www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ginący forumowicze
Autor Wiadomość
margotczyk 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Muzyk
Posty: 246
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 4:54 pm   

Trzymam kciuki, życząc optymizmu i powodzenia.
Wracaj uśmiechnięta!



:)
_________________
Viens decouvrons toi et moi les plaisirs demodes..dansons joue contre joue
(Aznavour)
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 7:15 pm   

ja tez zawsze cieplo o Tobie mysle :)
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 12:21 pm   

Ja również. :-)
I pamietaj, że każdemu zdarzają się chwile zwątpienia, gdy nachodzą nas ponure myśli. Ale jeśli robisz to, co kochasz, nie rezygnuj z tego! Słabszy moment moze sie zdarzyć każdemu! Wierzę w ciebie! :)
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Alleoya 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
amator
Wiek: 30
Posty: 340
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 3:40 pm   

Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli... :)
 
 
     
Książe Benno 
Corps de Ballet


Posty: 333
Wysłany: Sro Paź 31, 2012 8:07 pm   

Trochę czasu minęło od mojego ostatniego posta (2 lata), ale mimo tego wpadałem tutaj raz na ruski rok :D
Nie będę ukrywał, że trochę się tutaj zmieniło, a mianowicie zniknęło część osób, które tutaj poznałem i z którymi rozmawiałem w czasach mojej świetności na tym forum. Jedno jest niezmienne, nasza strażniczka Kasia G. :)

P.S Serdeczne pozdrowienia Kasiu :)
_________________
Where there is discord, may we bring harmony. Where there is error, may we bring truth. Where there is doubt, may we bring faith. And where there is despair, may we bring hope.
 
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 12:10 pm   

Książe, witaj! :smile:
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 8:17 pm   

Witaj Benno, ja tez nieco rzadziej tu zaglądam (znajomości forumowe kontynuuję na zywo, poza forum głownie) ale jestem, jestem zatem pisz czasem :))
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Książe Benno 
Corps de Ballet


Posty: 333
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 11:04 pm   

Witam, witam :)

A co Olimpia robi w Krakowie? :>
_________________
Where there is discord, may we bring harmony. Where there is error, may we bring truth. Where there is doubt, may we bring faith. And where there is despair, may we bring hope.
 
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 4:47 pm   

Żyje, mieszka, tańczy :)
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 3:00 pm   

Ja jeszcze żyję i to całkiem nieżle. Faktycznie co raz mniej tu ludzie zagladają. Plotkarze uciekli do F.B.
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 3:54 pm   

ja z kolei wróciłam. z utarta drogą na życie i wizją matury z WOTu za kilka miesięcy :) Dzień dobry :)
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
w. 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośniczka
Wiek: 32
Posty: 40
Skąd: koło Wa-wy
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 10:01 pm   

Witajcie wszyscy!

Ja również powracam do kochanego forum choć pewnie częściej jak zwykle będę zaglądać niż się wypowiadać ^^" Cieszę się jednak, że jest się od kogo uczyć i z kim dzielić taneczne radości!

Pozdrawiam!
_________________
"Gdzie nie ma serca,
tam muzyka istnieć nie może"
"Taniec jest muzyką dla oczu"
 
     
Margot 
Nowicjusz

Posty: 14
Wysłany: Czw Lis 29, 2012 7:10 pm   

tez uwazam ze wobec rozpowszechnienia sie takich portai jak facebook ludzie na forum coraz mniej ale w sumie to sie zastanawiam ze w sumie szybciej mozna sie porozumiec jest czat tutal tego mi troche brakuje a wstydze sie napisac cos do kogos bezposrednio bo nie mam tez zbytnio duzej wiedzy o balecie :(
 
     
venus-in-furs 
Koryfej


Wiek: 31
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 29, 2012 9:14 pm   

Margot napisał/a:
wobec rozpowszechnienia sie takich portai jak facebook ludzie na forum coraz mniej


I szkoda, że Facebook "wygryzł" nasze rodzime Grono - tam, przynajmniej na początku, chodziło o rozmowę z ludźmi i wymienianie się informacjami. Teraz celem jest tylko "pokazać się z jak najlepszej strony". Ale to już offtopic.

Margot napisał/a:
a wstydze sie napisac cos do kogos bezposrednio bo nie mam tez zbytnio duzej wiedzy o balecie :(


Bez przesady, przecież nikt się z tą wiedzą nie rodzi :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez venus-in-furs Czw Cze 13, 2013 12:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Pią Lis 30, 2012 10:31 am   

Dobra to i ja pooftopuję - macie rację, coraz tu ciszej, FB być może trochę odwraca uwagę, ale z drugiej strony każdy też ma swoje powody, żeby zaglądać mniej, mniej się udzielać. Ja, na przykład, wstyd się przyznać - oglądam coraz mniej, od od kwietnia nie byłam na żadnym spektaklu, nie mam się specjalnie czym dzielić, jeśli chodzi o wrażenia, buuuuu. Na usprawiedliwienie mam tylko wzmiankę o problemach ze zdrowiem przeplatanych z codziennymi próbami, pilatesem, jogą i fizjoterapią. 7 dni w tygodniu, fajnie, ale potem padam na ryjek, do tego praca i nauka i moja obsesja na punkcie czystego domu. A jako duszę renesansową, ciągnie mnie naraz w tylu kierunkach, że albo łapie się za wszystko, albo dopada mnie czarna rozpacz, ze tak się nie da i nie robię nic, a czas sobie płynie... :(
Ale staram się przynajmniej zaglądać codziennie tutaj i teraz to nawet się cieszę, jak się znajdzie ktoś, kto "napsoci" na moich tablicach, bo to znak , że jednak coś się dzieje :D
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Novice 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 72
Wysłany: Pią Lis 30, 2012 6:06 pm   

Fakt, mało osób się udziela. Zalogowana jestem od zeszłego weekendu, ale forum obserwuję, czytam już bardzo długo. Kiedyś było więcej 'akcji', ludzi, więc może i ten cały facebook pożarł niektórych... Mnie ostatnio denerwuje na tyle, że chyba usunę, ale z drugiej strony pewnie w inny sposób, niż przez facebookową grupę, nikt mnie o jakichś szkolnych sprawach nie poinformuje- takie czasy. W dzieciństwie nikt nie miał komórki, a i tak każdy wiedział, gdzie kto jest- czy u babci na innym osiedlu, czy tego dnia ma zajęcia itd.
Szkoda, że to wszystko tak zanika. Te interakcje między ludźmi.
Chyba jestem tą tradycjonalistką.
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Pią Lis 30, 2012 6:41 pm   

A ja tu sobie czasami zagladam aby odpocząć deczko. Na FB jest trochę tłoczno i wiekszośc znajomych pisze o pierdołach. Moje ulubione forum lyżwiarskie zamarło już dawno a jego członkowie po przejsciu na Fb jakby stracili swoja indywidualność. :?
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Margot 
Nowicjusz

Posty: 14
Wysłany: Sob Gru 01, 2012 6:43 pm   

venus-in-furs też jestem zdania ze facebook ogolnie go lubie ale jednak przewaznie sluzy do pokazania jakim sie to jest super czlowiekiem, zadnej normalnej dyskusji nie ma. Co do wiedzy to w sumie niektorzy sa wsrod ludzi od malego ktorzy maja przeciez wiedze o tancu wiec w sumie mozna uznac ze maja wiedze od maleńkości.
Inaenka ja w sumie też mało chodze na spektakle chociaż bardzo lubie balet. Też tak mam,że interesuje mnie mnóstwo rzeczy a potem nie wiem za co się zabrac i w końcu nic nie robie albo błahe rzeczy. Mam troche problem z organizacją czasu.
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Sob Gru 01, 2012 8:14 pm   

Cytat:
Mam troche problem z organizacją czasu.
Wolę takich ludzi albowiem obracam sie wśród takich co maja zapisane w kajetach(organizerach) to co beda robili za dwa lata. :smile:
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Anna-Maria 
Koryfej


Posty: 640
Skąd: Luboń / Poznań
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 3:36 pm   

Hop, hop?! ;>
_________________
she wolf
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 4:48 pm   

no, kopę lat, że się tak wyrażę!!!
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Anna-Maria 
Koryfej


Posty: 640
Skąd: Luboń / Poznań
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 6:31 pm   

Oj, Kasiu bardzo kopę! ;]
Dziś aż z ciekawości przewertowałam wszystkie moje posty i aż się nadziwić nie mogę, jaka ja głupia byłam parę lat temu, haha! :lol:
Cóż zrobić. :lol:
Poza tym, jakoś tak mi się zatęskniło tutaj za Wami. :mrgreen:
_________________
she wolf
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 9:26 am   

niezmiernie nam miło, że się zatęskniło i liczę na to, że nie znikniesz znów, tylko będziesz zaglądać
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Anna-Maria 
Koryfej


Posty: 640
Skąd: Luboń / Poznań
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 10:19 am   

Kasiu, postaram się zaglądać, choć widzę, że dość cichutko tutaj... brakuje niektórych znajomych "twarzy" (nicków ;) ).
Ale mam nadzieję, że będę zaglądać, bo teraz czasu mam nadmiarze przez najbliższe parę miesięcy... ;>
_________________
she wolf
 
     
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 11:24 am   

Anno Mario! Czyżby czyżyk (a raczej bocian)? :)
Tak ostatnio myślałam o Tobie i jak zobaczyłam Twoje posty dzisiaj, to pomyślałam, że z radości aż się zaloguję. :)
Niestety u mnie baletowa posucha i w praktyce, i w repertuarze okolicznym, tak więc dyskutować ciężko, ale nie powiem, że nie zaglądam na forum (co właśnie widać).
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 14