www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Muszę z kimś pogadać.. Brak sił, brak motywacji...
Autor Wiadomość
akarria
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 9:22 pm   Muszę z kimś pogadać.. Brak sił, brak motywacji...

Hej! Jest tu ktoś kto byłby chętny ze mną porozmawiać? Ostatnio nie mam zupełnie motywacji, mam wrażenie że nie robię żądnych postępów, że bez sensu się staram.. Podajcie swoje numery gg, a na pewno napiszę, potrzebuję rozmowy..
 
     
Ali 
Koryfej


Posty: 845
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 11:30 pm   Re: Muszę z kimś pogadać.. Brak sił, brak motywacji...

akarria napisał/a:
Hej! Jest tu ktoś kto byłby chętny ze mną porozmawiać?...

Mam nadzieję akarrio, że udało Ci się znaleźć rozmówcę na gg i już jest znacznie lepiej. Bo tu jak widzisz każdy myśli raczej o swoich sprawach i tęsknotach. Tak czy inaczej nie trać wiary, a jak nie daje rady - rzuć to wszystko i poszukaj innej drogi do szczęścia. W każdym razie :smile: głowa do góry!
_________________
Czucie i wiara silniej mówi do mnie niż... cokolwiek, i rzadko zawodzi.
 
     
DamianT1972
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sro Lis 20, 2013 11:29 am   

Rzucić wszystko.. hm, łatwo powiedzieć... ale to nie jest właściwe podejście bo po rozpoczęciu kolejnych zmagań może przyjść kolejny dół i znowu... osoba ma porzucić to co robi ? Myślę, że wszelkie załamania najlepiej skonsultować z psychologiem. Nie ma problemów błahych, każdy problem jest istotny dla osoby przeżywającej kryzys.
_________________
Potrzebujesz wysłać paczkę z Polski do Anglii, Niemiec lub krajową? U nas przesyłki kurierskie ups realizujemy bardzo tanio. Wysyłaj paczki za granicę, wszystko załatwisz online na stronie usługi kurierskie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13