www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstawialnia
Autor Wiadomość
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sob Sie 20, 2005 1:48 pm   Przedstawialnia

Ponieważ mnóstwo nowych osób na forum zakłada osobne tematy, żeby się przedstawić, zakładam jeden, w którym kazdy będzie mógł napisać coś o sobie. Pozdrawiam forumowiczów :D :D
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
yvonne
Corps de Ballet


Posty: 316
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 10:20 am   

Witam Szanownych Państwa.
Wprawdzie już od pewnego czasu biorę udział w rozmowach na forum,jednak nie miałam okazji się jeszcze przedstawić.
Co niniejszym czynię. :shock:
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 7:17 pm   

Justyna napisał/a:
Cześć mam na imie Justyna :) uwielbiam taniec nie wyobrażam sobie życia bez tańca . Niestety w Mrągowie niesłyszałam o lekcjach baletu :( ale zamierzam się apisac na taniec współczesny z kawałkami ćwiczeń z baletu juz nie moge się doczekać :D . pozdrawiam wszystkich !!!


wiadomośc przneiesiona przez admina
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Madziai
Nowicjusz

Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 9:04 am   

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Mam na imię Magda, mam 29 lat i dwójkę wspaniałych dzieci.
Z wykształcenia jestem chemikiem, ale pracuję jako instruktor aerobiku, tak więc ruch nie jest mi obcy.
Jestem tu z Wami, ponieważ od zawsze, od kiedy pamiętam na słowo BALET robiło mi się przyjemnie ciepło na sercu... ale niestety jest on moim niespełnionym pragnieniem, co mam nadzieję uda mi się zmienić...
Miło mi Was poznać!
Pozdrawiam! :D
 
 
muszelka
Nowicjusz


Posty: 49
Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 12:07 pm   

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! :)
Wasze forum bardzo mi się podoba.
Do tej pory jednak byłam tylko czytelnikiem.
Cieszę się, że będę mogła z Wami wymienić się moimi poglądami na temat baletu i nie tylko :wink:
Pozdrowienia. :D
 
 
girl interrupted
Nowicjusz


Posty: 45
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 12:58 pm   :)

Witam:) Mam na imie Kasia , mam 20 lat i studiuję wiedzę o kulturze i historię sztuki. Balatem interesuję się od niedawna (duża w tym zasługa jednego z forumowiczów) i mam mocne postanowienie rozwijać to zainteresowanie:) Poza tym jestem uzależniona od kina, literatury realizmu magicznego, secesji i moich dwóch kotów - to chyba tyle, jesli chodzi o przedstawienie sie:) pozdrawiam serdecznie

jestem dość interrupted, ale radzę sobie z tym i moje otoczenie jak narazie również:) a na serio to ma to związek z jednym z moich ulubionych filmów (po polsku "Przerwana lekcja muzyki").

Tutaj któs najwyraźniej starał sie ukuć poetycko brzmiacy tytuł, który miał by związek z treścią filmu (mowię o girl interrupted) ale nie bardzo mu się to uadło, chociaz zawsze to lepsze niż "Wirujący seks":) Jest pewnie mnóstwo tego typu "ciekawych "tytułów :)
 
 
 
an3czk4
Nowicjusz

Posty: 14
Skąd: Bialystok
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 7:05 pm   

Witam wszystkich bardzo serdecznie, wprawdzie już od roku jestem zalogowana na forum ale nie miałam okazji się przedstawić:) Tak więc nazywam się Ania, mam 19 lat, jestem z Białegostoku i właśnie tutaj od 6 roku życia uczę się tańca, który jest dla mnie czymś najwspanialszym na świecie. Tańczę wszędzie gdzie się da: w szkole, w domu, na zakupach:) Wieczorami zamykam się w pokoju, wyłączam światło i improwizuje:) W moim otoczeniu jest mało osób, które rozumieją moją pasję dlatego bardzo się cieszę, że istnieje takie forum, że jest mnóstwo osób, które kochają balet tak jak ja. Bardzo wam za to dziękuję. Pozdrawiam, Ania
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Wto Wrz 13, 2005 10:08 pm   

Aleksja napisał/a:
Czesc fajnie ze jest taka strona troche nie moge sie jeszcze polapac co i jak tu dziala dlatego za ewentualne bledne posty i bledy z gory przepraszam. Gdy bylam mala zawsze chcialam tanczyc w balecie marzylam o swoich pointach ale mi nie pozwolili. teraz gdy juz mam 30 lat to bym chciala ale teraz niewiem gdzie i kto muglby mi takich lekcji udzielac w lublinie. jesli ktos cos wie prosze o informacje bede naprawde bardzo wdzieczna. Pozdrawiam wszystkich Aleksja


treść postu przeniesiona
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 3:57 pm   

Chociaż jestem na tym forum już od pewnego czasu, nie zdążyłam się przedstawić. A więc...
Imię: Marianna (ale wolę Marysia)
Nazwisko: Ściśle tajne W
Lat: 11 (1994 r.)
Skąd przybywam: Z odległej pustyni
Moja pasja to: szkoła baletowa i balet klasyczny
To chyba wszystko...
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Marysia W Czw Lip 20, 2006 11:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
nereida
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 7:53 am   

Niech mi będzie wolno powitać wszystkich na forum. Mam nadzieję, że moja obecność (częściej jako uważnej czytelniczki, niż dyskutantki) nie zakłóci panujących tu zwyczajów.
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 3:47 pm   

hej, nazywam się Gosia :) postanowilam dołaczyć do uzytkowników tego forum, zdecydowalam się na to po przeczytaniu dzialu "praktyka"... mam 15 lat i od dwóch regularnie uczeszczam na zajecia baletowe. Jest to moja wielka pasja i zarazem niespelnione marzenie... rodzice bardzo utrudniają mi rozwijanie umiejetnosci tanecznych :( Mysle ze to forum i panująca na nim bardzo mila atmoswera pomogą mi dazyc do celu :roll: :D Ps. moja wiedza o tancu nie jest zadowalająca, ale mysle ze wystarczy do rozumienia tematów :twisted:
 
 
Zuzka
Adept Baletu


Posty: 149
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob Paź 01, 2005 8:28 pm   

Wietam wszystkiech! Mam na imie Zuza (15 lat) od 6 tancze... Nie, nie balet (ktory podziwiam) lecz najzwyczajniejesze funky, hip-hop, funky-jazz, musical dance... Wiem, ze to ZUPELNIE co innego niz klasyka, ale mam nadzieje, ze nie bedziecie mieli nic przeciwko, a zebym sie mogla przygladac i czasami zabrac glos w Waszych dyskusjach...

Pozdrawiam, Zuzka :)


PS:Kazali mi to tu przykleic wiec przyklejam:):)
 
 
 
Ladybirt
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
nałogowiec
Wiek: 33
Posty: 342
Skąd: 3miastko
Wysłany: Pią Paź 14, 2005 10:59 pm   

Tak wiec i ja witam wszystkich cieplutko :) Mam na imię Ania, mam 14 lat tańcze 4,5 roku w zespole tanecznym. Tańczymy taniec współczesny, rewiowy z elementami klasyki. Rozejrzałam sie juz po forum i jest bardzo ciekawe :) Mam nadzieję, że uda mi się cos ciekawego od czasu do czasu napisac.

Pozdrawiam :)
 
 
 
Małgoś 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Wiek: 34
Posty: 89
Skąd: gdzieś ze Śląska ;)
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 9:51 am   

Witam wszystkich! troche późno zaskoczyłam co do tego przedstawienia się, bo od jakieś czasu juz tu wchodzę, ale niestety nie uczestniczyłam aktywnie na tle tego forum:P (tak mi wstyd)- ale chcę sie poprawić.

Więc przechodząć do rzeczy...
Mam na imię Małgosia:D, lat 16 (już niestety) i od trzech lat tańczę w zespole tańca współczesnego (dość któtko), który ostatnimi czasy przemienił się na Młodzieżowy Teatr Tańca :]. A na punkcie klasyki jednym słowem mi odbiło... i zagłębiam się w nią coraz bardziej, a przynajmniej się staram;).

Pozdrawiam M.
 
 
 
patrychaa21
Nowicjusz


Posty: 15
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 11:29 am   

To moze ja tez sie przdstawie:
Mam na imie Patrycja i mam 16 lat,we wtorek ide na swoją pirwszą lekcję baletu(JUz nie moge sie doczekać)-wiem że to dość późno,ale na spełnianie marzeń zawsze jest czas! :D
POZDRONIA!!!
 
 
mirrorball
Adept Baletu

Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 225
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 5:08 pm   

kurczę, ja już mam za sobą kilka postów, ale nie zerknęłam do przedstawialni ;) mam nadzieję, że wybaczycie.

Mam na imię Magdalena, tańczyłam przez rok w dziecięcym zespole baletowym, a od 1997 tańczę w zespole pieśni i tańca. Szkoła baletowa jest moim największym, niespełnionym marzeniem. Średnio raz w tygodniu mamy na próbach elementy klasyki, ale nie znam baletu zbyt dobrze, więc chłonę z zaciekawieniem każde napisane tu słowo. Mogę też czasem napisać jak na pewne sprawy patrzy się ze strony- innego, ale zawsze równie zakochanego w tym, co robi- tancerza. :)

W ramach miłości do tańca, głównie tego ludowego, biorę też udział w turniejach Tańca Polskiego w formie towarzyskiej.

Witam serdecznie przemiłych Forumowiczów :)

pozdrawiam
m.
 
 
mirrorball
Adept Baletu

Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 225
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 9:23 pm   

Lupusie Drogi

kurczę, nie wiedziałam że ktokolwiek o tym wie.. ;) jesteś może tancerką albo mamą którejś z tancerek (jaki zespół?)?

jestem w kategorii V A, i niestety, mojej kategorii w Poznaniu nie było (część par miała w tym czasie koncerty i po prostu turniej w tej kategorii się nie odbył) teraz się wybieram do Wilanowa, albo do Mazowieckiego Centrum za tydzień, ale też tylko towarzysko, bo tam młodzież do IV kategorii startuje..

ależ ten świat mały ;)

pozdrawiam
m.
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 9:27 pm   

Lupus jest mężczyzną, a na dodatek pianistą :D
 
 
Lupus 
Adept Baletu


Posty: 124
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 9:39 pm   

mirrorball napisał/a:
jesteś może tancerką albo mamą którejś z tancerek ?

Obawiam się, że trudno byłoby mi się aż tak przeistoczyć, ale... popracuję nad tym. 8)

P.S. Do zobaczenia w Warszawie.
 
 
Julcia
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka rewii
Posty: 338
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 7:19 pm   

Dobry Wieczór Wszstkim ! :) A więc dołączam do grona "baleto-forumowiczów" mam nadzieje, że zostane ciepło przyjęta przez bardziej doświadczonych użytkowników:)

Kilka słów o mnie: Mam na imię Julka, mieszkam w Szczecinie i obecnie uczę się w 8 klasie (dypolmowej) Ogniska Baletowego.

Pozdrawiam :)
_________________
you know miss sunshine,
she starts paint a perfect picture.
today.

 
 
 
Ellenai
Nowicjusz

Posty: 9
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 9:20 am   

To ja tez chcialam sie przywitac:) Dwa slowa na temat wlasny: zyje, tancze, mieszkam i ucze sie we Wroclawiu. Tancze (ostatecznie chyba to jest na tym forum najistotniejsze) nie klasycznie (a moze nie powinnam sie przyznawac?...;) ), tylko "irish-way". Ktos widzial moze Riverdance?... No to wlasnie te rejony ^-^ Tak czy inaczej, rowniez bez tanca nie zyje i strrasznie mi z tym dobrze:)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow:)

Ellenai.
_________________
Gdy tanczyć ze mną bedziesz chciał
To przyjmę Cię jak brata
I miejsca dla nas bedzie dość
Pod wielkim dachem świata.
 
 
 
Princesska17
Nowicjusz


Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 10:21 am   

Witam was serdecznie! Na imię mam Florentyna (Flora, Flo), ale mówią mi Princesska. Mam 17 lat. Od 12 lat tańczę balet, taniec to absolutnie całe moje życie! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
_________________
KOCHAM TAŃCZYĆ!! KOCHAM BALET!! KOCHAM ŻYCIE BALETNICY!!

Princesska17
 
 
Majka
Nowicjusz


Posty: 29
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 12:08 pm   

Witam
Mam na imię Maja i dzięki moim koleżankom z Ogniska Baletowego w Szczecinie poznałam to wspaniałe forum:D:D Mam nadzieję że się to zadomowię:D:D Chodzę jak już wspomniałam do Ogniska Baletowego w Szczecinie do klasy 8 :D Bardzo tu u Was miło:D:D
 
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 2:21 pm   

No to nasza Ogniskowa grupa się powiększa :):
* Paula
* Julcia
* DolceGabbana
* Majka
* nala....
Ciekawe kto jeszcze :)
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
Adolescente 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 33
Posty: 113
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 10:13 pm   

Więc nasza grupa z ogniska Baletowego powiekszyla sie tez o mnie :)
Witam Was =* mam na imie Marta i razem z ,, grupą ze Szczecina" chodze do Ogniska Baletowego do klasy 8 :) Dzieki kochanym dziewczynkom znalazlam sie tutaj :) kidys uz tu bylam, ale jakos potem mi sie zapomniało :) pozdrawiam Was i zaczynam swoje forumowanie :)
kocham =*
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12