www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitanie, fotograf-amator szuka tancerki do zdjęć. Wrocław.
Autor Wiadomość
Marek A. 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 5:56 pm   Powitanie, fotograf-amator szuka tancerki do zdjęć. Wrocław.

Witam wszystkich na początku bardzo serdecznie! :)

Jestem studentem, fotografem hobbystą. Z tańcem mam niewiele wspólnego, ale od dłuższego czasu chodzą za mną zdjęcia taneczne. A jakie inne miejsce w sieci lepiej do tego się nada? :)

Podstawowa rzecz: kogo szukam? Tancerki, to oczywiste, Miło było by gdyby zgłosiła się osoba pełnoletnia, z Wrocławia lub okolic. Wiadomo: dla studenta najważniejsza jest "miska" a funduszy na dalekie podróże często brakuje.

Mam kilka luźnych koncepcji na zdjęcia z tancerkami. Co do szczegółów: zapraszam na mojego fanpejdża. Postaram się wszystko wyjaśnić.

Link:
Marek Adamczyk fotografie

Za pomoc serdecznie dziękuję! Jeżeli to nie jest dobre miejsce na tego typu ogłoszenia serdecznie proszę moderatorów o przeniesienie tego wątku, tam gdzie bardziej on będzie się nadawał. Taniec to piękna pasja i warto ją zatrzymać w kadrze...

Kłaniam się, pozdrawiam i... zapraszam do współpracy.
 
 
     
Marek A. 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 10:57 pm   

Pomoże ktoś? ;)
 
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Sob Cze 30, 2012 8:17 am   

Witamy na forum!
Cierpliwości, na pewno ktoś się zgłosi :wink: . Czasem odzew jest dopiero po jakimś czasie.
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
Marek A. 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 2:13 pm   

Niestety odzewu zero... Szkoda.
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 10:21 am   

myślę, że czas wakacyjny nie służy - na forum mało wejsć, wszyscy w plenerze :)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Marek A. 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 1:52 pm   

Ale podbić można... Swoją drogą nowości u mnie sporo... Co prawda nie tanecznych, ale... ;)
 
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 3:53 pm   

Raczej Ty sam powinienes pochodzic za tancerkami.
Wybacz ale to co teraz powiem byc może bedzie dla Ciebie przykre ale wydaje mi sie, że prawdziwe, do rzeczy: Twoje fotograficzne dosieur prezentowane na stronie raczej nie przyciagnie prawdziwych tancerek a to dlatego, że zdjecia(wprawdzie ciekawe) sa zbyt przeerotyzowane. Być może się mylę ale jak nie to stawiasz mi pół litra i kilo kiełbasy :smile:
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Relena 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, miłośnik
Wiek: 34
Posty: 59
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 6:26 pm   

ja bym się skusiła, ale w Poznaniu ;p
_________________
one day i'll go dancing on the moon
 
     
Marek A. 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 9:38 pm   

Father: Rozerotyzowane? Rzecz gustu... Według mnie pokazują kobiety. W najbardziej pozytywny sposób. Sporo bawię się światłem i cieniem. Z tego mam największy fun. Z resztą... Jak portrety mogą mieć zabarwienie erotyczne? Dlatego dla mnie te stwierdzenie jest... Zaskakujące.

Co do latania za tancerkami... To by było chyba jeszcze bardziej dziwne: "Cześć jestem Marek. Fotografuję. Tu mam... Ej, czekaj!" Stawiam 1 do 10 że potraktowały by mnie jak kiepskiego podrywacza, czającego się pod szkołą baletową... Z resztą jak byś zareagował, gdyby ktoś Ci z zaskoczenia, przed bramą proponował sesje zdjęciowe? Dziwne, nie? Od tego jest forum. Wejdziesz, obejrzysz prace, wyrobisz sobie opinie. Popatrzysz na komentarze. Jestem dosyć bezpośredni, nie kryje się z tym. Po wpisach to widać, wymianie zdań ze znajomymi modelkami. Widzisz na co się piszesz, widzisz jak wyglądam, możesz podejrzeć mój profil na fb. To wygodne. Praktyczne. Szybkie. Zresztą trudno fejkowe konto tworzyć przez 3 lata... A gość z ulicy w30 sekund może wprowadzić Cię w maliny.

Relena: Gdybym tylko miał jakiekolwiek fundusze... A goły jestem jak mysz kościelna. tancerki miejscowe bym miał. Nawet z agencji modelek ale patrz wyżej... Dlatego amatorki szukam. Ot co. Miejscowej. Albo z okolic.
 
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 2:19 pm   

Marek A. napisał/a:
Cześć jestem Marek. Fotografuję. Tu mam... Ej, czekaj!

Eeee.. to nie tak. Powinienes sie inteligentnie wkradac na próby i łapac ujęcia bez ich wiedzy ale publikowac już tak. Poza tym jest róznica pomiędzy modelka a tancerką i to musisz sobie uzmysłowić najpierw. :roll:
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Marek A. 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 2:57 pm   

Obcy z aparatem na próbach? Jeszcze dziwniejszy pomysł...
 
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 3:00 pm   

No tak wkraść się na próby to chyba raczej niezauważonym się nie da. Mnie się jeszcze nie zdarzyło, żeby na zajęciach/próbie pojawił się fotograf i bez pytania pstrykał. Zawsze potrzebna jest wiedza i zgoda tancerzy i instruktora. Z całym szacunkiem Fatherku, ale studia taneczne są bardziej kameralne niż lodowiska, gdzie można pozostać anonimowym, niezauważonym i niezwracającym na siebie uwagi, co może tancerzy czasem rozpraszać.
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 5:03 pm   

Oczywiscie Inaenko, ze masz rację. Ja poprostu zapomnialem o cudzesłowiu. Przez "wkradanie" rozumiem( w tym przypadku)-wkradanie sie w łaski tancerek i ew. osób kierujacych zespołem. Bycie niezauważonym to znaczy robic zdjecia tak aby nie rozpraszać ich skupienia albowiem tancerki to nie modelki ktore pozuja zgodnie z wolą fotografa.
Marku! Ty nie masz byc obcy jeno swój i to jest najtrudniejsze do osiagnięcia :smile:
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Marek A. 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 5:26 pm   

To już wole klasycznie: Pogadać przy kawie lub herbacie. ;)
 
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 3:35 pm   

No to życzę powodzenia!

P.S. Tancerki zwykle nie maja czasu na kawę czy herbatę :wink:
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Chiaranzana 
Corps de Ballet

Posty: 348
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 10:58 am   

Fotografie, jak najbardziej sa portrety erotyzujace jak to ujales a ktos innyc raczyl wspomniec. Wystarczy podac kilka portretow znanych z historii sztuki, nie mowiac juz o tych robionych przez fotografow.
No i jeszcze jedno, pierwsze slysze ze modelka moze byc tez tancerka :shock:

Powodzenia
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 4:28 pm   

A może :)
Chociażby Karlie Kloss. W rodzimego podwórka Zuza Stankiewicz (GAGA Models, Poznań) - nowa, obiecująca twarz modelingu po poznańskiej OSB.

Ale chyba właśnie robimy off-top :)
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
Marek A. 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 9:43 pm   

Podbiję, bo cisza nadal...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13