www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
cieliste pointy
Autor Wiadomość
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 2:23 pm   cieliste pointy

Hej!
Mam pytanie. Czy wiecie czy i gdzie mozna kupic pointy cieliste? Takie ze jak zaloze rajstopy to nie beda bardzo widoczne lub jak osiagnac podobny wyglad?
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 10:09 pm   

Wydaje mi się, że Sansha recital można kupić w wersji z materiału, a nie satyny i one właśnie mają taki cielisty kolor.
A co do tego jak taki efekt uzyskać- http://www.youtube.com/re...urce=opensearch jest trochę filmików na ten temat, głównie chodzi o to, żeby.. pomalować pointy podkładem. Podobno się sprawdza, nie wiem, nie próbowałam.
 
     
OlgaT 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 26
Posty: 58
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią Sie 30, 2013 10:26 am   

Ja to robiłam na baletkach i polecam użyć podkładu jaśniejszego o kilka tonów niż skóra, bo ciemnieje na materiale
 
     
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Pią Sie 30, 2013 11:56 am   

A pointy materiałowe czy satynowe muszą być i jaką metodą farbowałaś tzn za pomocą gąbeczki czy palca czy czegoś innego?

+ jaki kolor baletek farbowałaś?
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
OlgaT 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 26
Posty: 58
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob Sie 31, 2013 11:12 am   

Ja farbowałam jasnoróżowe baletki (no taki zwykły baletowy róż) za pomocą gąbeczki. Palcem myślę, że się nie da, bo trzeba to zrobić dość sprawnie, tzn mocno rozcierać fluid po całym bucie, bo inaczej wsiąknie w jedno miejsce i porobią się plamy.
 
     
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Sob Sie 31, 2013 12:33 pm   

A myslisz ze z satynowymi by wyszlo? Bo mam akurat satynowe ale nie chxe niszczyc.

EDIT:
Zafarbowalam siostrze pointy satynowe takie stare i jedna podkladem a druga pudrem i polecam pudrem robic bo fluidem za pomoca gabeczki porobily mi sie smugi ledwo widoczne ale jednak i wyszly jasniejsze niz skora a pudrem wyszlo tak jakby to byl ich kolor i idealnie zlewaly sie ze skora.
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
sansa 
Nowicjusz

Posty: 22
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 10:02 am   

http://www.dancechoice.com/card.asp?goods=474 strona z produktami Grishko, wybierasz opcję "tan" w "pointe shoes in different colors"
 
     
Midnight 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
skazana na dożywocie
Posty: 57
Skąd: zza choryzontu
Wysłany: Sob Sty 25, 2014 11:24 pm   

Pointy z akcesu ( klasyczne) dostępne są w kolorach cielistym i ecrue( nie wiem jak się pisze, przepraszam) .
_________________
Always be yourself.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12