www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sie dzieje z naszymi uzdolnionymi maturzystami ?
Autor Wiadomość
Edgar Degas
Nowicjusz

Posty: 40
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 2:28 pm   Co sie dzieje z naszymi uzdolnionymi maturzystami ?

Ostatnio rzadko tu zagladam, bowiem mysle , iz ten portal stal sie pogadalnia dla kilku - kilkunastu osob, ktore wzajemnie prawia sobie komplementy ,a to za awatary ,a to za stopy , a to za gietkosc ciala. :(

Oczekiwalabym od tego portalu nieco wiecej wiadomosci dotyczacych swiata baletu w Polsce i Swiecie, w postaci ciekawych artykulow, opini formulowiczow. Interesuje mnie co sie dzieje w naszych Szkolach Baletowych co nowego przygotowywuja np. jakie koncerty, gdzie sie wybieraja i na jakie konkursy, kto sie w nich wybija ( bo mysle ze oprocz Elenki , sa jeszcze inne osoby ), jakie przygotowuja wariacje ,uklady itp.

I jeszcze jedno co sie dzieje z naszymi utalentowanymi maturzystkami i maturzystami ,ktorzy w ostatnim konkursie gdanskim zdobyli najwyzsze laury.
A wiec co robia, gdzie sa:Stachurska Emilia,Frodyma Weronika,Basia Bartnik, Romina Kolodziej,Wisniewska Karolina, Ania Lorenc, Szymura Karolina,Agnieszka Blaszczyk,Malgosia Czajowska, Karabela Anna, Wylot Michal,Gorski krzysztof,Glebocki Artur.
Jest to dosc spora grupka mlodych tancerek i tancerzy ktorzy sa przykladem dla tych zaczynajacych dopiero swoje zmagania z baletem,
i mysle ze wiadomosci o sukcesach w/ wymienionych napewno sa interesujace dla uczniow ,ktorzy potrzebuja rodzimych idoli.

Jeszcze jedno moze ktos wie co sie stalo z Ania Mendakiewicz , ktorej prawdopodobnie nie ma juz w Bytomiu ?
Mam nadzieje ,ze znalazla sie w jakies europejskiej szkole.

Pozdrowienia
E.Degas
Ostatnio zmieniony przez Edgar Degas Nie Paź 30, 2005 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 2:59 pm   

Ania Lorenc i Michał Wylot są w corps de ballet TW-ON, Malgosia Czajowska z tego co wiem startowała do Rotterdamu, nie wiem niestety z jakim skutkiem. To tyle z moich wieści na temat ewokowanych przez Ciebie osób.

PS: Jeżeli sama jako forumowiczka nie zakładasz żadnych tematów, ani nie piszesz postów, to logicznym jest to, że informacji jakie oczekujesz nie będzie. Każdy ma jakieś swoje życzenia co do forum, wszelkie rady są bardzo cenne. Nie zapominaj, ze forum to też ludzie, którzy piszą co chcą i o czym chcą, i to oni (MY) kształtują tę stronę. Oprócz komplementów i nieco mniej baletowych wywodów powstają tu codziennie nowe posty z róznymi ciekawymi BALETOWYMI informacjami.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 3:11 pm   Re: Co sie dzieje z naszymi uzdolnionymi maturzystkami ?

Edgar Degas napisał/a:
Glebocki Artur.


jak już to Arkadiusz. Pracuje w Theater Nordhausen w Niemczech.
http://www.theater-nordhausen.de
 
 
Aspicia 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Pasja i coś jeszcze
Posty: 68
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 3:14 pm   Re: Co sie dzieje z naszymi uzdolnionymi maturzystkami ?

emilka Stachurska tańczy w corps de ballet w TW w Warszawie, Wera Frodyma nie skonczyła jeszcze szkoły, Karolina Szymala tańczy chyba w Operze Dolnoœlšskiej, ale nie jestem pewna, Górski i Wylot też w TW w Wawce(w zespole). Tyle wiem ;)
_________________
"Wielcy tancerze nie są wielcy z powodu swej techniki, lecz dzięki swojej Pasji" Martha Graham
 
 
Edgar Degas
Nowicjusz

Posty: 40
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 3:55 pm   

No coz nie mialam zamiaru nikogo dotknac, dziekuje za pouczenie w stylu
"Panstwo to JA - portal to My " :wink:

A co do tematu to dzieki za pozostale wiadomosci, moze beda nastepne,bo te napewno uciesza wszystkich baletomaniakow. :lol:

E.Degas
 
 
Ania
Gość
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 4:52 pm   

Krzysztof Górski tez jest w corps de ballet TW-ON.

PS Widać skoro taki wątek nie został dotąd założony to chyba nikt nie czuł takiej potrzeby. I jeszcze jedno - skoro pytanie jest i o tancerki i o tancerzy to proponuję zmienić tytuł na "maturzystami" a nie "maturzystkami".
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 6:03 pm   

Ania Karabela chciała zdawac gdzies do szkoły za granicę ale nie wiem czy cos z tego wyszło.
A Edgara Degas serdecznie zapraszamy do dyskusji i zakładania ciekawych (jak ten) tematów :) Forum balet.pl to nie tylko "Pogadalnia" 8)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Aspicia 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Pasja i coś jeszcze
Posty: 68
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 7:33 pm   

Ania Karabela i Kasia Korc sš w szkole w Rotterdamie ;)))
_________________
"Wielcy tancerze nie są wielcy z powodu swej techniki, lecz dzięki swojej Pasji" Martha Graham
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 8:34 pm   

Zdaje sie że Małgosia Czajowska rownież sie tam dostała...
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Change
Adept Baletu

Posty: 130
Wysłany: Czw Paź 27, 2005 2:30 pm   

Z tego co slyszalam to Ania Mendakiewicz miala kontuzje podczas koncertu (pod koniec roku szkolnego). Ale co teraz? :?:
 
 
Edgar Degas
Nowicjusz

Posty: 40
Wysłany: Czw Paź 27, 2005 8:00 pm   

Super , ze znalazlo nam sie pare osob,a jeszcze lepiej ze mamy mozliwosc podziwac je na scenie Teatru Wielkiego moze narazie w Corps de Ballet ,ale jeszcze wszystko przed nimi. :D
Gratulacje rowniez dla tych odwaznych co wybrali sie za granice, trzymam kciuki. :lol:

Czekamy na dalsze informacje , mam nadzieje ze takie jeszcze beda.

Pozdrowienia

E.Degas
 
 
lalala
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 6:26 pm   

ania mendakiewicz jest w szkole w stuttgarcie, karolina szymura jescze nie skonczyla szkoly, m. czajowska w rotterdamie, a. lorenc w TW-ON.
 
 
lalala
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 6:27 pm   

k.wisniewska- TW poznan

bardzo prosze o używanie opcji edit - mozna za jej pomocą dodac coś, co się sobie przypomniało do tego samego, wysłanego juz postu, zamiast tworzyc nowy. Pozdrawiam
Administrator - Kasia G
 
 
Edgar Degas
Nowicjusz

Posty: 40
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 7:58 pm   

No prosze,znalazly nam sie nastepne zguby . Brawo byle tak dalej. :D

Pozdrowiewnia.

E Degas
 
 
ZawszePrzyTobie
ADMINISTRATOR

Posty: 29
Skąd: z nienacka :)
Wysłany: Czw Gru 22, 2005 4:12 pm   

tak.. a Romina Kołodziej uczy się w szkole we Wiedniu.

Mam propozycję by takie infromacje dostawać nie "z drugich nieoficjalnych rąk" ale by te osoby które uczęszczają jeszcze do szkół baletowych w Polsce a jednocześnie będące forumowiczami popytały się pedagogów - opiekunów owych maturzystów którzy opuścili już swe rodzinne gniazdka ;) i poprosili o jakieś informacje właśnie co się dalej dzieje z tymi osobami wszystkimi - uprzednio przedstawiwszy się jako przedstawiciel Największego Polskiego Forum Baletowego =] Na pewno jakieś informacje się znajdą..

Jest ktoś taki w szkołach baletowych kto mógłby zebrać te informacje o absolwentach? :) (na pewno jest;)

Pozdrawiam serdecznie i życze spokojnych, zdrowych i przedewszystkim spędzonych w prawdziwie rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia :)
_________________
Kto kocha, musi cierpieć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12