www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dance globe, balet dla dorosłych w krakowie
Autor Wiadomość
kurcewiczowa 
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Pon Sie 31, 2015 11:28 am   dance globe, balet dla dorosłych w krakowie

Cześć wszystkim :) Mam pytanie dotyczące szkoły Dance Globe w Krakowie - czy ktoś tam chodził, albo słyszał jakieś opinie? Zamierzam się wybrać na zajęcia z baletu dla dorosłych. Chodziłam w tamtym roku na takie zajęcia do Impression i byłam bardzo zadowolona, niestety szkołę zamknięto, kilka razy byłam też w Novej. Albo może ktoś zna jeszcze jakieś inne miejsca dla starszych miłośników klasyki? Nie ukrywam, że idelalne byłoby takie, w którym honorują multisporta ;) pozdrawiam!
 
     
Lalka 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 50
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 11:01 pm   

Witajcie. Byłam raz w Dance Globe, dawno temu. Nie mieli porządnego drążka i miałam wrażenie, że jestem na gimnastyce, nie na tańcu klasycznym.
Lepiej się ćwiczy moim zdaniem w NCK (pani Natalia Kozłowska dla początkujących - uważam, że jest super.) I też nieźle w sempre, ale tam sala nie ma okien i można dostać klaustrofobii.
Niestey, chyba obydwa te miejsca nie honorują multisportu.
A jak jest w novej?

Pozdrawiam serdecznie wszystkich baletowych weteranów.

L.
 
     
tonika
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Pią Wrz 11, 2015 6:25 am   

Lalko, byłaś może na zajęciach w Art Color Ballet/ u W. Niedźwiedźa? Jak wrażenia?
 
     
kurcewiczowa 
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 7:44 am   

W novej jest przyjemnie i są fajne zajęcia barre au sol :) ale już mniej mi się podobały tam zajęcia przy drążku - może dlatego, że robiliśmy wszystko jakby za szybko, tzn. ważniejsze było żeby zrobić ćwiczenie od początku do końca, niż żeby zrobić je dokładnie. Oczywiście instruktorka jest super miła, poprawia i zwraca uwagę na technikę, ale dla mnie za mało ;)

Natomiast moje pytanie o dance globe się zdezaktualizowało bo instruktorka z Impression będzie teraz mieć zajęcia w środy na Krowoderskiej 48, i wiem że ta szkoła się stara o multi :) także zamierzam chodzić, jak będzie jakaś szczegółowa informacja to podrzucę linka :)
 
     
kurcewiczowa 
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 11:26 am   

Zgodnie z zapowiedzią dzielę się linkiem i polecam zajęcia :wink: Niech Was nie zmyli nazwa szkoły, trochę starsza młodzież też znajdzie tam swoje miejsce.

https://www.facebook.com/...8399732/?type=1
 
     
Lalka 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 50
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Paź 07, 2015 1:39 pm   

Toniko!
przepraszam, że nie odpisałam od razu, chyba przez pomyłkę nie dostałam info o poście na prywatną pocztę. Nie chodziłam do W. Niedźwiedzia, ale słyszałam że zajęcia są trudne i inspirujące. Każdy ćwiczy według możliwości (np. wolniej albo tylko część ćwiczenia), nie ma osobnych klas. niestety zajęcia raczej o poranku, gdy niektórzy mają pracę/szkołę/ ... :sad:

Jestem ciekawa, gdzie ćwiczysz teraz; a koleżanka kurcewiczowa?... jak jest na krowoderskiej?
 
     
tonika
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Sro Paź 07, 2015 7:21 pm   

Byłam na zajęciach- z chęcią nadal bym chodziła, ale po prześwietleniu swojego studenckiego budżetu muszę 'wrócić na ziemię' i zapisać się gdzieś indziej. Nie wspominają o tym, że muszę najpierw odnaleźć się w studenckiej rzeczywistości :D , która może okazać się 'pierwszakowi' dość przytłaczająca i trudniejsza/ trudna do ogarnięcia w nowym mieście. Prawdopodobnie będę w NCK lub Sempre.
 
     
kurcewiczowa 
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Czw Paź 08, 2015 11:11 pm   

Jak dla mnie super zajęcia, bardzo indywidualne podejście, dodatkowo nieduża grupa i ładna sala, póki co to grupa open, także można przyjść zobaczyć :) System jest taki że nowe ćwiczenie robimy najpierw powoli i dokładnie, w następnym tygodniu je powtarzamy, czyścimy, dokładamy coś nowego, i tak dalej, co parę lekcji zmieniamy, także o nudzie nie ma mowy. Jak przyjdzie ktoś nowy to przez pierwsze zajęcia ma taryfę ulgową, ale później nie ma przebacz ;) a tak serio instruktorka jest przesympatyczna i wymagająca jednocześnie, bardzo dobrze tłumaczy, więc moim zdaniem warto.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12