www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Katowice - Nova Szkoła Tańca - balet dla dorosłych :)
Autor Wiadomość
agness
Nowicjusz

Posty: 8
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 4:04 pm   

hej luthien :)
więc coś poodpisuje :)
z tego co słyszałam, ale nie orientowałam, jedynie słyszałam - baletu nie ma w najbliższej okolicy nigdzie, ponoć jest to jedyny balet dla dorosłych na śląsku. osobiście dojeżdżałam tam z zabrza, dało rade, choć pochłaniało troche czasu :P
stara nie jesteś, jesteś dokładnie w średnim wieku naszym ;) we wtorki była tylko jedna dziewczyna młodsza ode mnie, tak to moje rówieśniczki (22), lub starsze troszke jeszcze dziewczyny, więc nie ma stresu :)
a co do bioder to sama mam je uszkodzone ^^ prawe konkretnie. jasne, nie wszystkie ćwiczenia moge robić, są takie, przy których po prostu nie dam rady nic zrobic i boli, wtedy po prostu siadam sobie z boczku na chwile, dziewczyny robią, jak skonczą, to wracam :) nie wiem co ty masz dokładnie z biodrem, ale jak na mój gust to, co my robiłysmy, w większości da sie zrobić przy lekkich problemach ze stawami.
i ostatnie - w novej były zajęcia, we wtorki i soboty, ja chodziłam tylko we wtorki, obecnie grupe rozwiązano, ale to naprawde dopiero tydzien czy dwa tygodnie temu, pewnie dlatego, bo sesja i mało kto mógł znaleźc tyle czasu :) ale wiem, że od nowego roku tez będzie grupa ruszać, chciałabym sie zapisać, ale u mnie zależy wszystko od harmonogramu w szkole, bo studiuje dziennie i nie każdy dzien mi pasuje, akurat teraz sie udało, że pasowało :)
jak będziesz miec jeszcze jakieś pytania - pisz co chcesz wiedzieć :)
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 12:01 pm   

Nie wiem, agness, skąd masz informacje o rozwiązaniu grupy... Nie było jedynie wczorajszych zajęć, zgodnie zresztą z zapowiedzią instruktorki. Kontynuacja zajęć z baletu dla dorosłych w Novej będzie trwała od przyszłego wtorku do 12 lipca, 1.5h, od 19:00, oczywiście, o ile zbierze się grupa. Następne spotkania - dopiero po przerwie wakacyjnej, przynajmniej jeśli chodzi o zajęcia z Anią Urbacz.
 
     
agness
Nowicjusz

Posty: 8
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 9:28 pm   

martini - informacje mam od koleżanki, która razem ze mną chodziła na zajęcia (tamina tu z forum ^^) oraz smsa dostałam z novej, równiez tą sama treścią, przy czym dotyczylo to zajęć z gosią m... nie wiem, przekazuje, co słyszałam :) celowo przeciez nikogo bym w błąd nie wprowadzała :P
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 10:41 pm   

Byłam przekonana, że pisałaś o zajęciach z Anią - są właśnie we wtorki. Zapomniałam, że zajęcia z drugą instruktorką, poza sobotą, też były we wtorki, chyba tylko trochę wcześniej. Przepraszam za nieporozumienie ;) i zapraszam do naszej grupy wtorkowej, na pewno na jesieni znowu się zbierzemy ;)
 
     
agness
Nowicjusz

Posty: 8
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 3:55 pm   

haha i sie rozwiązało wszystko :)
nasze zajęcia były o 16.00
a z pania anią nie były zajęcia dla zaawansowanych przypadkiem? nie wiem, ale tak cos kojarze. bo ja pierwszy raz baletu uczyłam sie teraz ^^ więc zaawansowana to nie jestem ;p
u mnie wszstko zależy od harmonogramu w szkole, jak będe miec jakis wolny dzień to wtedy będę patrzyć na co mogę sie zapisać, fajnie by było na balet dalej, ale zobaczymy czy zajęcia będą wtedy co ja mam czas :)
 
     
tamina 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Adept Baletu
Wiek: 36
Posty: 22
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 9:34 am   

Przecież ja chodziłam na sobotnie zajęcia o 15:30 i były one prowadzone przez Małgosię , a te zajęcia wtorkowe to są tylko 3 spotkania wakacyjne, więc żadna tam kontynuacja.
 
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 9:47 pm   

Te 3 spotkania wakacyjne miały być kontynuuacją - dla wtorkowej grupy Ani. Niestety, nie odbywają się - zbyt mało chętnych. A mnie na domiar złego dopadła kontuzja kostki (niedoleczona), więc nawet o ćwiczeniach w domu mogę zapomnieć. Pozostaje czekać na wrzesień.
_________________
Życie jest raczej walką niż tańcem – powiada Marek Aureliusz. Ale nie jestem pewien, czy to prawda. Życie jest najczęściej nie tyle walką, ile męczącym balansowaniem – tanecznym krokiem na palcach - pośród niebezpiecznych sytuacji.
 
     
Basia
Adept Baletu


Związek z tańcem:
znowu tańcząca
Wiek: 47
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 12:46 am   

Czy ktoś się orientuje na jakim poziomie są zajęcia z tańca klasycznego w Szkole Tańca Nova grupa Master class w środy o 19.15, grupę prowadzi Maciek Cierzniak. Będę wdzięczna za wszelkie opinie. Pozdrawiam serdecznie
_________________
"Taniec jest jak kwiat, balet jest jego rozkwitem" Margot Fonteyn
 
     
Spidi 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
pokractwo
Posty: 153
Skąd: silesia
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 9:45 am   

a czy jest w szkole Nova wzajeciach dla doroslych miejsce na pointy?

(nieznalazlam takiego tematu na forum,moze slabo szukam,ale czy w szkole tanca Terpsychora sa grupy dla doroslych? ich 'stronka' jest dziwna i nie ma tam informacji)
 
     
Basia
Adept Baletu


Związek z tańcem:
znowu tańcząca
Wiek: 47
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 6:31 pm   

W Terpsychorze można dołączyć jako wolny słuchacz do najstarszej grupy dziewcząt, grupy dla dorosłych raczej nie ma...
_________________
"Taniec jest jak kwiat, balet jest jego rozkwitem" Margot Fonteyn
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 8:29 pm   

Spidi, najlepiej by było zapytać bezpośrednio u instruktorów - z tego co wiem, obecnie działające grupy powstały dopiero w tym sezonie, trudno więc powiedzieć, jaki może być poziom. Może w grupie MasterClass jest szansa na pointy?
 
     
Spidi 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
pokractwo
Posty: 153
Skąd: silesia
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 11:33 am   

dzieki dziewczyny za szybkie odpowiedzi :)
Basiu,chyba jako wolny sluchacz odpadam,bo nie sadze zebym byla na takim poziomie jak najstarsza grupa dziewczyn..
Przejde sie faktycznie do Novej i spytam jak to wyglada
 
     
Nifredil 
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 4:55 pm   

Witam wszystkich! :) Czy ktoś z Was aktualnie chodzi do Novej? Jak wyglądają zajęcia? Jakie macie opinie?
 
     
Nifredil 
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Sro Gru 02, 2015 8:19 pm   

Dziś dzwoniłam do Novej, jest tylko grupa w niedzielę na 11.45. Gdyby ktoś, był chętny ale jeszcze się zastanawia, to zachęcam ! Może udało by się założyć jakąś grupę od stycznia :) Na razie przejdę się parę razy do Terspychory
 
     
malgosia2611 
Nowicjusz

Wiek: 27
Posty: 26
Wysłany: Nie Gru 06, 2015 7:28 pm   

czy zajecia bylyby dla osob poczatkujacych ? i czy dlaeko jest od centrum katowic ?
 
     
Nifredil 
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Sro Gru 23, 2015 10:15 am   

malgosia2611 napisał/a:
czy zajecia bylyby dla osob poczatkujacych ? i czy dlaeko jest od centrum katowic ?

Tak :) chodzi o grupę balet first step, w poniedziałki o 17:30. Wysłałam przez internet głoszenie bo na stronie ciągle piszą żeby się zapisywać. Nie wpłaciłam pieniędzy na razie, bo nie wiem czy bd otwarta grupa. ALe przyszły mi maile wstępnej rezerwacji i wyskoczyły 4 daty od momentu wysłania zgłoszenia- więc raczej jest to automatycznie wygenerowane. Muszę tam przedzwonić i spytać się czy otworzą grupę od stycznia. Jeśli chcesz to wyślij też zgłoszenie - żeby widzieli że jest jakieś zainteresowanie. Zajęcie są na Al Korfantego :)
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Sro Gru 23, 2015 9:04 pm   

Czy ktoś spośród forumowiczów chodzi może na niedzielne zajęcia? Jeśli tak to proszę o informacje, jaki mniej więcej jest poziom zajęć - według danych ze strony to first step, ale z tego słyszałam to zajęcia trwają już od jakiegoś czasu...
_________________
Życie jest raczej walką niż tańcem – powiada Marek Aureliusz. Ale nie jestem pewien, czy to prawda. Życie jest najczęściej nie tyle walką, ile męczącym balansowaniem – tanecznym krokiem na palcach - pośród niebezpiecznych sytuacji.
 
     
Nifredil 
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Czw Gru 24, 2015 12:13 am   

Fajnie by było usłyszeć opinie jak jest teraz :) Mi niestety niedziela nie pasuje i mam nadzieję na grupę w tygodniu. Super gdyby było więcej osób to może by otworzyli grupę :)
 
     
malgosia2611 
Nowicjusz

Wiek: 27
Posty: 26
Wysłany: Czw Gru 24, 2015 8:30 pm   

właśnie dla mnie trudno by bylo w tygodniu bo jestem w klasie maturalnej .. ;c
 
     
Nifredil 
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Pią Gru 25, 2015 2:19 pm   

W takim razie niedzielna grupa powinna ci pasować :) Ja mam nadzieję że coś otworzą w tyg, jak nie to będe szukać innej szkoły ;/
 
     
malgosia2611 
Nowicjusz

Wiek: 27
Posty: 26
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 6:43 pm   

Hej . Czy zostala otwarta grupa baletowa dla początkujących ?
 
     
malgosia2611 
Nowicjusz

Wiek: 27
Posty: 26
Wysłany: Wto Sie 09, 2016 1:32 pm   

Zostala otwarta grupa baletowa dla początkujących w katowicach ? A może jest ktoś chętny w tym roku ?
 
     
Basia
Adept Baletu


Związek z tańcem:
znowu tańcząca
Wiek: 47
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Wrz 07, 2016 3:25 pm   

Są grupy w Nowej w Katowicach:

http://www.novaszkolatanc...t-dla-doroslych

18 września - dzień otwarty szkoły :-)
_________________
"Taniec jest jak kwiat, balet jest jego rozkwitem" Margot Fonteyn
 
     
malgosia2611 
Nowicjusz

Wiek: 27
Posty: 26
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 8:16 am   

:smile: Super
 
     
Basia
Adept Baletu


Związek z tańcem:
znowu tańcząca
Wiek: 47
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 10:25 am   

Można również spróbować w Cherry Dance Studio :-)

http://cherrydancestudio....y-dance-studio/
_________________
"Taniec jest jak kwiat, balet jest jego rozkwitem" Margot Fonteyn
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12