www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznań - szaleństwo
Autor Wiadomość
following 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 33
Posty: 1
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pią Maj 06, 2011 4:33 pm   Poznań - szaleństwo

Witajcie!Zacznę może od tego, że wiem, że to szaleństwo i że wszyscy uznacie mnie za wariatkę, ale... Pod wpływem istotnych wydarzeń mających miejsce w moim życiu, dotarło do mnie ostatnio, że realizowanie swoich marzeń jest najważniejsze. Jakkolwiek głupio to zabrzmi, znalazłam w sobie odwagę i siłę by spróbować. Przez całe życie układało mi się pod górkę i nigdy nie mogłam pozwolić sobie na spełnienie tego marzenia.
Na czym rzecz polega...
Poszukuję kogoś - uczennicy, ucznia nauczyciela - kogokolwiek, kto zechce podjąć się ze mną współpracy i nauczyć mnie chociaż odrobiny baletu. Tak, tak - wiem, że za późno, że nie te lata.... Wiem. Ale skoro Natalie Portman mogła, to dlaczego nie ja?? ;) Z tego miejsca pragnę zaznaczyć, że nie jest to jakiś mój chwilowy wybryk, tylko najskrytsze, niespełnione marzenie. Spodziewam się, że część z Was odeśle mnie zaraz do jakiejś szkoły tańca, ale... Tej bariery nie potrafię przełamać. Myślę, że łatwiej mi będzie otworzyć się i obnażyć z kompleksów, przed jedną osobą, niż przed całą grupą. Faktem jest, że nie posiadam zbyt solidnego zaplecza finansowego, dlatego zwracam się do Was z tą prośbą na forum. Wierzę, że znajdzie się osoba, która zechce poświęcić mi odrobinę swojego czasu i cierpliwości.

Może to głupie i naiwne ale... Mam potężną nadzieję na to, że znajdzie się ktoś, kto zechce mnie zrozumieć i po prostu, choćby z czystej ciekawości, spotkać się ze mną i porozmawiać. Cóż... Mawiają, że głupi zawsze ma szczęście. Dlaczego miałabym nie spróbować? :)
Ostatnio zmieniony przez following Pią Maj 06, 2011 5:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 5:10 pm   

1. To powinno byc w dziale ogłoszenia!!!!! - radze na przyszlosc czytac;
2. Portman nie nauczyla sie niczego, a to ze posiadla nie wiem jakie umiejetnosci w rok to zwyczajne kłamstwo dla ludzi na balecie sie nie znajacych;
3. pomysl z indywidualnymi lekscjami popoieram i to bardzo - raz bo jakas tancerka czy uczennica moglaby sobie pare zlotych dorobic, dwa bo dobrze zapisac sie na balet dla poczatkujacych juz cos umiejac - tak zeby lepiej sie czuc; 3 zawsze lekcje prywatne daja najwiecej.

Reasumujac witam serdecznie, zachecam do szukania osoby ale tez czytania tablic i nie nabierania sie na głupoty w mediach:)
 
     
Kawka 
Adept Baletu


Wiek: 34
Posty: 176
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 9:45 pm   

Z tego co mi wiadomo Portman miała dublerkę;)
_________________
Dokąd idziesz córko zła?
Do kabaretu matko ma!
 
     
venus-in-furs 
Koryfej


Wiek: 31
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 10:21 pm   

Tak, i podobno wymienili ją w napisach na szarym końcu, wśród tych, którzy nie są właściwie statystami, ale nadal są bezimienni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13