www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Aktor Teatru Tańca Bytom (PWST Kraków)
Autor Wiadomość
Robustesse
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 2
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 2:06 pm   Aktor Teatru Tańca Bytom (PWST Kraków)

Witam,

Chciałam się dowiedzieć, czy ktoś próbował się dostać na kierunek Aktora Teatru Tańca w Bytomiu (PWST Kraków), jak wygląda rekrutacja i czy ciężko się dostać?

Oraz jak wygląda sama charakterystyka kierunku, przedmioty itp itd, w ogóle i w szczególe opis kierunku.

Pozdrawiam

PS Nie znalazłam dotychczas na tejże stronie informacji na ten temat, jeżeli przeoczyłam to przepraszam i proszę o odnośnik.
 
     
MissClaudia16 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 28
Posty: 6
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 2:53 pm   

Jeśli chodzi o wydział teatr tańca w Bytomiu to słyszałam , że trudno jest ...
Dużo chętnych , podobno dostaje się jakiś utwór , i trzeba go zinterpretować,, ruchem ''
i znajomi mówili , że jest tam wysoki dobry poziom ;) Ale chyba też o to chodzi :D
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 8:54 pm   

Jeśli tutaj nie odezwie się nikt obeznany w temacie (najlpiej w praktyce), polecam zajerzeć na forum Teatru dla Was: http://teatrdlawas.pl/tea...showtopic=1045. Swego czasu toczyła się tam dyskusja odnośnie egzaminów wstępnych, wypowiadali się też studenci kierunku. Opinie dotyczące samego egzaminu wstępnego były przeróżne, natomiast ja słyszałam od osoby, która się dostała, że nie było łatwo i jest spora konkurencja.
_________________
Życie jest raczej walką niż tańcem – powiada Marek Aureliusz. Ale nie jestem pewien, czy to prawda. Życie jest najczęściej nie tyle walką, ile męczącym balansowaniem – tanecznym krokiem na palcach - pośród niebezpiecznych sytuacji.
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 9:30 pm   

http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=3048 może tu znajdziesz trochę informacji.
Z mojej strony mogę powiedzieć, że szkoła jest ładna i ludzie są przyjaźni, chociaż miałam tam okazję być tylko raz- myślałam, że Teatr Tańca jest tam i zbłądziłam idąc na zajęcia. Dopiero potem po poszukiwaniach sali i dyskusjach ze studentami, dowiedziałam się, że Teatr Tańca to jednak nie to miejsce :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12