www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSB w Bytomiu
Autor Wiadomość
julianka 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Moja pasja....
Wiek: 113
Posty: 383
Skąd: Uliczka sezamkowa...
Wysłany: Pią Gru 23, 2011 3:36 pm   

Dziękuje za pochwały, po feriach wszystkim przekażę :)
_________________
Julianka.

Dancing with feet is one thing but dancing with heart is another.
 
     
Spidi 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
pokractwo
Posty: 153
Skąd: silesia
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 7:32 pm   

dziewczeta, czy ktoras z forumowiczek zatanczy moze na gali 29 maja? bardzo chcialabym sie wybrac, mam nadzieje ze zdaze zajechac z uczelni:)

kurcze,teraz sie zorientowalam,ze to bylo w kwietniu :/ kurcze, a plakaty ciagle wisza i mnie myla :(
 
     
swanlakeballet 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 8:39 pm   OSB BYTOM

Hej dziewczyny !
Wybieram się do OSB w Bytomiu, a raczej bardzo bym się chciała dostac , ale nie wiem jak to będzie.
Po zwiedzeniu szkoły na dniach otwartych jestem nią totalnie zauroczona. Wiem , że Bajaderka mogłaby mi coś więcej powiedziec, chodziłaś tam i wróciłaś do Krakowa , prawda ?
Nie jestem zbyt dobra , ale jestem umówiona na wstępne przesłuchanie do 3 klasy gim ( VI baletowa) , potem okaże się jak będzie dalej.
Interesują mnie informacje , czy bardzo wysoki jest poziom w VI klasie , i czy kojarzysz może Panią Koj - mogłabyś coś o niej powiedziec, jakim jest nauczycielem, pedagogiem, jaki ma stosunek do ucznia itp.
Z góry dziękuję. [/quote]
_________________
W tańcu nigdy nie możesz byc anonimowy.
 
     
Estelle1
Nowicjusz

Posty: 30
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 9:40 pm   

Niestety wydaje mi sie ze nie ma prawie zadnych szans. sama dostalam sie do do 5 klasy osb w bytomiu , odeszlam po roku. nie wytrzymalam. Jezeli nie masz opanowanego programu klasy 6 nie ma szans,, musisz miec go perfekcyjnie opanowane wszytkie cwiczenia bo nie bd nadrabiac. I raczej zero baletowej nadwagi. czyli 120 odjete od wrostu .
Do bytomia raczej trudno sie dostac.
Nie wytrzymalam psychicznie. nacisk na wage, program, warunki.. Kazdy dzien zmienial sie w koszmar. Nie radze probowac,k 6 klasa jest za daleko. musisz byc naprawde wybina. A gdzie chodzisz w krk? sama jestem z niego.
_________________
Sprzedam pointy recitale sansha rozmiar 13 W (rozmiar od 40.5-42) stopa szeroka Pointki idealne dla początkujacych super stan! Bylam w nich moze 10 razy czyli niecale 2 tygodnie. Cena około 45-50 zł Przesyłka 1 zł Zdjęcia:
 
     
julianka 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Moja pasja....
Wiek: 113
Posty: 383
Skąd: Uliczka sezamkowa...
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 5:37 am   

Przyjęli do naszej OSB dziewczyne do VII klasy (wcześniej chodziła do Capitolu we Wrocławiu). Szkołę skończyła normalnie. Ale Estelle ma rację, ciężko jest jak się chodzi od początku, a co dopiero jak od staaaarszej klasy. Ale zawsze warto spróbować.
A co do p. Koj. Nie mam z nią lekcji, ale wydaję się być bardzo miła. Zawsze serdecznie odpowiada na 'dzień dobry' itp. Dziewczyny, które mają z nią zajęcia też sobie ją chwalą :) A, i bije od niej (od pani) taki.... baletowy majestat :D Zawsze tak 'lekko' chodzi, wyprostowana i z uniesioną głową. No po prostu widać, że jest tancerką :)
_________________
Julianka.

Dancing with feet is one thing but dancing with heart is another.
 
     
swanlakeballet 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 7:43 am   

Dzięki za te informacje. Zdaję sobie z tego sprawę, że jest ciężko, a nawet bardzo ciężko.
Nawet nie do końca liczę na to , że się dostanę. Raczej zawsze od dziecka chciałam spróbowac. Jak wyjdzie , to wyjdzie będę w niebie. Nie wyjdzie, będzie przykro na początku jak zwykle, ale potem będę żyła dalej i kontynuowała naukę w Krakowie. :)
_________________
W tańcu nigdy nie możesz byc anonimowy.
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 10:33 am   

Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to lepiej popytaj w szkole, czy na koncertach, po co rozmawiać przez forum?:)
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
swanlakeballet 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 2:49 pm   

nie było okazji . :)
_________________
W tańcu nigdy nie możesz byc anonimowy.
 
     
Spidi 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
pokractwo
Posty: 153
Skąd: silesia
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 9:14 pm   

Czy ktoras z uczennic bytomskiej baletowki moglaby odezwac sie do mnie na privie? Mam male pytanko odnosnie tej szkoly :wink:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13