w tym samym czasie na lamach forum to kwestia przypadku, wiec trudno tu mowic o tym, by w jakis sposob oidzwiercidlalo to sytuacje samego forum. Np. tak ogromne forum jak Ballettalk, z ponad 1500 czlonkami, podaje w swych statystykach, ze zgromadzilo jednorazowo w tym samym czasie zaledwie 67 osob, czyli jakies 4,5 procenta ogolu. U nas jest to 29 osob na 470 czlonkow (a np. podobne rozmiarami forum francuskie passionballet, z 506 czlonkami, zebralo na raz 32 osoby) , czyli ok. 6%, a wiec mozna powiedziec, ze u nas jest lepiej, gdyby oczywiscie o to chodzilo. A przeciez tu nie chodzi o liczby, tylko o to, jak Forum funkcjonuje i jak postrzegane jest przez uzytkownikow. Przyjmujemy do wiadomosci wasze krytyki, sami widzicie, ze poza wyjtkowymi sytuacjami, zawsze sie jakos dogadujemy, tak jak w normalnym zyciu. A trudno jest uniknac problemow w tak duzym gronie osob, ktore w dodatku nie znaja sie dobrze.
Nigdy nie bedzie tak, ze wszyscy beda idealnie zadowoleni z dzialania forum, ale naparwde staramy sie, by tak bylo. A to, ze byc moze czasami robimy wrazenie przedszkolanek czy nauczycielek podstawowki (czasem bardzo surowych ;-) ), jak sugerowala Joanna, wynikac moze z roznic wieku i doswiadczenia, a takze tego, ze jednak moderatorzy sa po to, by panowac nad porzadkiem na forum, a to zawsze pachnie "belfrem" ;-) .
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 10:44 am   

Ariodante napisał/a:
jednak moderatorzy sa po to, by panowac nad porzadkiem na forum, a to zawsze pachnie "belfrem" ;-) .


I to NAPARAWDĘ nic zabawnego MUSIEĆ czytac wszystkie posty, zastanawiac sie co wyrzucić, co zostawić, jak to wszystko uprządkować, albo do 3 w nocy czyścic wątek z 20 niepotrezbnych postow - ale podjęliśmy sie tego i robimy to, aby na forum można sie było jako tako pruszac i orientować - dla stałych uzytkowników to proste ale nowi piszą do modertorów PMy z prośbą o rade, albo bardzo się gubia... Podkreslam - admin i mod to tacy sami uzytkownicy forum jak inni tylko podjeli się dobrowolnie pełnic pewne funkcje dla ogólnego dobra - a Wasze uwagi weźmiemy sobie do serca - obiecuję :)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 10:57 am   

czy mam rozumiec ze ten rygor wprowadzony zostal przeze mnie i marte? marta zrezygnowala z forum wiec nie ma juz tego co bylo, poza tym nawet gdyby wrocila to i tak przeciez nie zaczne z nia nagle chatowac. jak tu weszlam to to bylo chyba pierwsze forum na ktore sie zapisalam. czyli nie bardzo wiedzialam o co chodzi. myslalam ze wlasnie takie rozmowy jakie z marta prowadzilam. ale potem wytlumaczono mi co i jak i staram sie wciaz popraiwac.
a tak szczerze mowiac, to zgadzam sie, mogloby byc troche wiecej luzu.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 11:46 am   

co rozumiesz przez "więcej luzu"?
to zeby można było robić kilometrowe offtopy? to żeby można było pisać posty typu "Tak", "Nie", "..." itp...
większość osób tego tutaj nie chce... forum ma być miejscem wymiany ciekawych informachi nt. BALETU a nie jedną wielką pogadalnią... pogadalnia miała być dodatkiem do forum, a nie jego centrum...

apropo czarnej listy i jednej z wcześniejszych wypowiedzi użytkownika ankaa_baletnicaa
Cytat:
Czy myslicie, ze to zadziała??

tak, zadziała ankaa... bo jeżeli ktoś nie będzie potrafił zaakceptować zasad forum i ogólnie przyjętych norm dyskusji to - niestety - będzie musiał się z tym miejscem pożegnać...
a to, że narazie jest na czarnej liście jedna osoba nic wcale nie oznacza... bo niebawem będzie więcej...
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 11:48 am   

nie chodzi mi o to by wszyscy pozwalali sobie na wszystko, tylko zeby po prostu nie trzeba bylo myslec nad kazdym slowem pisanym w poscie, bo ktos uzna je za niewlasciwe.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 11:51 am   

nad każdym słowem - nie
ale nad całą wypowiedzią i jej sensem - tak
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
uleczka
Adept Baletu


Posty: 164
Skąd: częstochowa
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 11:52 am   

W zupełności rozumiem tutejszych moderatorów i adminów, dby zaniedbali swoje obowiązki chocby na 2-3 dni wyniknąłby z tego ogromny haos. jeste moderatorem na swoim szkolnym forum i popzez wiele nieodpowiedzialnych osób z 4 modów zostałam sama, admiistratorzy nie zgladali na forum od 2 mieisęcy. Użytkownicy ciągle maja o coś pretensje że jakis off topic nie usuniety itp. natomiast nie potrafią zrozumieć ze gdyby w temcie o wycieczce do laboratorium nie pisali kto idzie w sobote i do jakiej dyskoteki a nastepnie ze pani X ma nową fryzure nie byłoby całego zamieszania. Forum balet.pl nie nazlezy do szczególnie "zaśmieconych", naprawde są gorsze! Nie pamietam czy w regulaminie jest taki punkt ale chyba decyzje modów i adminów sa niepodwarzalne a więć nie miejmy do nich pretencji o usunięcia...
_________________
WaKaCjE....Elo WaKaCjOm
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 11:57 am   

Nie przesadzajmy z tym "myslec nad każdym słowem" - po prostu starajmy sie w miare przestrzegac regulaminu a wszystko będzie ok. Jak napisała wyzej Joanna forum ma głównie cel informacyjny, więc chodzi nam tylko o to aby nie zasmiecać go kilometrowymi pogaduszkami które potem będa miesiacami czy latami wisiec na serwerze - to tez trzeba wziac pod uwagę. Przyjaźnie czy najomosci zawarte w realu jak równiez tu warto kontynuowac na PW lub gg - to po prostu szybsze i bardziej prywatne narzedzia no i nie wszystkim musi sie chceć śledzić dyskusje dwóch - trzech osób na barzo prywatny czy dla innych niezrozumiały temat. Poza tym kultura wypowiedzi i wszystko bedzie super. Wierzę w nas wszystkich :)
PS. No i pamiętajcie ze choć czujemy sie tu "jak w domu" to codziennie mamy mnóstwo niezalogowanych gości, którzy czytaja co tu wypisujemy. Warto i o tym pamiętac bo nigdy nie wiadomo, kto "nas czyta " ;) .....
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 11:57 am   

Nie mamy pretensji do "niepodwazalnosci" i do nieomylnosci, ale ktos musi takie decyzje podejmowac i jesli zaczniemy nad nimi dyskutowac, nie bedzie czasu i sil na dyskusje o samym balecie.
zreszta poczytajcie swoje wpisy po tygodniu, a nawet po 2 dniach - czy naparwde wszystko, co piszecie (piszemy) jest na wage zlota? Forum ma sie tym roznic od czatu, ze zapisy na Forum maja charakter bardziej trwaly i chodzi o to wlasnie, by to co piszemy nadawalo sie do "utrwalenia" i do tego, by kazdy przygodny nawet czytelnik cos z tego mogl wyniesc.
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 12:10 pm   

Kasia :)) napisał/a:
czy mam rozumiec ze ten rygor wprowadzony zostal przeze mnie i marte?


nie kasiu, to nie była kwestia dwóch czy trzech osób! chociaż nie da się ukryć ze miałyście swój udział ;) ale teraz to juz nieważne, świąteczna powódź postów opanowana :)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 1:53 pm   

Dodam coś od siebie.
Bynajmniej nie chodzi o to , by zastanawiać się nad każdym postem 100 razy. Ja się na przykład nie zastanawiam. Po prostu nie czuję potrzeby zachwycania się każdym pieskiem, którego pokażecie w wątku o zwierzętach domowych (które oczywiście są urocze i cudowne) - to taki przykład. Albo nie piszę o każdej książce która przeczytałam, albo każdym filmie, który obejrzałam, tylko o tych, które naprawdę warto polecić. Nasze zachowanie (tzn moderatorów i adminów) wynika z tego, iż pamietamy jeszcze czasy, kiedy na forum mówiło się niemalże tylko o balecie, a każda wizyta tutaj była swego rodzaju lekcją.
Zreszta porównajcie statystyki osób, które tu są naprawdę długo a tych "nowszych" - no naprawdę o czymś świadczy, kiedy ktoś w przeciągu tygodnia nabija kilkadziesiąt, a w skrajnych przypadkach kilkaset, postów. Kiedy nie mam nic sesnowego do dodania w jakims temacie, to po prostu nie pisze, ot tak tylko po to by zaistniec w jakims watku. I to wcale nie znaczy, ze nigdy nie stworzyłam off topicu itp.
Co do kasowania, to naprawde, nie uwazam bysmy byli az tak rygorystyczni. ja kasuje naprawde wcale nie tak czesto.
Po prostu zrozumcie, ze pewnych rzeczy nie chce sie czytac. A forum ma swoj okreslony profil i tego sie trzymajmy.
Pozdrawiam wszystkich.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 15