www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Profesjonalne szkoły tańca jazzowego
Autor Wiadomość
Dominika 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
pasjonat, tancerz
Wiek: 26
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 11:24 am   Profesjonalne szkoły tańca jazzowego

Witam! Czy ktoś z was może polecić mi szkołę, która uczy profesjonalnie tańca jazzowego i/lub współczesnego, bardzo zależy mi na profesjonalnym podejściu. Byłabym gotowa płacić za lekcje indywidualne lekcje, a mieszkam w małej miejscowości niedaleko Bielska Podlaskiego. Mam już 15 lat, niektórzy mogą pomyśleć, że dopiero teraz się obudziłam, ale tańczyć chciałam od kiedy pamiętam. Dość dobrze panuje nad swoim ciałem, mam wyczucie muzyki i właściwie coś co nie będzie miało związku z tańcem nie będzie mi dawało satysfakcji z życia. Gdybym mogła zapisałabym się do szkoły tańca wcześniej, ale niestety nie ode mnie to zależało. Wiem, że wiele osób zaczynało w moim wieku i wyrastali na profesjonalnych tancerzy. Jestem bardzo zdeterminowana i dla tańca jestem gotowa poświęcić wiele, więc wierzę, że to mi się uda.
Byłabym wdzięczna za informacje o jakiejś szkole zajmującej się najlepiej tańcem jazzowym lub o prywatnym nauczycielu, jeżeli jest godny polecenia. No i oczywiście, żeby dojazd był możliwy.
Czytałam o szkołach, w których można uczyć się tego stylu. Tutaj jest link z adresami tych szkół: http://www.katalog.bstok....anca,333,d.html
Może ktoś do nich uczęszczał i podzieliłby się ze mną opinią albo mógłby polecić mi inne. Może wam się wydawać, że bujam w obłokach, ale na poważnie chcę się tym zająć zawodowo i z całego serca wierzę, że mi się uda. Dzięki z góry za pomoc.


Naprawdę nikt nie może pomóc? Bardzo mi na tym zależy i będę bardzo wdzięczna.
_________________
Jeżeli nie popełniasz błędów, nie robisz nic...
 
     
MissClaudia16 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 28
Posty: 6
Wysłany: Sro Gru 12, 2012 6:51 pm   

hmm .. tak trudno doradzać bo jestem kompletnie z innego rejonu :P Mogłabym Ci polecić coś fajnego na pomorzu :D Ale jeśli masz możliwość dojazdu do Białegostoku to na 100% wybór jest niezły. Z tych szkół co są na tej stronie proponuję skorzystać z fair play , a najlepiej pojechać na jedne zajęcia ( w każdej szkole jest opcja wykupienia jednej lekcji ) i zobaczenia .... na jedną lekcję do każdej wybranej szkoły tańca ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13