www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdańsk mieszkania
Autor Wiadomość
annetta
Nowicjusz


Posty: 43
Wysłany: Wto Mar 16, 2021 12:00 pm   Gdańsk mieszkania

Czy ktoś tutaj moze jest z Gdanska?

W jakich dzielnicach polecicie szukac mieszkania? I co sądzicie o kupnie nieruchomości w starszym budownictwie?
 
     
bell
Nowicjusz


Posty: 41
Wysłany: Wto Mar 16, 2021 1:42 pm   

Ponad 10 lat mieszkam w starym bloku, robactwa nie było ani razu i nadal nie ma, ale tu większość mieszka od początku istnienia bloku, bardzo kulturalni ludzie, a nie syfiarze, więc robali nie ma. Za oknem widok na duży obszar przestrzeni. Sąsiadów nie słychać. Jak tylko rzuciłam hasło, że sprzedajemy, to od razu było kilku chętnych. Ale jednak nie sprzedajemy. Natomiast koleżanka kupiła w nowym i z balkonu widok wprost do pokoju sąsiedniego domku jednorodzinnego. Byłam i widziałam. Szok normalnie. A ostatnio szuka czegoś na wygłuszenie ścian, bo do nowy sąsiad sprowadza sobie panienki na noc, które tak wrzeszczą, że spać się nie da. Ponadto jak sąsiedzi używają wody, to u niej taki odgłos jak wodospad. Już ma dość, a mieszka dopiero 2 m-ce.
W Gdańsku polecam poszukać mieszkania na Przymorzu https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci/mieszkanie/gdansk/przymorze/ Moim zdaniem jedna z ciekawszych dzielnic jeśli chodzi o zamieszkanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13