www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
rajstopy baletowe
Autor Wiadomość
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 5:08 pm   

Och, tak. Zakupiłam te rajstopy i bardzo sobie chwalę. Są one cieńkie ale nie takie ciękie jak zwykłe białę rajstpoy, które po jednym ruchu się drą. One mi na długo wystarczyły wiec polecam.
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 8:20 pm   

Ja zakupiłam 2 pary różowych rajstop są bardzo dobre. Chodź w jednym oczko poszło.
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 8:24 pm   

a getry? macie? jak się sprawdzają?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 8:47 pm   

Ja mam getry też są bardzo dobre i trwałe, polecam. mam różowe a teraz mam zamiar kupić białe.
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 10:26 pm   

Ja swoje getry kupiłam w ... Orsayu. Są ładne, trwałe i bardzo wygodne (są czarne i w innych, bardziej "dzikich" kolorach i wzorach typu fuksja czy panterka, więc raczej do OSB się nie nadają :P ). Były trochę droższe niż te z H&M, bo jedna para kosztowała prawie 26 złotych.
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
abeille 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 34
Posty: 255
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 10:14 pm   

czy te adresy sa nadal aktualne? a znacie jakies niedrogie sklepy wysylkowe z rajstopkami baletowymi bo musze sobie koniecznie takie sprawic :-)
_________________
Zimą kocham cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu. Koło niego.
A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.

Gałczyński
 
 
     
abcfitness 
Nowicjusz

Posty: 10
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 10:44 pm   

witam,
sprzedajemy coś niecoś do baletu, a możemy mieć i więcej
http://abcfitness.home.pl...13&language=pl. Prosimy o informacje co jest interesujące. Dostawcą jest wwwrumpf.net
pozdrawiamy, :)

[ Dodano: Nie Kwi 13, 2008 11:47 pm ]
np. http://abcfitness.home.pl...95&language=pl.

info na stronie : http://www.rumpf.net/. Możemy zamówić i rajstopy!!!

Pozdrawiamy
 
     
Bambyno 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 151
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 12:24 pm   

Gdzie w Krakowie można znaleźć hurtownie z rajstopami baletowymi?
I czy te adresy w.w są nadal aktualne?
_________________
"Dopiero taniec nadał jej ruchom cel i kierunek."
 
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 3:15 pm   

Bambyno - ja z czystym sumieniem mogę polecić rajstopy z hurtowni baletowej "Raj".
Znajduje się ona na ul. św. Filipa 25. Mają w swojej ofercie tylko biały kolor rajstop, ale są one niezwykle trwałe, dobrze wykonane, wygodne. Ja kupuję rajstopy tylko tam.
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Bambyno 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 151
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 8:36 pm   

Nataszaa Dziękuję! Na pewno się tam wybiorę :) Akurat mi chodzi o kolor biały :) Ja kupuję w saloniku baletowym, ale już po 2msc robią się w nich dziury...
_________________
"Dopiero taniec nadał jej ruchom cel i kierunek."
 
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 10:22 pm   

Te są właśnie wytrzymałe. :)

wh napisał/a:
Ta hurtownia jest na ul. Lubicz a sama hurtownia nazywa się "Raj", rajstopy kosztuja 8,60zł i są naprawdę niezłe. Właśnie je sobie kupiłam i świetnie trzymają się nogi. Tylko na wyższe dziewczyny może być problem bo największy rozmiar to 164cm.
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Georgia~ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
wciąż się kształcę
Wiek: 28
Posty: 494
Skąd: obecnie Trójmiasto
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 12:18 pm   

Hej dziewczęta nie wiecie czy w sklepach typu H&M czy Orsay nadal mogę upolowac fajne rajtki? Ceny w internetowym sklepie Grishko zwalają z nóg, no i nie ma białych w moim rozmiarze :sad:
 
     
arizona 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica SB
Posty: 189
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 12:42 pm   

proszę http://paquita.pl/sklep//...duct&prod_id=45 te są bezszwowe i bardzo dobre. wysyłka chyba 9 zł, więc jak zamawiasz większą ilość to się opłaca. największy dostępny rozmiar akutalnie to 152, ale jak masz 160 to bez problemu się zmieścisz ;)

aktualnie może upolujesz rajtki w markowych sklepach, bo nadchodzi jesień, więc t akurat w modzie. zawsze możesz sprawdzić w calzedonii.
_________________
Results don’t happen overnight. Every change takes time and effort. Patience and determination are key.
 
     
Georgia~ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
wciąż się kształcę
Wiek: 28
Posty: 494
Skąd: obecnie Trójmiasto
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 7:21 pm   

Dzięki arizona! :D niestety mam ponad 170 cm więc się nie zmieszczę, ale na tej samej stronie znalazłam rajtki Sanshy T99 za 30 zł, więc też duuuużo taniej od Gr. :smile:
 
     
arizona 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica SB
Posty: 189
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 8:00 pm   

zawsze spoko ;) cieszę się, że mogłam pomóc.
_________________
Results don’t happen overnight. Every change takes time and effort. Patience and determination are key.
 
     
abcfitness 
Nowicjusz

Posty: 10
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 5:35 pm   

Witam,
mamy w ofercie rajstopy baletowe firmy Rumpf:
http://abcfitness.home.pl...-c-113_173.html
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą :)
_________________
Sklepy internetowe i Studio tańca Revolt
www.abcfitness.eu - 300 pozycji m.in. body baletowe, nakostniki, buty do tańca, stroje fitness, bielizna bezszwowa...

oraz www.abcfitness.istore.pl
Nowa odsłona dla allegrowiczów :)
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 5:50 pm   

moje najlepsze rajstopy baletowe kupilam w poprzednie wakacje w OSB w Bytomiu, za 11 zł :) był to rozmiar 110 ( mam 164-5 cm wzrostu :razz: )
zaluje ze nie kupiłam jeszcze kilku par...
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
OlgaBulkov 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 52
Posty: 9
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 3:54 pm   

a wiecie gdzie można dostać porządne rajstopy dziewczęce? Potrzebuje kilka par na wzrost 135 cm i na 146cm. Kolory najlepiej różowy lub biały.
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 39
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 7:43 am   

proponuje przejrzeć wątek internetowe sklepy baletowe, tam znajdziesz naprawdę duży wybór najczęściej solidnych i jakościowych rzeczy
_________________
http://sajowe-hafciarstwo.blogspot.com
 
 
     
zjawa
Nowicjusz

Posty: 5
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 7:02 pm   

Uprzejmie donoszę ;) , że na Allegro pojawiły się rajstopy z otworem w stopie (takie, że mogą też być z nich getry) oraz u tego samego sprzedawcy rajstopy z tzw. strzemiączkiem (takie jak getry z zakładką pod stopą - ja takich jeszcze nie używałam, one chyba bardziej do tańca nowoczesnego się nadają).
Mają je po 40 zł. Sprzedawca nazywa się " stacyjkowo".
 
     
raspberry6 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczen
Wiek: 28
Posty: 11
Skąd: Krakow
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 6:56 pm   

Czy w Krakowie nadal jest hurtownia rajstop na sw. Filipa / przy dworcu? Potrzebuję na występ bialych rajstop mniej wiecej 40 den. Mam biale z calzedoni, ale to 50 den i pani powiedziala, że są za grube.
 
     
misia
Nowicjusz

Posty: 5
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 11:24 am   

Tu jest kilka sztuk rajstop
 
     
ballerinka
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 9:30 pm   

Hej, jestem tu nowa. Znalazłam ten wątek na forum i postanowiłam pomóc. Kupuję mojej córce rajstopki na allegro - wpisałam w wyszukiwarce rajstopy baletowe. Tam sprzedająca ma je we wszystkich rozmiarach. Ostatnio jak kupowałam były coś w granicach dziesięciu złotych. Moja córka ma 140cm wzrotsu i zdecydowałam się na przedział bodajże 128-140cm i były super dopasowane. Rajtuzki są bardzo wytrzymałe! Mogę śmiało polecić. Mam nadzieję, że ta Pani nadal wystawia. Ja kupiłam u niej ponad 2 miesiące temu cztery pary i nadal są w użyciu. Pozdrawiam
 
     
ciksa 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń,miłośnik
Wiek: 26
Posty: 117
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 7:36 pm   

ja polecam rajstopy ze sklepu baletowego w Poznaniu. są świeeetnie! w te weekend lecę pod następne :D
_________________
what goes around comes back around..
 
 
     
manisha
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 12:21 pm   

Witam, jestem przedstawicielką producenta rajstop baletowych wspomnianych w tym wątku, sprzedawanych w hurtowni Raj w Krakowie. Mamy je co prawda w sklepie w cenie nieco wyższej niż tam, bo po 10 zł ale na hasło balet.pl możemy dać 10% zniżki. Rajstopy mamy dostępne nie tylko w białym kolorze ale też perłowym, różowym, jasnym różowym i czarnym. Pozdrawiam i zapraszam do sklepu www.sklep.knittex.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13