www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Coś o krakowskim Konserwatorium Tańca..
Autor Wiadomość
Ola14 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Posty: 11
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 7:31 pm   Coś o krakowskim Konserwatorium Tańca..

Za dwa lata przeprowadzam się do Krakowa, o ile się nie mylę jest tam 5 szkół baletowych..
Będe wtedy miała 16 lat, napisałam mejla do Konserwatorium Tańca i otrzymałam odpowiedź, że zostanę przyjęta pod warunkiem, że miałam już kontakt z tańcem bądź gimnastyką ;)
Co sądzicie o tej szkole?? Nauczycielom zalezy na uczniach? Czy rzeczywiscie uczą tam klasyki, czy uczennice się obijają.. czy zależy im na tańcu? Ktoś z Was może chodził do tam na zajęcia??
I jeszcze jedno, czy mam możliwośc zdobycia dyplomu tancerza.. czy musiałabym odbyc tam cały 9-letni cykl nauczania..? Będe baaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzieczna za wszystkie informacje!

PS. A może polecacie jakies inne szkoły baletowe w Krakowie?? :smile:
 
     
Gosia066 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Miłośnik baletu
Wiek: 30
Posty: 83
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 31, 2012 10:11 pm   

W sumie o konserwatorium jest cały temat tutaj: http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=3011 .Znajdziesz tam naprawdę mnóstwo informacji :) Powodzenia z tym baletem. Mam nadzieję, że się uda, bo w Krakowie faktycznie możliwości są większe.
_________________
Piękno rodzi się w bólu.
 
     
estelle 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Posty: 90
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 7:26 pm   

Konserwatorium to szkoła na najwyższym technicznie poziomie z Krakowie, zwłaszcza wspolczesny.Zajęcia odbywają się w mlodszych klasach (7-9lat) 3 razy w tyg po 3 godziny a w straszych 4-6 razy. Szkoła ma bardzo profesjonalna kadre po ogolnoksztalcacych szkolach baletowych. Dziewczyny są dobre, zdaja dyplomy w OSB i wyjezdzaja na profesjonalne studia za granice. Raczej zeby zostac przyjetym do klasy trzeba byc na poziomie klasy- program jest taki jak w OSB 8 klasa-program 8 kalsy. Z tego co wiem to do szkoly na lakowej przyjmuja wszytskich nawet strarszych bez podstaw. Tam moglabys spokojnie uczyc sie bez tempa, bo gdybys doszla do 7 czy 8 klasy to naprwade bardzo ciezko... aczkolwiek sa warunki to mozna wszytsko..
_________________
neno, ty też masz ode mnie buziaka ;*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13