www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gość
Pią Gru 26, 2014 10:20 pm
taniec na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych Poznań
Autor Wiadomość
intensive 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 3
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 12:58 am   taniec na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych Poznań

witam wszystkich, jestem maturzystką i czas zając się wyborem studiów.
Znalazłam kierunek taniec w Poznaniu na WSUS. Tańczę hip hop od 5ciu lat, nigdy nie miałam styczności z tańcem współczesnym. Czytałam o rekrutacji, jest napisane I etap 1,5 minutowe solo bez muzyki < ale nie jest napisane czy w wybranej formie tanecznej czy taniec współczesny> a drugi etap to lekcja tańca klasycznego i współćzesnego tańca, a podczas jej są oceniane umiejętności tancerza. Czy ktoś może zaczął studiowac na tym kierunku? Jest on nowy i na internecie jest bardzo mało informacji na jego temat. Czy osoba z ogromną pasją tańcząca hip hop ma szansę na tą szkołę? czy takie szkoły stawiają tylko i wyłącznie na taniec współczesny? Licze na pomoc :) pozdrawiam :smile:
 
     
MissClaudia16 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 28
Posty: 6
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 5:49 pm   

Hej :D Nie wiem czy w tej szkole też tak jest , ale np na Akademię Muzyczną w Łodzi na wydział ,, choreografia i techniki tańca '' moi znajomi dostawali się tańcząc hip hop na przesłuchaniu , jednak potem na tych studiach jest bardzo dużo współczesnego itp
Więc myślę , że jest szansa dostać się z hip hopem , spróbuj :D Powodzenia :D
 
     
Odetta. 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 28
Posty: 143
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 10:21 pm   

Też ostatnio o tym czytałam i zastanawiam się nad tym, ale ja jestem dopiero w 1 liceum. Tylko one są licencjackie i drogie ;/
 
 
     
intensive 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 3
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 8:01 am   

MissCluadia16 dziękuje za odpowiedź. ;] Odetta. tak wiem, że są drogie i nie wiem w sumie jaka przyszłość mogła by mnie po nich czekać a tez tańczysz hip hop?
 
     
Odetta. 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 28
Posty: 143
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 8:11 pm   

Nie, balet ;) Ja myślę o Gliwicach, a potem zwykłe studia, ale nie wiem czy to ma sens, jeszcze trzeba się utrzymać. Nie wiem w sumie gdzie lepiej - w Poznaniu niby studia, ale strasznie mnie ciągnie do studium w Gliwicach i mam wrażenie, że tam więcej się nauczę...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14