www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KUPIĘ / WYPOŻYCZĘ PACZKĘ
Autor Wiadomość
Giselle97 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka/uczennica
Wiek: 27
Posty: 126
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 10:27 am   KUPIĘ / WYPOŻYCZĘ PACZKĘ

Hej :)
Jak w temacie chciałabym od kogoś kupić albo ewentualnie wypożyczyć ( oczywiście za opłatą) paczkę jak na tych zdj. Gdyby ktoś mógł mi ją wypożyczyć to byłaby mi potrzebna od połowy kwietnia do połowy maja ( czyli około miesiąc).
Jeśli chodzi o sprzedaż liczę na nie bardzo wysoką cenę :)
Dziękuję za każdą odpowiedź :)



 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 7:54 pm   

Sądząc po zdjęciach, chodzi bardziej o spódnicę niż paczkę w ścisłym znaczeniu, tzn. jako kostium. Kiedyś na allegro była fajna oferta - wszelakiego rodzaju spódnice baletowe szyto na zamówienie, ceny były dość przystępne (o ile pamiętam, to chyba ok.50,00 zł.). Niestety, spojrzałam na allegro i nie znalazłam już tamtej oferty, choć jest jakaś inna propozycja, też z szyciem na miarę. No i taką spódnicę widziałam też w sklepie Regnum ( http://www.regnum-shop.com/spod2.htm ), chociaż sama obsługa była tu na forum krytykowana. Jeśli nie potrzebujesz całego kostiumu, to może warto po prostu uszyć spódnicę?
_________________
Życie jest raczej walką niż tańcem – powiada Marek Aureliusz. Ale nie jestem pewien, czy to prawda. Życie jest najczęściej nie tyle walką, ile męczącym balansowaniem – tanecznym krokiem na palcach - pośród niebezpiecznych sytuacji.
 
     
słonko. 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
Uczeń
Wiek: 26
Posty: 4
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 11:40 pm   

Kupię paczkę baletową klasyczną, może być ćwiczebna (ta najlepiej w kolorze czarnym)
_________________
ballet dancing, horse riding..
and nothing more.
 
     
Anorien 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica OSB
Wiek: 28
Posty: 28
Skąd: z Centrum
Wysłany: Nie Mar 31, 2013 10:09 pm   

Giselle, mam taką paczkę jak na zdjęciu. też biała, długa, tylko w porównaniu do zdjęcia ma trochę więcej tiulu przez co pięknie wygląda. Kupiłam ją latem w operze Garnier w Paryżu w sklepie Repetto. Jest to renomowana marka, paczka jest piękna i elegancka. Sprzedawać jej nie chcę, ale wypożyczyć mogę. Możemy się dogadać. Z ciekawości, do czego ją potrzebujesz?
 
     
Giselle97 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka/uczennica
Wiek: 27
Posty: 126
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 12:18 pm   

ojejku :( posłuchałam się dziewczyn i kupiłam jakąś spódnicę tego typu na allegro :(
ale mam nadzieję że jeżeli spódnica nie spełni moich oczekiwań to mogę na cb liczyć ? :D
Potrezbuję ją do solówki którą mam tańczyć na konkursie :D
a swoją drogą zawsze chciałam pójść do tego sklepu "Repetto" :3 szczęściara haha :D
 
     
Anorien 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica OSB
Wiek: 28
Posty: 28
Skąd: z Centrum
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 5:31 pm   

Giselle97 napisał/a:
ojejku :( posłuchałam się dziewczyn i kupiłam jakąś spódnicę tego typu na allegro :(
ale mam nadzieję że jeżeli spódnica nie spełni moich oczekiwań to mogę na cb liczyć ? :D
Potrezbuję ją do solówki którą mam tańczyć na konkursie :D
a swoją drogą zawsze chciałam pójść do tego sklepu "Repetto" :3 szczęściara haha :D


jak tylko bedziesz chciala to pisz :) jeej, widzisz, mi sie jeszcze nie przydala...nawet w czerwcu mam drobny wystep ale w czym innym :< jestes z Warszawy?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12