www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kupię/otrzymam/odziedzicze pointy
Autor Wiadomość
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Czw Cze 27, 2013 8:33 pm   

Szukając point na allegro znalazłam ofertę point używanych. Wrzucam linka do aukcji, bo kilka osób na forum poszukuje/poszukiwało wyrobionej pary:

http://allegro.pl/uzywane...3356139828.html
_________________
Życie jest raczej walką niż tańcem – powiada Marek Aureliusz. Ale nie jestem pewien, czy to prawda. Życie jest najczęściej nie tyle walką, ile męczącym balansowaniem – tanecznym krokiem na palcach - pośród niebezpiecznych sytuacji.
 
     
love_chocolate 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uczeń
Wiek: 24
Posty: 4
Skąd: Honolulu
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 9:11 pm   

Czy ma ktoś może do sprzedania za niewielką cenę pointy. Mogą być złamane, zniszczone itd.
Chodzi o ozdobę pokoju :smile:

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na priv :wink:
 
     
Anorien 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica OSB
Wiek: 28
Posty: 28
Skąd: z Centrum
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 9:05 pm   

Pilnie kupię ochraniacze na pointy!

Jeśli są to różowe ochraniacze firmy sansha, o których bardzo marzę, zapłacę więcej niż wyniosła kwota sklepowa.
Inne ochraniacze w innych kolorach - też bardzo chętnie kupie! Proszę o kontakt! Cena do uzgodnienia, bardzo mi zalezy wiec na warunkach sprzedawcy!


Mowiąc ochraniacze mam na mysli profesjonalne skarpety na pointy ochraniajace satyne przed zabrudzeniem i przetarciem, nie noski na same czubki.
 
     
Nikka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
laik
Posty: 2
Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 9:24 am   

Witam,

poszukuję point w dobrym stanie na stopę o rozmiarze 38/39, długość wkładki 24-24,5. Pointy mają służyć jako rekwizyt do sesji zdjęciowej. Osoba, która je założy nie jest i nie była baletnicą, więc pointy powinny być wygodne/szerokie, tak aby ta osoba mogła na nich stanąć. Nie znam się na rozmiarach ani twardości, będę wdzięczna za wszelkie informacje i propozycje. Info proszę na PW lub maila nika.slonce@interia.pl

Już nieaktualne
Ostatnio zmieniony przez Nikka Wto Wrz 24, 2013 11:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
NowePointyWAWA
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 2:03 pm   

Witam,

mam do sprzedania nowe pointy:

- Freed 3,5 XXX OF C Pro 90 SPECJAL

- Nowe

- Rozmiar 3,5 (ok. EUR 37-38)

- Cena: 120 zł/szt. (cena do negocjacji, w zależności od zamówionej ilości)

- Możliwy odbiór osobisty w Warszawie

- wysyłam kurierem

Dostałam je w pracy, a są dla mnie za małe, także chcę je oddać w dobre ręce po okazjonalnej cenie.

Kontakt:
gromadka92@gmail.com
0 883 316 194

Pozdrawiam i zapraszam do zakupu.
 
     
renlo
Adept Baletu

Posty: 52
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 4:52 pm   

sprzedam baletki sansha C pro 1C. rozmiar 39-40. kolor rozowy. Nowe z metkami, brak gumek- stad zamiast 85 zl proponuje 40zl.
Prosze o kontakt na priv

http://s4.ifotos.pl/img/356692017_nsrespp.jpg
 
     
Rachel 
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 11:12 pm   

Dziewczyny proszę! Pointy najlepiej czarne lub różowe ostatecznie jakiekolwiek, 24,5-25,5cm. Roztańczone :] ale nie złamane...
barb.s@op.pl
nie stać mnie na nowe, więc proszę o niską cenę.
_________________
...
 
     
Giselle97 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka/uczennica
Wiek: 27
Posty: 126
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Wrz 28, 2013 5:22 pm   

poszukuję osoby któa ma do sprzedania pointy Grishko fouette ( nowe) ewentualnie w bardzo bardzo dobrym stanie... 4,5 M XXXX ....
 
     
antoquina 
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 28, 2013 6:15 pm   

KUPIĘ pointy, długość 24 cm, szerokość 9-10 cm. wracam do tańczenia po dość długiej przerwie, więc można powiedzieć, że jestem początkująca i nie wiem, jaka twardość będzie w takim przypadku najlepsza. kolor i firma bez większego znaczenia. stan nowy lub używany. możliwie najtaniej :)
 
     
shelteeer
Nowicjusz

Posty: 1
  Wysłany: Sob Lis 02, 2013 7:05 pm   Przyjmę!

Z wielką chęcią przyjmę pointy obojętnie jaki rozmiar mogą być zniszczone, po prostu nie mogę od małego tańczyć z powodu ciągłych operacji,a bardzo podoba mi sie balet i chciałabym poprostu mieć je w wystroju pokoju,jeżeli ktoś takowe ma i zalegają mu w szafie jak najbardziej z wielką chęcią przyjmę je :)
Pozdrawiam Klaudia
 
     
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 11:13 am   

Kupie pointy grishko vaganova fouette novice maya II i I na rozmiary od 2 do 4(4.5) i szerokosci xx-xxxxx.
Moga byc wyrobione lekko zniszczone ale zeby dalo sie w nich tanczyc
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
Zuzanna123 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń
Posty: 3
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 11:17 pm   

Kupię pointy - nowe lub używane ale w stanie dobrym/bardzo dobrym, najlepiej model dla początkujących, gdyż jestem początkującym amatorem :)

Rozmiar stopy to 23,5 cm długość, 8,5 cm szerokość.
 
     
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 9:32 pm   

Kupie kazda ilosc point zniszczomych, zlamanych, uszkodzonych.
Firma rozmiar kolor nie eazne.

Jezeli posiadasz zbedne pointy napisz mi na pw ile za nie chcesz.
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
mistressangela
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 2
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:06 pm   

Kupie pointy rozm. 37, dlugosc stopy 235mm...marka obojętna, na waska stope kolor lososiowy...aby nie byly zlamane i bardzo zniszczone. Proszę o szybka odpowiedz
_________________
Angelika Mazij
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 11:32 pm   

Gdyby ktoś miał do sprzedania pointy Freed of London w rozmiarze 4, to proszę o kontakt :)
 
     
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Sro Lut 19, 2014 8:49 am   

Kupie baletki sansha pro 1c rozmiar 4 n/m kolor dark pink. Rowniez wszelkie inne baletki cieliste na ten rozmiar.
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
wikulina11 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 26
Posty: 16
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie Mar 02, 2014 8:28 pm   

Witam :)
Chętnie kupię baletki ( na stopę 41) oraz pointy w rozmiarze 13 . Baletki najlepiej nowe, pointy mogą być w stanie dobrym, byle nadawały się jeszcze do tańca. Najchętniej model dla początkujących lub średnio-zaawansowanych. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez wikulina11 Wto Mar 18, 2014 7:17 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 1:50 pm   

Hej :) Chciałabym kupić pointy nieużywane albo używane w bardzo dobrym stanie, rozmiar 40-41. Jest mi obojętne jaka firma. Chciałabym je kupić w cenie niższej niż 100 zł.
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
armira
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 11:15 pm   

kupię pointy na długość stopy 25,5-26 cm - rozmiar 40/41
 
     
kingu 
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Nie Kwi 20, 2014 10:49 pm   

Potrzebuję pointy rozmiar 38, raczej na wąską stopę. Mają one posłużyć tylko do zdjęć, a potem jako element dekoracyjny do pokoju, więc mogą być już zniszczone. Jeśli któraś z was takie posiada i nie są wam potrzebne to proszę o kontakt. :)
_________________
kingu
 
     
illgova 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośniczka, tancerk
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 2:58 pm   

Przepraszam, że tutaj, ale coś mi się zepsuło i nie mogę wysłać wiadomości. A więc wiadomość do użytkownika lj : Możemy się skontaktować przez maila? Chyba podałam Ci go w jednej z wiadomości, jeśli nie to oto on: illgova@gmail.com
Pozdrawiam,
illgova
_________________
Ballet is an opera for the deaf
 
     
Innawaj 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 38
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 8:05 pm   

Kupię Freedy 5 1/2 :)
_________________
nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że realizacja zajmie Ci dużo czasu. Czas i tak minię.
 
     
Wiktoria0902
Nowicjusz

Posty: 2
  Wysłany: Czw Lip 24, 2014 7:46 pm   pointy

potrzebuje pointy, rozmiar buta 38/39. Mam troszkę wąską stopę. Pointy potrzebuje do zdjeć jak najszybciej :)
kupiłabym je za małą cenę, wraz z przesyłką
PILNE!!!
 
     
xthumbelina 
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Wto Lip 29, 2014 6:07 am   

Kupię pointy z troczkami - używane, niedrogie, żeby nie były jakoś baaardzo zniszczone (normalne ślady użytkowania są wiadome :smile: ) :wink: potrzebne do sentymentalnej sesji zdjęciowej - jako dziecko tańczyłam :roll:
Rozmiar 38 :)
 
     
aven3
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Wto Wrz 02, 2014 8:50 pm   

Przyjmę pointy, rozmiar stopy 39. Chciałabym rozpocząć samodzielną przygodę z baletem, jeśli ktoś ma nawet zniszczone pointy i chciałby dać im drugie życie bardzo proszę o kontakt :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12