www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmiar stanika
Autor Wiadomość
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 7:20 am   

No u mnie raczej jest w tej chwili najgorzej bo musze wyleczyć kucyka, kupić nowe stroje i przybory, nowe buty więc doś dużo to wyjdzie.
Zasugerowałaś tu że moja mama nie umie dobrać stanika. Otóż ona miała bodajże z Peachfield i nie przypadł jej na gustu.
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
Zioło 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 89
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 11:48 am   

Nigdzie nie napisałam, że nie umie dobrać stanika, ale prawdopodobnie nie ma dobrze dobranego. Jeśli ma z Triumpha, to na pewno.
Nie chodzi o to, by stanik był ze sklepu, gdzie sprzedawane są dobre marki, tylko żeby był dobrze dobrany. Jeśli nie przypadł jej jeden stanik, to może trzeba było przymierzyć kilka innych, zamiast kupować ten? Początkującym osobom, potrzebujących pomocy brafitterki, polecany jest sklep Bra-Dreams. Peachfield nie słynie chyba z najlepszego brafittingu.
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 10:55 pm   

ja byłam bardzo zadowolona z LiParie
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 7:05 am   

A po ile tam są? Zostały 2 stówki ze strojów, więc na staniczek pójdzie.
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 10:04 am   

no, tanie nie są, powyżej 100 zł wszystkie, wiele powyżej 150 a nawet 180 zł, za to nosze już 10 miesięcy i nie narzekam, i to taki belikatny, bez żadnych usztywnień
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Zioło 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 89
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 10:48 am   

Kasia G, musiałaś dobrze trafić, bo generalnie LiParie bardzo się odradza... z tego powodu zostało usunięte ze Stanikowej Mapy. Ceny są tam zawyżone, a kobiety raczej mało kompetentne, z wyjątkami oczywiście :) Z resztą trzeba poczytać opinie, zdarzają się pozytywne, ale przeważają jednak te negatywne, a początkująca na pewno nie powinna się w takie miejsce wybierać:
http://www.duzy-biust.pl/...--Li-PARIE/p/2/

Sheeda, jeśli chodzi o mnie, to ja bym z osobistych doświadczeń poleciła ci Dobraną i Bradeę (ale tutaj trzeba się już umówić telefonicznie bądź mailowo na wizytę, bo sklep prowadzi głównie sprzedaż internetową). Polecane są również Bellami i SecretHills, szczególnie, że można znaleźć tam mniejsze rozmiary, ale z tymi sklepami nie mam już doświadczenia :)
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 4:10 pm   

cóż, no to widac miałam szczęście, moja siostra tez bardzo zadowolona z tamtejszej obsługi i staników, z tym ze ona ma bardzo duz biust a ja mały :) Kupiłam tam bielizne na slub i służy mi bardzo dobrze, dobieram teraz staniki wg ich zaleceń oczywiście tak mniej więcej i wszystko gra. zatem - niezależnie od ich polityki prywatności, zdjęc, lobbingu etc. ja po prostu nie mam się do czego przyczepić
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Zioło 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 89
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 3:17 pm   

Nie mówię tutaj o polityce prywatności, jakiejś sprawie ze zdjęciami i lobbingu - to mnie niewiele obchodzi jako klientkę, szukającą kompetentnej obsługi, która potrafi dobrze dobrać stanik :) Bardziej chodzi mi o nachalność i wpychanie niepasujących staników, co ponoć zdarza się nagminnie.
Ale chyba każdy sklep ma lepsze i gorsze dni :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12