www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasyka - Kraków - zajęcia
Autor Wiadomość
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 11:06 pm   Klasyka - Kraków - zajęcia

Nie wiecie czasem, czy w Krakowie jest miejsce, gdzie można sobie ćwiczyć balet klasyczny, ale powiedzmy zaczynając "dość późno" (16-17 lat) i tak dla samej przyjemności?

Post edytowany przez Admina.
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 11:09 pm   

Wydaje mi sie, ze mozesz sie zapisac tam gdzie Ci spasuje. Byle zeby to nie byla szkola Svietlany Gajdy :P Wydaje mi sie, ze jesli chcesz nauczyc sie dla czystej przyjemnosci to dobra by byla Szkola Baletowana ul.Łąkowej :) Zapraszamy!!!
 
 
 
vvvvv
Nowicjusz

Posty: 21
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 9:39 pm   klasyka-kraków-zajęcia

Jeśli mozna prosic o więcej szczegółów-czemu szkoła p.Gajdy nie jest dobra dla osób pow. 17 roku chcących uczyc się dla przyjemności?Jest to szkoła,która dużo wymaga i chce zrobić z uczniów profesjonalnych tancerzy czy chodzi może o wiek?
_________________
Szczęście to nie tylko to,co los daje,ale i to,czego nie zabiera.
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 10:54 am   

no,powiedzmy,że chce zrobić z uczniów profesjonalnych tancerzy i na lekcjach jest rygor (podobno), w wieku 17 lat już za bardzo się tam nie natańczysz...a np. w szkole na łąkowej możesz tańczyć nawet w wieku 23,24 lat..:)
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
baletmistrz z krakowa 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerz???
Wiek: 36
Posty: 45
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 3:20 pm   

O przepraszam ja trafiłem do szkoły p.Gaidy w wieku 17 lat i jestem tam obecnie:) wiec można sobie tam troche potąńczyć. Ale prawda jest taka ze nie jest tam łatwo i zgadzam sie z tym ze jest tam rygor na zajęciach:) nie są to takie zajęcia zeby sobie od tak potańczyć...ta szkoła uczy profesionalnych tancerzy...
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 3:32 pm   

No to mnie wyprzedzili :P Chcialam napisac, ze szkola p.Gajdy jest przeznaczona dla osob, ktorzy chca tanczyc, ale wiarza z tancem tez swoja przyszlosc. Czytalam (i tez slyszalam) ze chcialaby ona stworzyc w Krakowie grupe baletowa porownywalna do grupy np. Borisa Ejfmana. Wiec jesli chcesz tanczyc dla czystej przyjemnosci to uwazam, ze szkola na Łąkowej jest odpowiednim miejscem do zrealizowania Twoich planow.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 9:45 pm   

Baletnicoo zgadzam się z tobą, na łąkowej można się wytańczyć, a ciężka praca baletowa was tam za bardzo nie spotka, tam chodzą Ci, co nie wiąża swojej przyszłości z baletem, no, chociaż jest pare takich osób... :lol:
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Pati_jazzy 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 34
Posty: 65
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 4:24 pm   

No albo możesz chodzić jako wolny słuchacz do szkoły np. przy Rynku Gł. Wtedy nie zdajesz egzaminu, ale i chyba nie tańczysz na Gali.
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pon Sty 23, 2006 9:14 am   

Posty użytkownika Baletnicaa zostały usunięte ze względu na to, że nie wnosiły nic do tematu.
Admin - Tranq.
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13