www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam Pracu
Autor Wiadomość
hsayrik 
Nowicjusz

Wiek: 99
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 12:38 pm   Szukam Pracu

Szukam pracy w balecie teatru.
Jestem profesjonalnym tancerzem baletową.
Moj contact kirill@e-mail.ua
Dziekuje bardzo
 
     
venus-in-furs 
Koryfej


Wiek: 31
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 12:46 pm   

Nie byłoby rozsądnie iść na jakieś przesłuchanie?
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 8:18 pm   

haha - ależ Venus po mailu i po języku poznaję, ze toż to przecież jakiś kochany Ukrainiec rozgląda się za pracą w Polsce - zagubiony, nie znający języka itd próbuje pisac i szukac, a zatem zmotywujmy siły, bo Ukraińcy sa the best i trzeba ich wspierac ile sił, a zatem spróbuję po ukraińsku hhhhmmm:

Доброго дня.Ви з України? Українці хороші танцюристи. Ви повинні написати листа на театри в Польщі і запитати про "audycje". Audycja = конкуренція за роботу (audition). Пишіть Вроцлав опери (Opera Wrocław). Існує також робота у Варшаві - проектів. Я не знаю, як ви знаєте польську мову,знайти себе поміщається? Я не знаю, що ви також танцівницею. якщо ти хороший впевнені, що знайти роботу. - На початку за невеликі гроші. якщо ви хочете, я можу допомогти з перекладом і пошук в Інтернеті.писати сміливо і впевнено спитати за все !!!!!!!!
 
     
venus-in-furs 
Koryfej


Wiek: 31
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 9:51 pm   

Sagittaire napisał/a:
haha - ależ Venus po mailu i po języku poznaję, ze toż to przecież jakiś kochany Ukrainiec rozgląda się za pracą w Polsce - zagubiony, nie znający języka itd próbuje pisac i szukac,


To ja widzę, ale nie jestem przekonana do metody poszukiwań :)
 
     
hsayrik 
Nowicjusz

Wiek: 99
Posty: 3
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 1:47 am   

Ja wiem i bacze teatry Polski, ale możliwe jest jakis nowi projecty albo dance company? I teraz ja napisze do tych teatrow.
I co, sprawdzie, poliaki lubia ukraincow? :D My, ukraincy bardzo lubimy poliakow... ^^
 
     
venus-in-furs 
Koryfej


Wiek: 31
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 12:06 pm   

Powodzenia :)
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 1:14 pm   

Nie wiem czemu i czy Polacy lubią Ukraińców. Za to wiem za co ja Was uwielbiam - bo Ukraińcy to są najlepsi tancerze tańczący w Polsce. I w Łodzi (Nazar Botsiy, Valentyna Batrak)), i w Poznaniu (Natalia Trafankowska) i w Warszawie (cudowna wprost i najlepsza Aleksandra Liashenko)Ukraińcy są the best. Śmiem powiedziec, ze gdyby nie Ukraińscy tancerze to bym nie kochała tak polskich zespołów jak kocham.
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 1:25 pm   

Czy oni - ci ukraińscy tancerze - nie są aby jeszcze dodatkowo i przypadkiem przystojni ?? :roll: :twisted:

Torin - nic nie sugerujący :)
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 9:45 pm   

Wiesz Torinie-niewieście dusze są kompatybilne do odwiecznych praw przyrody ;)
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 10:09 pm   

No wiesz mój ulubiony, tańczący w Polsce, ukraiński tancerz jest brzydki i to jest fakt, do tego jest prywatnie średnio miły, ale to nie ma znaczenia, bo jak tańczy, to człowiek zapomina gdzie jest. Malakhov tez ma mordke żulika. Z kolei najładniejszy łódzki tancerz jest tam mdły w tancu, ze wzbudza we mnie obojętnosc mieszaną z odrazą. Wy faceci myślicie oczami. Kobieta mysli czuciem, wiec jak czuje taniec, to myśli tańcem. Zresztą miałam ostatnio okazję poznac róznych Ukraińców - w tym 3 dziewczyny i moja pogłebiająca sie milosc do tej nacji bynajmniej nie ma nic wspolnego z tego typu zainteresowaniami. Ukraińskich tancerzy należy moim zdaniem wspierac, bo oni sa w polsce rdzeniem najlepszych tancerzy, co dla każdego fana bvaletu ma znaczenie.
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 10:44 pm   

Sagittaire napisał/a:
No wiesz mój ulubiony, tańczący w Polsce, ukraiński tancerz jest brzydki i to jest fakt,

Ale uwodzi tańcem co sama przyznajesz i dlatego wszystko sie zgadza :D
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 10:50 pm   

słonka - zamiast pisac bez sensu proponuje poswiecic czas na przeszukanie Internetu i wskazanie cudzoziemcowi, nie poruszajacemu sie biegle po polskich stronkach, audycji. Bardziej to pożyteczne i do tego na temat.
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 7:32 pm   

http://www.teatrmuzyczny.eu/front/page/get/17/

teatr muzyczny pilnie poszukuje tancerzy, wiem ze jeden chłopak z zespołu ma przymusową przerwe i bardzo potrzebują kogos na zastępstwo . ( prawie przyjeli chłopaka tylko po t. towarzyskim, wiec duże umiejętności nie są potrzebne :wink: )
:)
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12