www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Taniec w TVP Kultura - program
Autor Wiadomość
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 5:36 pm   

ooo :) dziękuję bardzo Blanche :smile:
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 9:56 pm   

WIELKIE TAŃCZENIE W TVP KULTURA
Od 6 sierpnia w piątkowe wieczory TVP Kultura zaprasza wszystkich z wyczuciem rytmu na wieloodcinkowy cykl filmów dokumentalnych - „Wielkie tańczenie”.

W cyklu zaprezentowany jest taniec w różnych formach, pochodzący z 18 krajów świata, przedstawiony w różnych aspektach. W każdym kraju kultura tańca jest inna, ponieważ taniec kształtował się tam w różnych warunkach. Fakt ten powoduje, że w tańcu odnajdujemy ogromną różnorodność stylów.


6 sierpnia
emisja: 19:00
Potęga tańca reż. Geoff Dunlop
scenariusz: Rhoda Grauer

wykonawcy: Jacques d'Amboise, Gregg Burge, Malavika Surukkai, Irek Mukhamedov, Vazhuvoor Samaraj Pillai, Wim Vandekeybus.

Pierwszy program z cyklu pt. "Potęga tańca" ma charakter ogólny, w dużej mierze filozoficzny i próbuje wyjaśnić, na ile taniec zawarty jest w naszych genach i organicznie związany z naszym ciałem i życiem. Prezentacja corocznego spotkania dzieci z różnych stron świata w Nowym Jorku i ich ćwiczenia taneczne. Spotkanie to ma na celu uświadomienie dzieciom, na ile taniec - podobnie, jak inne zjawiska kulturowe ulega przenikaniu w czasie wspólnej pracy oraz może wzmocnić więzy przyjaźni i wyrobienie tolerancji na "inność" kulturową". Dzieci wspólnie ćwiczą, ponadto informują, czym jest dla nich taniec. Zajęcia prowadzi Jacques d'Amboise, dawniej świetny tancerz, obecnie choreograf i patron idei "wielkiego tańczenia".


13 sierpnia
emisja: 19:00

Tańczmy Panu reż. Geoff Dunlop
scenariusz: Rhoda Grauer

wykonawcy: Kalanidhi Narayanan, Akinwumi Isola, Thomas Kane, Michael Taylor,Diane Apostolos Cappadona, Oyin Ogumba, Aina Olakankan Ajike, Bayo Ogundijo, Kapila Vatsyayan, Appukutan Nair.


Odcinek poświęcony jest problemowi wyrażania uczuć do Boga poprzez taniec. W dawnych czasach taniec wykonywany był tylko w świątyniach. Obecnie przeniesiony został do sal widowiskowych i przedstawiany jest w formie widowisk baletowych, nie traci jednak na ogół wiele ze swoich świętych korzeni. O związku tańca z religią wypowiadają się w programie głównie teologowie różnych religii. Ukazane są w krótszych (Hiszpania, rekonstrukcja starożytnej Grecji) lub dłuższych (plemię Joruba z Afryki, Indie) fragmentach taneczne obrzędy religijne różnych kultur i wyznań.


20 sierpnia
emisja: 19:00

Eros i taniec reż. Geoff Dunlop
scenariusz: Rhoda Grauer

wykonawcy: Jon Jonassen Jonassen, Richard Beauvais, Jeffrey Wrighson, Cynthia Fowler, Kathleen Gerson

Odcinek poświęcony tańcowi towarzyskiemu, jego roli i znaczeniu w różnych krajach i kulturach. Taniec towarzyski wiąże się w dużym stopniu z ludzką potrzebą bycia razem. Potrzeba ta dotyczy zarówno bycia razem kobiety z mężczyzną, jak też działania wspólnotowego, wspólnot koedukacyjnych, żeńskich i męskich. Przykłady tych wspólnot ukazują kolejne fragmenty programu - wizyty w USA, na wyspach Polinezji i w Maroku. Ostatni odcinek poświęcony jest rock and rollowi - tańcowi, który był jedną z form amerykańskiego wyzwolenia, zerwania z tabu. Promieniowanie tego tańca na świat (podobnie, jak i całej idei wyzwolenia) spowodowało duże zmiany w lokalnych kulturach całego świata, a więc również w obyczajach tanecznych. Tak więc autorzy programu widzą w tańcu towarzyskim nie tylko sposób na podtrzymywanie tradycji, ale również uzewnętrzniania przemian kulturowych.


27 sierpnia
emisja: 19:00

Taniec dworski reż. Geoff Dunlop
scenariusz: Rhoda Grauer

wykonawcy: Elisabeth Aldrich, Francine Lancelot Lancelot, Tadamoro Ono, Toshiri Mayuzumi, Kwame Arhin.

Odcinek poświęcony tradycji tańca dworskiego. Od dawna monarchowie zwracali dużą uwagę na taniec, jako ważny element ceremoniału dworskiego. Miał on od zawsze nie tylko cieszyć oczy, czy uświetniać uroczystości, ale przede wszystkim demonstrować potęgę monarchy, uniżoność poddanych, wskazywać na różnice w pochodzeniu społecznym, podtrzymywać narodową tożsamość i tradycję. Rys historyczny dworskiego tańca w Europie - opis tradycji dworu Ludwika XIV - Króla Słońce, dworski ceremoniał w Japonii, tańce dworskie (koronacyjne) w królestwie Aszantów (Złote Wybrzeże – Ghana), dwór jawajski. W kolejnych fragmentach jest też informacja, jakie znaczenie ma obecnie taniec dworski w krajach, gdzie niegdyś pełnił tak wielką rolę.


3 września
emisja: 19:00

Klasyka tańca reż. Geoff Dunlop
scenariusz: Rhoda Grauer

wykonawcy: Ichinawa Ennosuke, Oleg Vinogradov, Ninel Kurgapkina, Kataoka Takao, Larissa Lezniha, Bando Tamasabura.

Film dokumentalny poświęcony historii baletu klasycznego i japońskiego teatru Kabuki - podobieństwa i różnice obu konwencji teatralnych przedstawiono na przykładzie baletu "Śpiąca królewna" w wykonaniu Teatru im. Kirowa z St. Petersburga i sekwencji Kabuki "Kinnozai sarushin dairi", "Satamoyo azami no ironui" oraz "Meoto Dojoji".



10 września
Emisja: 19:00

Tradycja jest w nas reż. Muffie Meyer, Ellen Hovde
scenariusz: Rhoda Grauer

wykonawcy: Twyla Tharp, Garth Fagan, Sordono Kusomo, Elizabeth Kendall, Ruth St. Denis, Jane Dudley, Martha Graham.

Kolejny program z cyklu "Wielkie tańczenie" omawia historię tańca w wieku XX. Wiek ten przyniósł baletowi i jego twórcom całkowite wyzwolenie, a właściwie to tancerze wywalczyli sobie to wyzwolenie. Początkowo odrzucali wszystkie kanony, lub postępowali przeciwko kanonom. Potem jednak większość z nich doszła do wniosku, że warto korzystać z tradycji, ale należy ją wzbogacać o własne pomysły. Program jest szeregiem luźnych wypowiedzi czołowych współczesnych tancerzy i choreografów (niektóre wypowiedzi są dawne, np. wypowiedź Marty Graham), powiązanych fragmentami baletowymi. W polu "uczestnicy" odnotowani są ci, którzy się wypowiadają, w polu "tancerz" artyści, którzy występują. Wiodącymi postaciami baletu, o których w tym programie mówi się (lub oni sami mówią o sobie) są: Isadora Duncan, Martha Graham, Katherine Dunham, George Balanchine i Twyla Tharp.


17 września
emisja: 19:00

Nowe światy, nowe formy reż. Orlando Bagwell
scenariusz: Rhoda Grauer

wykonawcy: Santos Rodriquez Joao Jorga, Bernice Johnson Johnson, Sheila Walker, Analia da Paz Santos, Norma Miller.

Kolejny odcinek cyklu „Wielkie tańczenie” zatytułowany "Nowe światy, nowe formy". Muzyka i taniec łączą człowieka z przeszłością, pozwalają odnaleźć swoje korzenie. Fakt ten miał szczególne znaczenie dla milionów przymusowych emigrantów murzyńskich, których przewieziono z Afryki do USA, Brazylii, na Kubę i Jamajkę. Wierność rodzimej muzyce i kultowemu tańcowi była dla tych ludzi jedynym sposobem na przetrwanie i istotnym elementem oporu. Miejscowe władze tępiły bowiem ostro kulturę murzyńską. Jednak wpływy kulturowe dokonywały się nieuchronnie: z jednej strony emigranci murzyńscy wchłaniali kulturę miejscową, z drugiej zaś sami wywierali ogromny wpływ na tubylców. Początkowo były to niemal wyłącznie śpiewy i tańce kultowe; z czasem jednak zaczęły również służyć rozrywce. Fuzja ta dała tak popularne później tańce, jak: charleston, swing i rock and roll. Biali zafascynowani byli taneczną kulturą czarnych, jednak ich tolerancja długo nie obejmowała wspólnych zabaw. Jeszcze w latach 60 - tych ubiegłego stulecia ogromnie popularny w USA "Buddy Deane Show" był programem przeznaczonym wyłącznie dla czarnych, lub białych. Między innymi dlatego, gdy wydano w USA zdecydowaną walkę przeciwko rasizmowi, taniec stał się jedną z najbardziej istotnych metod tej walki. Kolejne ruchy wolnościowe, które przyniosły całkowite równouprawnienie czarnych, wykorzystywały taniec jako narzędzie "powrotu do korzeni", czyli rodzimej kultury afrykańskiej. W programie opisującym wszystkie te wątki, bogato ilustrowanym tańcami ludowymi, kultowymi i rozrywkowymi wypowiadają się: antropolodzy, badacze kultury, choreografowie i tancerze.



24 września
emisja: 19:00

Taniec jednoczy świat reż. Marc Obenhaus
scenariusz: Rhoda Grauer

wykonawcy: Peter Sellars, Falakika Mauvaka, Judy Mitoma, Little Crow, Rauol Trujillo.

Relacja z Festiwalu Narodów Pacyfiku (danych odnośnie czasu wydarzenia brak). Festiwal odbył się w Los Angeles - konglomeracie ludów i kultur, miejscu, gdzie żyje bardzo wielu przedstawicieli narodów azjatyckich, afrykańskich, indiańskich i wyspiarzy z Pacyfiku (lub ich dalekich potomków). Festiwal miał wiele celów: z pewnością jednym z nich było uatrakcyjnienie życia kulturalnego miasta, ale ponadto była też szczera chęć poznania kultur egzotycznych oraz dania pewnego zadośćuczynienia ludom podbitym, których kulturę Amerykanie niegdyś tępili. W programie znajduje się wiele prezentacji tańców egzotycznych (Aborygeni, Indianie, Murzyni, Indonezyjczycy), szereg wspólnych zabaw i nauki tańców, ponadto wypowiedzi choreografów, animatorów festiwalu, tancerzy ludowych i kultowych, kulturoznawców.
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 11:05 pm   

Ehh - chyba ostateczny argument coby w końcu zakupić satelitę :)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 12:29 pm   

Oooo. Kasiu dziękuję bardzo za informację - na pewno będę oglądać :)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 9:39 am   

Bardzo się cieszę, że w końcu puszczają coś porządnego...
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Ewa J. 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 10:10 am   

I co, ktoś w końcu oglądał "Romea i Julię" w niedzielę? ;)
_________________
"Tańczcie głową." A. Pawłowa
 
     
Blanche 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 36
Posty: 890
Skąd: z dalekiej północy
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 10:44 am   

Ja oglądałam, ale niestety nie całość. Źle spojrzałam w program i wydawało mi się, że kończy się wcześniej, ale kończyło się później, a ja musiałam wyjść. Widziałam do momentu pożegnania Romea i Julii. Wbrew temu co przewidywałaś, nie powiem, że kompletnie mi się nie podobało ;) . Niektóre sceny wydały mi się przesadzone i groteskowe, tak jak pisałaś - konflikt dwóch rodzin, też sceny z udziałem Merkucja i Tybalta (przy okazji napiszę, że kiedyś widziałam francuski musical "Romeo et Juliette - de la haine a l'amour" i teraz oglądając ten balet miałam wrażenie, że twórca musicalu w scenach konfliktu inspirował się Nurejewem, bo te wzajemne "zaczepki" były dość podobne ;) . Ale to tak na marginesie). Za to podobała mi się postać Julii i wszystkie sceny z nią, na przykład to, o czym pisałaś - gra polegająca na klaskaniu w dłonie. Również sam taniec odpowiadał mojemu rozumieniu muzyki Prokofiewa.
To tak w skrócie, trudno powiedzieć więcej, skoro nie widziałam całości (początek też mi zresztą umknął).
_________________
Niepoprawna miłośniczka Mariinki
 
     
Agne$ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczennica sb ;)
Wiek: 25
Posty: 364
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 11:05 am   

Ja też niestety nie widziałam całośći... a nawet połowy ; ) Musiałam wyjść z domu a na nagrywarce zabrakło miejsca :? Też uważam że wszystkie sceny z Julią były ciekawsze ale, za dużo powiedzieć nie mogę gdyż, nie mam go jak porównać, nie widziałam całego nagrania itd.
_________________
Nie wystarczy chcieć.

Trzeba walczyć żeby, to mieć.
 
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 1:00 pm   

I ja również, tylko ja oglądałam końcówkę i nawet nie wiedziałam do końca, kto jest kim ;) . Bardzo podobał mi się duet dwóch panów - Romea i kogoś tam jeszcze. Są świetni technicznie, ale mieli jeszcze lepszy wyraz. Choreografia niezwykle ciekawa z zastosowaniem kanonów. I nie był to taki klasyczny układ, lecz po części współczesny - bardzo dobry wwspółczesny.
Julia byla cudowna, strasznie podobał mi się jej korpus - niezwykle miękka i giętka istotka.
Corps de ballet też na dobrym poziomie - tam również wiele zależało od samego tancerze, np. ułożenie dłoni. I mi akurat się to bardzo podoba - nie zaprogramowane robociki, lecz grupa artystów.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Blanche 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 36
Posty: 890
Skąd: z dalekiej północy
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 2:05 pm   

Mnie się nie podobało, że przy pierwszej scenie z Julią miała ona sukienkę taką samą, jak inne tancerki - momentami nie wiedziałam, która to Julia. Realizm realizmem, ale jakoś bardziej znacząco można było ją odróżnić.
_________________
Niepoprawna miłośniczka Mariinki
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 8:47 pm   

Klasyka Baletu Kirowa Markietanka, niedziela, 8 sierpnia - 16:50 - TVP KULTURA
Klasyka Baletu Kirowa Korsarz, piątek, 13 sierpnia - 14:30 - TVP KULTURA
:)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 1:36 pm   

Dzięki Cheryl, a Korsarz to z Asylmuratovą?
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
     
Blanche 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 36
Posty: 890
Skąd: z dalekiej północy
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 1:45 pm   

Z Asylmuratovą. Polecam, według mnie jest bardzo dobry :) .
_________________
Niepoprawna miłośniczka Mariinki
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 10:23 am   

to akurat informacja nie o TVP Kultura ale o TVP 2 ale pomyślałam ze tu najwięcej osób przeczyta i moze zechce obejrzeć:

Kielce. Widowisko "Chopin4" wyemituje "Dwójka"
Największe wydarzenie artystyczne w historii Kieleckiego Teatru Tańca za nami. Ci, którzy widowiska taneczno-muzycznego "Chopin4" nie mieli okazji zobaczyć, będą mogli nadrobić zaległości oglądając telewizyjną "Dwójkę".

«A że warto niech wystarczą nazwiska twórców przedsięwzięcia. Aranżację do utworów Chopina stworzył Włodek Pawlik, a obok pianisty wystąpiły Urszula Dudziak i Aga Zaryan. Na scenie zatańczyło ponad dwudziestu solistów z Ballet Arizona, Ballet Noir z Nowego Jorku, American Ballet Theatre, Bayerisches Staatsballett Monachium, Teatru Wielkiego w Łodzi, Polskiego Baletu Narodowego oraz Kieleckiego Teatru Tańca. Czwartkowa premiera uświetniła oddanie do użytku nowej hali wystawienniczej Targów Kielce.
Zarejestrowane przez TVP2 widowisko zostanie wyemitowane w październiku i grudniu.»
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 1:54 pm   

Kurczę trochę się zawiodłam, bo się nastawiłam na cały balet z Asylmuratovą, a było tylko pas de deux Kunakovej i Ruzimatova. A i co dziwne jeśli ktoś oglądałto może zwrócił uwagę na to, że jej paczka pod spodem była niebieska a na wierzchu różowa co dawało nieciekawy efekt :/
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 2:26 pm   

Ja to oglądałam... może dając jej taką dwukolorową paczkę, chcieli, by była choć trochę pod kolor swojemu partnerowi, który też miał niebieskie spodnie xD
Według mnie różowy z niebieskim kompletnie do siebie nie pasuje...

W tym pas de deux kobieta musi mieć różową paczkę? To konieczny kolor?
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
Blanche 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 36
Posty: 890
Skąd: z dalekiej północy
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 4:15 pm   

O, to przepraszam za wprowadzenie w błąd. Tam gdzie sprawdzałam program pojawiło się nazwisko Asylmuratovej.
A paczka nie musi być różowa, po prostu w Kirovie/Maryjskim taki kolor się przyjął.
_________________
Niepoprawna miłośniczka Mariinki
 
     
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 4:45 pm   

A nic nie szkodzi Blanche, bo ja wcześniej też tak myślałam. A co do paczki to taka akurat różowa w Mariince, a to pas de deux tańczą nie tylko w paczkach klasycznych, ale i w sukienkach też.
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 4:45 pm   

Czy można obejrzeć to pas de deux w internecie gdzieś? Osoba, która oglądała to powiedziała mi, że tancerka była gruba. Muszę to zobaczyć bo aż nie chce mi się wierzyć!
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 4:50 pm   

Proszę bardzo
http://www.youtube.com/watch?v=wZGaN8Majt0

Może ją poszerzyło przez ekran TV, bo u mnie było wszystko ok.
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 6:06 pm   

Dzięki Agasiek.
Faktycznie tancerka ie jest gruba, ale taka... ani deko więcej. Dla mnie paczka osobiście jest okropna. Sam odcień różu nie ciekawy. Taniec solistki również mnie nie zachwycił, ale Ruzimatov bardzo mi się podobał. :)
Chyba jednak nadal moją ulubioną wersją Korsarza będzie wersja z Teatru Michajłowskiego i Zakharova z Zelenskym.
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 8:08 pm   

To jak dali jej niebieski spód, to nie mogli jej dać całej niebieskiej paczki? Byliby idealnie pod kolor xD
Z perspektywy nieprofesjonalnego widza xD (czyli mnie) Solistka nie była gruba, była idealna. A Ruzimatov z początku przypominał mi Baryshnikova.
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 10:46 am   

W piątek (20.08) o 19.10 na kanale TVP kultura będzie lecieć film dokumentalny "Wielkie Tańczenie-Eros i taniec"

Tu więcej informacji na temat filmu:
http://www.rp.pl/artykul/...s_i_taniec.html

:)
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
Blanche 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 36
Posty: 890
Skąd: z dalekiej północy
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 10:39 am   

19 września o 11.00 - Najwspanialsze pas de deux
24 września o 15.20 - Paquita z Kirova
_________________
Niepoprawna miłośniczka Mariinki
 
     
Hildegarda 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 30
Posty: 49
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 1:10 pm   

Dzisiaj (27 sierpnia) o 19.15 na TVP KULTURA "Wielkie tańczenie" (4) - dok. Wlk. Bryt./USA '93
_________________
http://niemodne-niemodne.blogspot.com/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 12