www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kalendarz taneczny
Autor Wiadomość
margotczyk 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Muzyk
Posty: 246
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 6:53 pm   

Mikołaj zdradził, że z wrocławskiego EMPIKu. :)
 
     
Alya 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Wiek: 29
Posty: 153
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 7:14 pm   

Piękny kalendarz znalazłam na stronie empiku ( można go zamówić przez internet ) ;D
http://www.empik.com/kale...,prod25040083,p
to chyba nie ten sam co powyższy, ale po okładce widać, ze piękny ;D
niestety troszkę drogi... ;(
_________________
What I've felt, what I've known never shined through in what I've shown
 
 
     
jaromir 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
milosnik
Posty: 281
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 12:52 am   

dokladnie mialem taka refleksje 30x30 i cena taka, ze pomyslalem DROGI, ale na to licza, ze dla jekiejs czesci potencjalnych nabywcow bedzie drogi w sensie warosci i damy 400% ceny tego z kwiatami lub widokiem byle czego.
Zauwaz tez , ze to kalendarz z innego rynku, z oplaconymi zdjeciami, prawami autorskimi itd - wieloma czynnikami , ktore podnosza cene do 10 euro.
Napewno tansze beda - bez urazy - projektowane na poddaszu, bez tantiemow dla fotografow, drukowane byle jak i byle gdzie.
Chyba udam sie do empiku osobiscie w tej sprawie i tak bywam tam co kilka dni.
_________________
Tańcząc, ciałem powiesz także to, czego nie możesz wyrazić słowem.
 
     
Migotka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń-amator :)
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 9:40 am   

Kalendarz na 2010 rok jest też do kupienia na Dancedirect.com
 
     
TheRytmiczka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 29
Posty: 70
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 11:48 am   

Alya ten kalendarz na prawdę wygląda zachęcająco :)

A tak btw to widziałam też ładny kalendarz w empiku, ale to był taki książkowy. Niestety następnym razem, gdy chciałam go kupić (był stosunkowo niedrogi) to już nie było po nim śladu :(
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
-Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"
 
 
     
miss Julia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 30
Posty: 96
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 2:39 am   

Muszę powiedzieć że mimo ze wygląda zachęcająco tylko z zewnątrz... W środku zdjęcia nie sa genialne...
_________________
Wśród tandety lśniąc jak diament,
Być zagadką, której nikt nie zdoła
Zgadnąć nim minie czas...
 
     
Alya 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Wiek: 29
Posty: 153
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 6:49 pm   

Właśnie miałam okazję widzieć go dzisiaj na żywo i rzeczywiście nic specjalnego.
Ale na allegro znalazłam kalendarz którego zdjęcia dodała na forum margotczyk niestety on także tani nie jest ;( koszt to 24.90 + przesyłka )
zresztą zobaczcie sami: http://www.allegro.pl/ite...ny.html#gallery
_________________
What I've felt, what I've known never shined through in what I've shown
 
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 1:09 pm   

Tu są piękne kalendarze na rok 2010 (trzeba zjechać na dół, żeby zobaczyć jeszcze inne (jest ich chyba z 5). Właśnie się zastanawiam , który wybrać. Niestety nie są zbyt duże :(

http://www.amazon.co.uk/B...f=pd_cp_b_3_img

i tu

http://www.dancebooks.co.uk/catalog/calendars.asp
trochę droższe
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
TheRytmiczka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 29
Posty: 70
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 2:13 pm   

inaenka no fajnie, ale czy można kupić je w Polsce? Nawet jeśli to są chyba drogie...?
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
-Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"
 
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 2:33 pm   

Można je zamówić przez Amazon, albo na eBayu. Prześlą do Polski, ale fakt - są dość drogie + koszt przesyłki (pewnie ok 15-20 zł). To tak na zasadzie "jak komuś strrrasznie zależy" :) Wiem co mówię bo sama musiałam wydać majątek na sprowadzenie książek o tańcu.
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 2:59 pm   

jaromir napisał/a:
dokladnie mialem taka refleksje 30x30 i cena taka, ze pomyslalem DROGI, ale na to licza, ze dla jekiejs czesci potencjalnych nabywcow bedzie drogi w sensie warosci i damy 400% ceny tego z kwiatami lub widokiem byle czego.
Zauwaz tez , ze to kalendarz z innego rynku, z oplaconymi zdjeciami, prawami autorskimi itd - wieloma czynnikami , ktore podnosza cene do 10 euro.
Napewno tansze beda - bez urazy - projektowane na poddaszu, bez tantiemow dla fotografow, drukowane byle jak i byle gdzie.
Chyba udam sie do empiku osobiscie w tej sprawie i tak bywam tam co kilka dni.


40 zł to chyba nie jest aż TAK dużo?...
Poza tym dokładnie tak jak mówisz, zdjęcia, prawa autorskie, itp. Oczywiście, zwykle np. 'kwiatowe' zdjęcia, też kosztują, ale wszystko zależy od fotografa, poza tym dobre zdjęcia taneczne wymagają dobrego fotografa (a nie jest to tak popularna dziedzina jak np. fotografia krajobrazów czy kwiatów, czy miast, itp.). A np. kalendarze (o jakiejkolwiek tematyce) z np. ze zdjęciami znanych fotografów są przecież jeszcze droższe, i jakoś nikt tego nie kwestionuje...

PS. Właśnie poszukałam zdjęć tego fotografa - nazywa się Gert Weigelt. Fajne:) Niektóre bardzo znane (np. fotografie ze spktakli Bausch)... czy np. takie znane zdjęcie - gdzie z lewej strony jest wyciągnięta ręka, a z prawej nie druga ręka(jak w obrazie 'Stworzenie świata'), tylko noga w poincie:) to też jego... (tu jest strona: http://www.gert-weigelt.de/ )

zdjęcia z kalendarza:
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
TheRytmiczka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 29
Posty: 70
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 4:16 pm   

Joanna kalendarz wygląda ładne, masz jakieś jego większe zdjęcia? :)
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
-Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"
 
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 4:26 pm   

Nie. To, co znalazłam w necie, to umieściłam.
Być może są jakieś większe gdzieś (chociaż w formie 'kalendarzowej', to wątpię, bo to ma być tylko małe info reklamowe/ prezentujące produkt - ale jeśli bardzo Ci zależy, możesz też pokusić się na szukanie poszczególnych zdjęć...).
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 4:44 pm   

Rytmiczko - w linkach, które podałam, jest również ten kalendarz, jeśli wyświetlisz jego stronę a potem klikniesz zoom zobaczysz trochę większe zdjecia z tego kalendarza.
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
TheRytmiczka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 29
Posty: 70
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 6:37 pm   

Faktycznie, nie zauważyłam :) dziękuję bardzo.
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
-Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"
 
 
     
jaromir 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
milosnik
Posty: 281
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 1:49 am   

Ja kupiłem ( ten Lozanski ) w empiku w galeri centrum w W-wie na Marszalkowskiej kilka dni temu ok 40 PLN , kupujac prezenty - jako prezent dla siebie. Czekam na 1 stycznia, aby go zawiesic.

Nie wiem czy jest najlepszy na swiecie - moze Weigelta lepszy, bardziej podoba mi sie ten zrobiony przez Gim Dance - ale ten był dostepny i lepszy niz inny, tez baletowy w empiku.
"lepszy" - podobał mi sie bardziej.
_________________
Tańcząc, ciałem powiesz także to, czego nie możesz wyrazić słowem.
 
     
Alya 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Wiek: 29
Posty: 153
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 9:54 am   

A ja ostatnio w Empiku w Galerii Krakowskiej znalazłam jeszcze jakiś jeden, inny ale niestety nie pamiętam kto jet autorem ;/ ale on także kosztował coś ok.40 zł, może uda mi się go jeszcze kupić to wtedy zeskanuję i opublikuję ;D był śliczny, z tego co pamiętam to na okładce było czarno-białe zdjęcie baletek.
_________________
What I've felt, what I've known never shined through in what I've shown
 
 
     
margotczyk 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Muzyk
Posty: 246
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sty 02, 2015 10:30 am   

Pod choinką znalazłam piękny kalendarz 2015 z dwunastoma reprodukcjami słynnej serii "Tancerek" Degasa:

http://www.fotoplastikon....products_id=795
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Nie Mar 08, 2015 9:15 pm   

Poszukam go gdzieś po empikach i innych takich gdyż aqurat znalazło się idealne miejsce dla niego u mnie w mieszkaniu :)
/niezmiennie kot na avatarze twym przyprawia twarz ma o uśmiech :) /
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12