www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
taniec współczesny w Gdańśku
Autor Wiadomość
July 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
zakochana w tańcu
Posty: 6
Skąd: wrocław
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 11:35 am   taniec współczesny w Gdańśku

hej, myślę o wybraniu się na studia do Gdańska i chciałabym się dowiedzieć czy jest tam jakaś fajna możliwośc tańczenia? Tańczę współczesny 9 lat i interesowałyby mnie zaawansowane grupy lub teatry.
_________________
,,Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
 
 
     
MissClaudia16 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 28
Posty: 6
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 11:01 pm   

Bałtycki teatr tańca prowadzi zajęcia , są podziały na grupy i grupa otwarta - możesz przyjść na jedne zajęcia i zobaczyć ;) prowadzą je tancerze BTT ;)
Organizowane są również (w zależności od zgłoszeń ) warsztaty nastawione na teatr tańca , współczesny i rozwój ogólny artysty- tancerza - nie byłam jeszcze na nich ale są podobno bardzo ciekawe i też warto spróbować ;) i jest to tak zwane : Kino Variatino ( jak chcesz to napisz na priv o dokładne namiary )
Oprócz tego są szkoły tańca jak : Dance Avenue , Dance Fusion - gdzie są podziały na grupy;)
to jeśli chodzi o zajęcia , no i BTT często robi przesłuchania do zespołu .. teraz bd w lutym z tego co wiem , albo jakoś pod koniec stycznia ...
 
     
July 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
zakochana w tańcu
Posty: 6
Skąd: wrocław
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 11:51 pm   

Dziękuje ;D to jeszcze tylko jedno głupie pytanie ale mnie męczy. Czy ludzie tam nie są ukierunkowani tylko na tancerzy z Gdańskiej baletówki? bo jest dosyć duża różnica między osobami tańczącymi współczesny po szkole baletowej, a tymi bez.
_________________
,,Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
 
 
     
MissClaudia16 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 28
Posty: 6
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 8:13 pm   

Nie ... nie ... ;) Zajęcia są bardzo fajne , te co wymieniałam sama na nie chodzę i nie masz się czego obawiać :D
 
     
Bigboss01 
Nowicjusz

Wiek: 30
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 11:59 am   sultan

jest taka prośba. specem od tej części nie jestem, ale szukam właśnie materiałów do "samodzielnej nauki", dvd, książki, nagrań, cokolwiek, z wytłumaczeniem poszczególnych technik.
do takich poszukiwań ostatnio zainspirowała mnie rozmowa z kolegą, który wykorzystuje m.in. technikę Forsythe'a, głównie w hip-hop dance i poppingu, zarówno w nauczaniu jak i wykonywaniu tych styli na codzień.
_________________
Unlike scam 1Y0-350 vce exam questions - braindumps.com and ISEB and Swiss Federal Institute of Technology Zurich
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12