www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezent urodzinowy dla baletofanki...
Autor Wiadomość
szpakjohnson
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Wto Gru 30, 2014 1:46 pm   Prezent urodzinowy dla baletofanki...

Witam wszystkich,

oszczedze sobie lania wody i od razu przejde do konkretow :) Otoz zostalem zaproszony na urodziny, do pewnej bardzo uroczej dziewczyny, 10 stycznia 2015, wiem ze jest ogromna fanką baletu, nigdy nie tanczyla, ale zawsze chciala i wiem ze caly czas sie tym pasjonuje. Tak wiec wpadlem na pomysl aby sprezentowac jej cos co z baletem bedzie zwiazane, moze jakis super album, czy cos, cokoliek, byle nie bylo to tandetne i dosc oryginalne. Jesli ktokolwiek stad moglby mi pomoc, podsunac jakis pomysl, bylbym dostojnie wdzieczny ;) Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc!!! :)
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 30, 2014 4:29 pm   

albumów z fotografiami baletu w Polsce dawno nie wydawano, wyszło za to sporo ksiażek o balecie - o znanych tancerzach: NIzyńskim, Nurejewie... Może być tez jakies fajne w miarę nowe DVD z baletem - to już trzeba by poszukac w sieci, albo jesli ta koleżanka mieszka w miejscu gdzie mozna valet oglądać - bilet na spektakl lub transmisję z Bolszoj, np. na Jezioro łabędzie 25 stycznia...
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Wto Gru 30, 2014 9:44 pm   

Czasem na allegro można też dostać kalendarze z baletowymi zdjęciami... ale wydaje mi się, że bilet na spektakl/transmisję to jednak najlepszy pomysł :)
_________________
Życie jest raczej walką niż tańcem – powiada Marek Aureliusz. Ale nie jestem pewien, czy to prawda. Życie jest najczęściej nie tyle walką, ile męczącym balansowaniem – tanecznym krokiem na palcach - pośród niebezpiecznych sytuacji.
 
     
Celebrindal 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
początkująca :)
Posty: 66
Wysłany: Czw Sty 01, 2015 11:37 pm   

Polecam biżuterię baletową - sama mam dwa urocze wisiorki-baletnice i na miejscu koleżanki bardzo bym się ucieszyła :)
_________________
Celebrindal, czyli Srebrnostopa. Na razie stopy mam raczej żelazne, ale z każdym krokiem lśnią odrobinę bardziej...
 
     
kika11 
Nowicjusz

Posty: 24
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 1:21 pm   

Polecam obuwie na zamówienie ze strony http://www.aurelka.pl/
 
     
bell
Nowicjusz


Posty: 41
Wysłany: Pią Mar 03, 2017 12:46 pm   

Hej. Mam podobny problem. Mianowicie moja siostra niedługo konczy 17 lat i zupełnie nie wiem co jej kupić. Ubrania na pewno jej nie kupię ponieważ ma specyficzny gust i boję się,że mogłabym w niego nie trafić....
Nie chcę jej równiez kupować kosmetyków ponieważ jest alergiczką i jak znajdzie coś co jej twarzy nie alergizuje to jest ogólnie cud.

Tak wiec pomysłałam sobie,że zamówię dla niej kubeczek z napisem. Jak się na to zapatrujecie?
https://www.youtube.com/watch?v=dhcoNe126Go
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12