www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konserwatorium Tańca
Autor Wiadomość
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
  Wysłany: Wto Sie 23, 2011 2:28 pm   Konserwatorium Tańca

Konserwatorium Tańca to instytucja działająca od 2011 roku pod Międzynarodową Fundacją Talentów Artystycznych.
Nasza siedziba mieści się w Krakowie przy ul. Siemiradzkiego 2.

Konserwatorium Tańca
to szkoła elitarna nastawiona na edukację dzieci szczególnie uzdolnionych w kierunku artystycznym. Nasze motto: „Odkrywamy talenty”. Szkoła nasza ukierunkowana jest na wszechstronną edukację taneczną, której bazą jest taniec klasyczny. Cechą wyróżniającą naszą instytucję od innych tego typu placówek jest fakt,iż dzieci są kwalifikowane do grup i klas baletowych dokładnie według jednego rocznika, dzięki czemu nasi uczniowie mogą rozpocząć swoją edukację taneczną bardzo wcześnie, bo już w wieku 3 lat w odpowiednich dla siebie grupach wiekowych. Nasza kadra pedagogiczna składa się z wybitnych specjalistów co wpływa na fakt, iż proces nauczania prowadzony jest w naszej szkole na jak najwyższym poziomie, w sposób racjonalny i rozsądny, kładąc duży nacisk na zdrowie naszych uczniów. Szkoła wyróżnia się realizowanym w niej programem, wzorowanym na szkole angielskiej, rosyjskiej i amerykańskiej. Zajęcia prowadzone są w języku polskim z elementami języka angielskiego i francuskiego, co wpływa również na rozwój intelektualny dzieci. Dwa razy do roku nasi uczniowie mają możliwość wystąpienia na prawdziwej scenie teatralnej w ramach Zimowej i Wiosennej Gali Baletowej. Dzieci i młodzież z Konserwatorium Tańca bierze udział w konkursach baletowych w Polsce i za granicą, zajmując bardzo wysokie lokaty. (European Open, Dance World Cup, Mistrzostwa International Dance Organization.)

Nasi uczniowie kontynuują swoją edukację artystyczną w
najlepszych szkołach tańca w kraju i na świecie:

• Konservatorium Wien University na wydziale Contemporary Dance and Ballet (Austria),
• Wyższa Szkoła Umiejętności im.St. Staszica na wydziale Taniec (Polska),
• Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Gdańsku (Polska),
• Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Warszawie (Polska).

Nasze absolwentki ukończyły w 2010 i 2011 roku takie znane szkoły jak:

• Conservatoire Jean-Philippe Rameau w Dijon (Francja),
• Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Warszawie (Polska),
• Iwanson International School of Contemporary Dance w Monachium (Niemcy).

Atuty Konserwatorium Tańca:

• Dobra lokalizacja w centrum Krakowa,
• Profesjonalnie wyposażone sale baletowe,
• Nieliczne grupy, klasy (8-15 osobowe),
• Grupy i klasy baletowe tworzone dokładnie dla danego rocznika dzieci,
• Przyjmujemy dzieci już od 3 roku życia. (a nawet dzieci w wieku 2 lat i 6 miesięcy),
• Profesjonalna kadra pedagogiczna,
• Ubezpieczenie dla uczniów,
• Konkursy w kraju i za granicą,
• Obozy wakacyjne,
• Wspólne wyjścia do teatrów,
• Warsztaty z pedagogami z kraju i ze świata,
• Stypendia dla uczniów klas baletowych.

Informujemy, iż w Konserwatorium Tańca rozpoczęły się właśnie zapisy na rok szkolny 2012/2013.

Wszystkich chętnych, którzy chcą zapisać się do Konserwatorium Tańca prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej www.konserwatoriumtanca.com lub zapis telefoniczny pod numerem telefonu: 12-631-14-59, 722-221-616.

Serdecznie zapraszamy! :-)

Konserwatorium Tańca
ul.Siemiradzkiego 2/5
31-137 Kraków
tel.: 12-631-14-59, 722-221-616
email: info@konserwatoriumtanca.com
www.konserwatoriumtanca.com
_________________
Love is the triumph of imagination over intelligence.
 
     
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 10:19 pm   Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca - Konserwatorium Tańca

Informujemy, iż dnia 9 września 2011 roku Konserwatorium Tańca zostało wpisane do Ewidencji niepublicznych szkół artystycznych prowadzonej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wydarzenie to w dużym stopniu podniosło rangę naszej instytucji. Od roku szkolnego 2011/2012 szkoła może wydawać prawne dokumenty – co roczne Świadectwa, a także Świadectwa ukończenia Sześcioletniego cyklu dziecięcego oraz Dyplomy ukończenia szkoły – nadając swoim absolwentom tytuł zawodowy – tancerz (Dziewięcioletni cykl profesjonalno-zawodowy).

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy tworzeniu naszej szkoły!!! :-)
_________________
Love is the triumph of imagination over intelligence.
 
     
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 11:51 am   Zapisy na rok szkolny 2012/2013 do Konserwatorium Tańca

Bardzo cieszymy się, że kolejny rok pracy naszej szkoły był owocny i inspirujący. Efekty wspólnej pracy uczniów i pedagogów będziemy mieli okazję oglądać podczas zbliżającej się Wiosennej Gali Baletowej, która odbędzie się 15 czerwca w Nowohuckim Centrum Kultury o godz.18:00. Bilety są do nabycia w sekretariacie szkoły lub będą dostępne bezpośrednio przed spektaklem.

Jednocześnie informujemy, iż rozpoczęły się już Zapisy do Konserwatorium Tańca na rok szkolny 2012/2013. Celem zgłoszenia kandydata/kandydatki do Konserwatorium Tańca wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej: www.konserwatoriumtanca.com
Dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia przyjmujemy do grup baletowych bez egzaminu wstępnego. Dzieci od 7 roku życia przyjmujemy do klas baletowych po zdaniu egzaminu wstępnego. Egzamin wstępny odbędzie się 25 czerwca – poniedziałek o godz. 17:00. (Prosimy również o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne lub e-mailowe).

Serdeczne zapraszamy dzieci w wieku 3-10 lat na zajęcia baletowe w ramach Letniej Szkoły Baletowej Konserwatorium Tańca. Zajęcia będą odbywać się przez pierwsze 2 tygodnie lipca we wtorki i czwartki – 3, 5, 10 i 12 lipca 2012 w godzinach 17.00 – 18.30 w siedzibie Konserwatorium Tańca przy ul. Siemiradzkiego 2/5. W czasie zajęć dzieci poznają tajniki sztuki baletowej, a także będą uczestniczyć w zabawach rytmicznych. Koszt: 180 złotych za dwa tygodnie, 120 złotych za jeden tydzień.

Informujemy,że są jeszcze miejsca na letnim obozie baletowym organizowanym przez Konserwatorium Tańca - Międzynarodową Fundację Talentów Artystycznych (Kraków-New York) w terminie od 22 do 29 sierpnia 2012, który odbędzie się w Poroninie - pięknej i malowniczej miejscowości nieopodal Zakopanego.

Zapewniamy:
• profesjonalną kadrę pedagogiczną;
• zajęcia baletowe i z tańca nowoczesnego oraz z języka francuskiego, wiedzy o tańcu (pogadanki oraz oglądanie znanych baletów);
• noclegi oraz pełne wyżywienie;
• wycieczkę do Zakopanego połączoną z wyjazdem na Gubałówkę;
• ognisko z pieczeniem kiełbasek;
• zabawy i gry na świeżym powietrzu;
• możliwość korzystania z basenu na terenie ośrodka;
• możliwość korzystania z dużego terenu zielonego: boiska do siatkówki i koszykówki;
• ubezpieczenie każdego uczestnika;
• pokaz taneczny dla rodziców w niedzielę na terenie ośrodka.

Koszt wyjazdu 1100 zł! Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy do obejrzenia ośrodka:
NASZA STRONA INTERNETOWA www.weronikazakopane.pl
PREZENTACJA VIDEO http://www.youtube.com/watch?v=298nMLuovtE

W sprawie zapisów, egzaminu wstępnego, Letniej Szkoły Baletowej i obozu w Poroninie prosimy o kontakt na e-mail: info@konserwatoriumtanca.com lub telefonicznie – sekretariat: 12 631 14 59 (pon. - pt. w godz. 16-21), mobile: 722 221 616 (po godzinach).
_________________
Love is the triumph of imagination over intelligence.
 
     
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Sob Wrz 15, 2012 6:42 am   Zapisy na rok szkolny 2012/2013

Informujemy, że trwają nadal zapisy do Konserwatorium Tańca na rok szkolny 2012/2013. Celem zgłoszenia kandydata/kandydatki do Konserwatorium Tańca wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej: www.konserwatoriumtanca.com lub dokonać zapisu telefonicznie – sekretariat: 12 631 14 59 (pon. - pt. w godz. 16-21), mobile: 722 221 616 (po godzinach).

Dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia przyjmujemy do grup baletowych bez egzaminu wstępnego. Dzieci od 7 roku życia przyjmujemy do klas baletowych po zdaniu egzaminu wstępnego.

Specjalną ofertę kierujemy do:

dzieci 3-letnich - grupę 03 prowadzi pedagog z profesjonalnym wykształceniem i bardzo dobrym podejściem do maluszków według programu Royal Academy of Dance

młodzieży w wieku między 15, a 20 rokiem życia, która chce rozpocząć swoją przygodę z baletem - prowadzimy klasę baletową od podstaw dla osób początkujących

kandydatów do klasy dyplomowej - zapraszamy osoby, które zainteresowane są zdobyciem uprawnień zawodowych w naszej szkole oraz osoby zainteresowane przygotowaniem do egzaminów eksternistycznych w Ogólnokształcących Szkołach Baletowych.

a także wszystkich miłośników tańca między 3, a 20 rokiem życia.

Serdecznie zapraszamy!
_________________
Love is the triumph of imagination over intelligence.
 
     
Weronika
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 2:41 pm   Zajęcia baletowe dla dzieci

Witam!!
Jestem mamą 3-latki i 6-latki, szukam dla moich pociech zajęć baletowych. Chciałam Was podpytać o opinię na temat Konserwatorium Tańca w Krakowie. Słyszałam bardzo dobre opinie o tej szkole, o pedagogach pracujących z dziećmi. Proszę o jakieś info zwrotne, chciałabym zapisać moje dziewczynki jeszcze we wrześniu.
 
     
Sinfonietta
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 9:30 am   ZIMOWA SZKOŁA BALETOWA

Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca "Konserwatorium Tańca" zaprasza dzieci w wieku 4 do 7 lat na zajęcia Zimowej Szkoły Baletowej Konserwatorium Tańca, która odbędzie się w dniach 14, 15, 16 i 17 stycznia w siedzibie naszej szkoły przy ulicy Siemiradzkiego 2/5. Koszt zajęć to 130 zł za cztery lekcje lub 80 zł za dwie lekcje. Zajęcia będą się odbywać w godzinach 17:30 do 18:30. Liczba miejsc ograniczona!!!
Zapraszamy również do zapisania się do Konserwatorium Tańca na regularne zajęcia baletowe - aby dokonać zapisu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www.konserwatoriumtanca.com.
 
     
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 12:46 am   Wiosenna Gala Baletowa 2013

Zapraszamy na Wiosenną Galę Baletową Konserwatorium Tańca, która odbędzie się 18 maja 2013 roku w najbliższą sobotę o godz. 18:00 w Nowohuckim Centrum Kultury przy al. Jana Pawła II 232. Na Gali wystąpią przed Państwem uczniowie naszej szkoły w szczególności pierwsze Dyplomantki Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca – Konserwatorium Tańca, które 20 kwietnia tego roku zdały egzamin dyplomowy przed Komisją Dyplomową i uzyskały tytuł zawodowy „Tancerz”, Anna Kuc - tegoroczna absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności w Kielcach na kierunku taniec, Marta Pałka - Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Tańca Współczesnego IWANSON w Monachium.

Gościnnie na naszej Gali wystąpi również Justyna Wołoch –była uczennica Konserwatorium Tańca, obecnie uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku, tegoroczna zdobywczyni I miejsca w kategorii tańca współczesnego na XVIII Ogólnopolskim Konkursie Tańca Szkół Baletowych im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w Gdańsku – (dyplom i statuetka patrona konkursu "Orfeusz"). Nagrodzona także Nagrodą Prezydenta Miasta Gdańska dla laureata konkursu z najwyższą punktacją (stypendium). Justyna otrzymała również Specjalną nagrodę finansową Związku Artystów Scen Polskich za najciekawszą indywidualność konkursową.

Bilety w cenie 30 zł oraz wejściówki w cenie 20 zł są do nabycia w sekretariacie szkoły przy ul. Siemiradzkiego 2/5 od pon.-pt. w godz. od 16:30-21:00. Informacje pod numerem telefonu 12 631 14 59 oraz 722-221-616 lub na maila info@konserwatoriumtanca.com
Bilety i wejściówki będą również do nabycia w teatrze bezpośrednio przed Galą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca!
_________________
Love is the triumph of imagination over intelligence.
 
     
Justyna
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 12:01 am   

Zapraszamy też na naszą Galę w imieniu uczniów Konserwatorium Tańca!
Sobotniego wieczoru wystąpią dzieci od 3 roku życia, aż do naszych najstarszych koleżanek-tegorocznych dyplomantek – Ania, Monika i Oliwka! Zaprezentujemy choreografie w technice tańca klasycznego, współczesnego oraz ludowego i charakterystycznego. Justynę z Gdańska będzie można też obejrzeć w czasie próby scenicznej w godzinach od 14:00-14:30 i wziąć autograf. :smile:

http://www.nck.krakow.pl/...rwatorium-tanca

Już nie mogę się doczekać tej teatralnej atmosfery !!! :smile:
 
     
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Sro Cze 26, 2013 8:41 pm   Zapisy na rok szkolny 2013/2014

Informujemy,że rozpoczęły się już Zapisy na nowy rok szkolny 2013/2014. Wszelkie informacje odnośnie zapisów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
http://konserwatoriumtanc...php?page=zapisy

Informujemy,że prowadzimy osobne grupy wiekowe dla dzieci:
3-letnich (a nawet 2,5-letnich),
4-letnich,
5-letnich,
6-letnich,
7-letnich
oraz klasy baletowe dla dzieci od 7 do 20 roku życia.

Najmłodszych od 3 do 10 roku życia, którzy chcieliby już w wakacje spróbować swoich sił na zajęciach baletowych zapraszamy na Letnią Szkołę Baletową Konserwatorium Tańca.
Zajęcia będą odbywać się we wtorki i w czwartki - 2, 4, 9 i 11 lipca 2013 r. w godzinach od 17.00 - 18.30 w siedzibie Konserwatorium Tańca przy ul. Siemiradzkiego 2/5. Szczegółowe informacje są dostępne w sekretariacie Szkoły lub pod numerem telefonu 722-221-616.

Serdecznie zapraszamy!
_________________
Love is the triumph of imagination over intelligence.
 
     
Novice 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 23
Posty: 72
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 3:15 pm   

Jaka jest wysokość czesnego w szkole? Jak wygląda rozkład godzin poświęconym poszczególnym zajęciom w tygodniu (orientacyjnie)?
 
     
jewels
Nowicjusz

Posty: 8
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 1:57 pm   

Novice, Zakres przedmiotów: t.klasyczny, t.uzupełniające, t.wspolczesny, t.ludowy, rytmika, umuzykalnienie, audycje muzyczne, t.historyczny, repertuar, partnerowanie, wiedza o tańcu, Orientacyjnie w tygodniu mam 8 godzin lekcyjnych t.klasycznego, 1 technik uzupelniajacych, 2 tanca wspolczesnego, 1 tanca ludowego, 2 wot, 1 umuzykalnienia :)
 
     
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 8:22 am   

Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do Konserwatorium Tańca na nowy rok szkolny 2014/2015.

Do grup prowadzonych w ramach „Sześcioletniego Cyklu Dziecięcego” zapraszamy dzieci w wieku:

- 3 lat (grupa 03)
- 4 lat (grupa 04)
- 5 lat (grupa 05)
- 6 lat (grupa 06)
- 7 lat (grupa 07)

Zajęcia prowadzone są w elitarnych grupach dla każdego wieku odrębnie.

Do klas prowadzonych w ramach „Dziewięcioletniego Cyklu Profesjonalno-Zawodowego” zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 20 roku życia.

Zajęcia z przedmiotów tanecznych zarówno w Sześcioletnim Cyklu Dziecięcym jak i Dziewięcioletnim Cyklu Profesjonalno-Zawodowym prowadzą wyłącznie pedagodzy-absolwenci Ogólnokształcących Szkół Baletowych w Warszawie, Bytomiu i Gdańsku.

W celu zapisania dziecka do naszej szkoły prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej lub kontakt z sekretariatem szkoły.Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń !!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca !!!
_________________
Love is the triumph of imagination over intelligence.
 
     
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Nie Cze 07, 2015 7:22 pm   SUMMERSTOCK 2015

Zapraszamy na Summerstock 2015, który odbędzie się nad morzem w Jarosławcu w dniach od 4-14 sierpnia 2015 roku.

Obóz ma charakter artystyczno-sportowy i jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 roku życia. Na obozie zajęcia będą prowadzić: absolwenci The International School of Contemporary Dance IWANSON w Monachium, Ogólnokształcących Szkół Baletowych, Pedagogiki Baletu w Warszawie, instruktorzy gimnastyki artystycznej, instruktorzy fitnesu, absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zapraszamy na zajęcia taneczne oraz wokalne i aktorskie, a także plastyczne i sportowe. Przewidziano również zajęcia z gimnastyki artystycznej dla osób uczących się tańca klasycznego i tańca współczesnego (treningi poprawiające rozciągnięcie i wzmacniające kondycję). W programie również największa niespodzianka sezonu... Zajęcia musicalowe z wybitnym twórcą i kompozytorem !!! - czyli "Dzieci i młodzież jedną nogą na Broadway'u" !!!! :-)

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 czerwca 2015 roku pod numerem telefonu 722-221-616. Koszt obozu 1570 zł.To cena bardzo niska w porównaniu do atrakcji jakie przygotowaliśmy dla jego uczestników.
Wyjazd możliwy z Gdyni lub z Krakowa. (Podobnie powrót).

Zapraszamy uczniów szkół baletowych, placówek artystycznych i szkół wokalnych.

Wszelkie informacje odnośnie Summerstock 2015 są dostępne na stronie internetowej:
https://mfta.org.pl/programy/imagine-dragons/summerstock/

Zapraszamy !!! :-)
_________________
Love is the triumph of imagination over intelligence.
 
     
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Pią Sie 28, 2015 2:06 am   Zapisy na nowy rok szkolny 2015/2016

Informujemy, że rozpoczęły się już zapisy na nowy rok szkolny do Konserwatorium Tańca. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 roku życia.

Zapraszamy również dzieci do udziału w programie tańca współczesnego Dance3D, a młodzież i dorosłych na zajęcia tańca współczesnego zespołu Ars ID. Zajęcia będzie prowadzić Agata Wierzba, tegoroczna absolwentka Wydziału Tańca Współczesnego i Klasycznego Konservatorium Wien Privatuniversität w Wiedniu. (Bachelor of Arts)

Informujemy również, że Konserwatorium Tańca ma nową siedzibę przy ul. Św. Filipa 25 w Krakowie.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: http://kt.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!!!
_________________
Love is the triumph of imagination over intelligence.
 
     
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Pią Cze 24, 2016 11:01 pm   Letnia Szkoła Baletowa

Dzień dobry!

Zapraszamy dzieci w wieku 3 - 7 lat na Letnią Szkołę Baletową 2016, która odbędzie się w siedzibie MFTA - Konserwatorium Tańca przy ul. Św.Filipa 25. Zajęcia w ramach Letniej Szkoły Baletowej będą odbywać się we wtorki i czwartki w następujących terminach: 5, 7, 12,14 lipca w godzinach od 16.30 - 18.00.

W ramach Letniej Szkoły Baletowej przewidzieliśmy: zajęcia baletowe z elementami rytmiki i tańca ludowego oraz współczesnego i jazzowo-musicalowego, gry i zabawy z nagrodami, pokazy filmowe oraz pokazy taneczne uczennic klas baletowych Konserwatorium Tańca. W programie przewidziano również pokaz tańca na koniec dla rodziców uczestników Letniej Szkoły Baletowej. Pedagodzy prowadzący: Anna Hełbicka, Agata Finster, Justyna Kluzek, Eliza Pawlisz.

Cena pakietów Letniej Szkoły Baletowej 2016 to:
- 4 zajęcia - 160 zł
- 3 zajęcia - 130 zł
- 2 zajęcia - 100 zł
- 1 zajęcia - 60 zł

Uprzejmie informujemy,że zgłoszenia należy dokonać do 29 czerwca 2016 roku na adres: ahelbicka@mfta.org.pl
_________________
Love is the triumph of imagination over intelligence.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 12