www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Indywidualne lekcje tańca
Autor Wiadomość
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Sie 13, 2006 1:26 pm   

XXXXXXXXX
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
Ostatnio zmieniony przez Cheryl Czw Sie 12, 2010 11:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia-Tancerka
Gość
Wysłany: Pią Lis 24, 2006 9:07 pm   Prawie 9 lat

Ja lekcje indywidualne mam od 9 lat.. Odbywają sie one w zaadaptowanej na sale baletowa mojej piwnicy... Nauczyciela mam świetnego po Royalu w Londynie i jest ok. i w tych lekcjach indywidualnych jest to dobre ze on jest skupiony tylko na mnie... POZDRO DLA HENRYSIA ( das ist, meine lehrer) jestes COOL..


P.S Ja spedzam ze swojim nauczycielem mniej wiecej 5-6h dziennie, i stał sie on juz członkiem mojej rodziny i dlatego chce się chyba mnie pozbyc i wysłac do londynu i isc sobie na emeryturke :( - bedzie mi go brakowało :|
Ostatnio zmieniony przez Julia-Tancerka Sob Lis 25, 2006 12:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Lis 24, 2006 9:33 pm   

łał... ty to masz fajnie! lekcje prywatne i piwnica-sala baletowa... :shock: :shock:
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Julia-Tancerka
Gość
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 12:09 pm   Łal

no znowu nie jest tak super jak sie wydaje... No bo ta piwnica wyglada tak zwyczajnie jak sala baletowa drazek przy scianie... parkiet.. ( sprzet nagłasniajacy... odtwarzacz płyt CD... ) ściany pomalowane przez moja kumpele dosc orientalni bo wszedzie jestem ja jako baletnica ze skosnymi oczami.... :oops: - niemam skosnych oczu... a tak mowiac to ja mam szkołe + szkoła muzyczna ( ostatni rok (fortepian i skrzypce)) + balet...
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 1:26 pm   

To jak ty dziewczyno wyrabiasz?? Jeszcze jak mówisz, że masz codziennie około 5 godzin baletu... :shock: :shock: :shock:
 
 
 
Natalia4;)
Nowicjusz

Posty: 33
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 6:49 pm   

Wow Julia :shock: , ja też chodzę do szkoły muzycznej, oprócz tego jeszcze parę innych dodatkowych zajęć typu taniec raz w tygodniu, kółka itd. I z tego głównie powodu nie mogę się zapisać już na inne zajęcia typu np.balet, albo codzienne treningi łyżwiarskie... I bardzo tego żałuję... Ale jak ty dajesz radę? Też bym tak chciała!

Takie sprawy załatwiamy przez PM - proszę trzymać się tematu dyskusji!!
 
 
 
kamiladdz 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerka, instruktor
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 11, 2007 12:27 pm   

czy ktos z was orientuje sie moze czy we wroclawiu sa nauczyciele ktorzy udzielaja indywidualnych lekcji?i czy jest taka mozliwosc aby dojedzali do mojej miejscowosci?
 
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 5:02 pm   

z tego co wiem to użytkowinik forum TANC.... dojeżdża wszędzie ;) i udziela lekcji
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 8:40 pm   

kamiladdz napisał/a:
czy ktos z was orientuje sie moze czy we wroclawiu sa nauczyciele ktorzy udzielaja indywidualnych lekcji?i czy jest taka mozliwosc aby dojedzali do mojej miejscowosci?


We Wroclawiu jest szkolka baletowa (nawet dwie). Tam mozesz sie dowiedziec o prywatne lekcje.
 
 
     
Lili 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 30
Posty: 19
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 1:02 pm   

Ja zaczęłam się uczyć baletu jakieś 2 miesiące temu. Lekcję mam 1 raz w tygodniu i za godzinę płacę 30zł no i mam super nauczycielkę. Myślałam że to będzie drożej kosztować ale nie muszę płacić za salę.
_________________
Możesz tańczyć wszędzie jeżeli tańczysz sercem.;]
 
     
Alleoya 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
amator
Wiek: 30
Posty: 340
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 1:22 pm   

A wie ktoś gdzie można załatwić takie indywidualne w Częstochowie?? I jaka by była cena??
_________________
Never give up, it's such a wonderful life
/Hurts-Wonderful life/

dawniej - rooni
 
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 1:49 pm   

musisz poszuka nauczyciela baletu i wtedy załatwiać.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 4:12 pm   

A czy w Warszawie są pedagodzy, którzy prowadza prywatne lekcje baletu?
(chodzi mi bardziej o konkrety) Lub czy ktoś z forumowiczów chodził na takie zajęcia, prywatne (z Warszawy oczywiscie:-))?
 
     
LucyX1998 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 3
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 9:47 am   

Hej ! Ja biorę prywatne lekcje baletu . Płacę 50 zł za h . Lekcje odbywają się w domu mojej nauczycielki ( ma salę , drążki itp. ) . Na tych indywidualnych lekcjach nauczyłam się o wiele więcej niż w grupie . Bardzo polecam !!

Jak masz jakieś pytania to napisz ! :smile:
_________________
"Miłość do tańca objawia się zawsze wtedy kiedy ściągasz pointy ze łzami w oczach"
 
 
     
Łyżka 
Nowicjusz

Posty: 4
Skąd: Mazury
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 1:30 pm   

Hej, ja mam lekcje indywidualne od 7 miesięcy, naprawdę super sprawa, za godz. 40zł, na sali (drążki, lustra), a nauczycielka naprawdę super ;)
 
     
Kkasia 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
nie
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 2:45 pm   

LucyX1998,

Witam,

Czy możesz sie podzielic namiarami na nauczyciela baletu ?

Pozdrawiam,

Kasia
_________________
Kasia
 
     
alsaganek 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 42
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 6:13 pm   

50 zł za h płacicie? Ja mam 3x w tygodniu indywidualne i płacę 110 za h (po rozpadzie studia, bo jak zajęcia indywidualne byłby we wspomnianym studiu płaciłam... Uwaga: 180 zł za h, wiem, że brzmi nieprawdopodobnie, ale na szczęście to był krótki czas. ok 1msc), w sumie tygodniowo ( jeszcze 3x po 25zł za sale) płacę 405zł. W porównaniu do was to duuużo, ale muszę przyznać, że są efekty, bo tańczę prawie od roku, a moim zdaniem dość dużo umiem jak na ten czas. (oczywiście nie planuję kariery, ale mogę się cieszyć z umiejętności :) )
 
 
     
Ola14 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Posty: 11
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 5:54 pm   TRÓJMIASTOOO

Hej wznawiam temat po nowym roku :)
Mam prośbę, nie wiele osób sie wypowiedziało na temat tych indywidualnych lekcji, ale jeśli któś z Trójmiasta pobierał takie lekcje, to chętnie bym się dowiedziała kto mu tych lekcji udzielał albo chociaż jak znaleźlście swoich nauczycieli..????
Z góry dzięki ;)
 
     
Optimistiq 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uzależniona
Wiek: 24
Posty: 11
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 1:51 pm   

Rozkopię trochę ten temat. ; )
Czy jeśli bierzesz lekcje prywatne, to masz możliwość występować w teatrach, filharmoniach itp? Bo ja chodzę do OB i tam mamy coroczny popis, na święta wystawiamy coś i jeszcze w międzyczasie występujemy w szkołach, centrach itp. a to wszystko jest zorganizowane. Lecz gdy masz prywatne lekcje to też jakoś się udzielasz na występach? Jak to jest..?...
_________________
Nietzsche powiedział, że czasem dochodzimy do momentu, w którym robi się tak źle, że można uczynić tylko jedno z dwojga - śmiać się albo oszaleć. Dzisiaj trzecią możliwością jest taniec.
 
     
sansa 
Nowicjusz

Posty: 22
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 1:33 pm   

czy ktoś może polecić nauczyciela w Krakowie, który udziela indywidualnych lekcji klasyki?
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 8:36 pm   

Czy ktoś wie kto w Lublinie udziela indywidualnych lekcji z tańca współczesnego? Chciałabym, żeby cena za godzinę nie przekraczała 50 zł. ;)
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 7:04 pm   

Jeśli ktoś poszukuje indywidualnych lekcji tańca klasycznego w KRAKOWIE to zapraszam do mnie.
Nauczę klasyki od podstaw, skoryguję na bieżąco błędy, pomogę przygotować się do egzaminu w Państwowej Szkole Baletowej lub poprowadzę repertuar.
O wszelkie dalsze informacje proszę pisać na PW.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 11:27 pm   

Mam jeszcze jedno pytanie, gdzie w Lublinie mozna brać lekcje indywidualne tańca klasycznego? ;)
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
bluberry
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 12
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 9:32 am   

Lekcje indywidualne - warszawa
Jesli ktos szuka lekcji indywidualnych w warszawie zapraszam do siebie. Moge pomoc w stylach balet, jazz, contemporary, lirycal, modern, gimnastyka, akrobatyka. Moge ulozyc choreografie. Jestem w stanie przygotowac do egzaminu do szkoly baletowej. Moge uczyc dzieci a takze doroslych.

Dodatkowych informacji udziele na pw.
 
     
wianka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 10
Skąd: Warszawka
Wysłany: Pią Maj 23, 2014 1:14 pm   

indywidualne zajęcia to fajna sprawa, ale ja chyba wolę chodzić w grupie bo potrzebuję kontaktu z innymi ludźmi :) kiedyś przez jakiś czas chodziłam indywidualnie, ale jakoś średnio mi się podobało. teraz chodzę do akademii etoile i mam zamiar w następnym roku startować do szkoły baletowej, ale jeszcze mega dużo pracy mnie czeka, tak samo mówi moja trenerka. a może macie jakieś dobre rady co zrobić żeby się dostać?
_________________
Taniec to moja pasja, a bez pasji nie da sie żyć :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12