www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sansha Recital czy Grishko Novice? Które pointy wybrać?

Które pointy lepsze? Sansha Recital czy Grishko Novice?
Sansha Recital
20%
 20%  [ 1 ]
Grishko Novice
80%
 80%  [ 4 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
whiteSwan 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 30, 2013 4:30 pm   Sansha Recital czy Grishko Novice? Które pointy wybrać?

Hej!
Wiem, że w paru postach był rozpatrywany problem które pointy są lepsze, Sansha Recital czy Grishko Novice, ale z żadnej z tych dyskusji nie wynikło nic konkretnego... Więc chciałam się Was spytać, które Waszym zdaniem są lepsze, i (jeśli możecie napisać) dlaczego?
Pozdrawiam! :)
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Pon Gru 30, 2013 6:37 pm   

Nigdy nie miałam point Sansha, ale koleżanki z grupy mówiły, że nie są z nich zadowolone i że wolą Grishko. Ja tańczę tylko w pointach Grishko i jestem z nich zadowolona. Novice nigdy nie miałam, ale z tego co słyszałam są dobre dla początkujących, bo są miękkie. Sansha Recital chyba ma szerszy czubek od Novice, co ułatwia naukę początkującym. :) Ale do point z wąskimi czubkami też można sie przyzwyczaić. ;)
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
whiteSwan 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 30, 2013 7:26 pm   

Dziękuję Ci bardzo :) Ja już nie jestem początkująca więc chyba wybiorę te z węższym czubkiem.
Pozdrawiam!
 
     
whiteSwan 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 31, 2013 2:55 pm   

balletlover napisał/a:
Nigdy nie miałam point Sansha, ale koleżanki z grupy mówiły, że nie są z nich zadowolone i że wolą Grishko. Ja tańczę tylko w pointach Grishko i jestem z nich zadowolona. Novice nigdy nie miałam, ale z tego co słyszałam są dobre dla początkujących, bo są miękkie. Sansha Recital chyba ma szerszy czubek od Novice, co ułatwia naukę początkującym. :) Ale do point z wąskimi czubkami też można sie przyzwyczaić. ;)


A wiesz może które z tych trzech modeli Grishko jest najlepszy?
- Elite
- Triumph
- Grishko 2007

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź :)
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Wto Gru 31, 2013 3:29 pm   

Elite miałam. Wygodnie się w nich tańczyło, mają bardzo szeroki, duży czubek. Ale są dobre tylko dla stóp z krótkimi palcami, bo mają bardzo krótki czubek (nie wiem jak to dokładnie wyjaśnić :P ). W każdym razie mi ten model średnio odpowiadał, bo nie mam krótkich palców i wolę pointy z dłuższym boxem.
Grishko 2007 ani Triumph nigdy nie miałam, ale gdybym miala kupić nowe pointy, to wybralabym Grishko 2007. To popularny model point Grishko i słyszalam na jego temat dobre opinie. Pointy 2007 mają średniej wielkości czubek, a ja nie lubię ani za szerokiego boxu jak w Elite ani za wąskiego, bo teraz mam Grishko Maya i są bardzooo wąskie z małym boxem. :/ O pointach Trimuph w sumie nie wiem zbyt wiele, żadna z moich koleżanek nigdy ich nie miała, wiec się nie wypowiem na ich temat. ;)
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
whiteSwan 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 31, 2013 3:40 pm   

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! :)
Szczęśliwego Nowego Roku ;)
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Wto Gru 31, 2013 3:40 pm   

Dziekuję i nawzajem :)
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14