www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupię pointy w Lublinie??
Autor Wiadomość
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Wto Lis 01, 2005 4:40 pm   Gdzie kupię pointy w Lublinie??

Zastanawiam się, czy może jest gdzie kupić pointy w Lublinie? A jeśli już się trafi jakiś sklep, to czy jest dobry? Czy są tam dobre pointy? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję...
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Wto Lis 01, 2005 7:00 pm   

Odp: nigdzie.

W Lublinie nie ma nawet zwykłych baletek, a cóż dopiero point... Tzn. baletki ponoć są na Szopena, ale takie kapciowe, nie 'baletowe' (tzn. podeszwa nie dzielona na cała stopę).
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 5:38 pm   

Joanna napisał/a:
Odp: nigdzie.

W Lublinie nie ma nawet zwykłych baletek, a cóż dopiero point... Tzn. baletki ponoć są na Szopena, ale takie kapciowe, nie 'baletowe' (tzn. podeszwa nie dzielona na cała stopę).

Ano właśnie takie mam... Szkoda, pojadę kupić gdzieś dalej... Bo nic nie zepsuje mi humoru tak, jak brak dobrych, solidnych point :)
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 5:44 pm   

Możesz zamówić w internecie. W Warszawie jest sklep Pas de Chat (http://www.pasdechat.pl/), i tam mają baletki i pointy Sanshy. Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, mogłabym Ci pomóc, ale musiałabyś dokładnie wiedzieć, jaki rozmiar i model potrzebujesz. Możesz również bezpośrednio od nich zamówić, ale nie wiem, jak długo musiałabyś czekać.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 7:24 pm   

O to chodzi, że mam dylemat... Nie wiem za bardzo jak zmierzyć rozmiar itp. (to jest dla mnie ciut poplątane), a poza tym moi rodzice (którzy naturalnie sponsorują mi pointy) nie są przekonani do sklepów internetowych. Tzn. sądzą, że trzeba zmierzyć pointy, tak żywcem na nogę, aby się nie rozczarować. Nie byłoby problemu, gdybym się dowiedziała jak zmierzyć rozmiar (to jest co mam podać)... Jak myślisz, czy mogłabym się skontaktować ze sklepem telefonicznie i pozyskać jakieś instrukcje? Czy to dobry, zaufany sklep z dobrymi, wytrzymałymi pointami? Bardzo proszę o odpowiedź, to bardzo ważne!

PS: Na czasie mi tak strasznie nie zależy. Mogę poczekać, byle nie za długo...

EDIT: Bardzo chętnie skorzystałabym z twojej pomocy, ale musiałabyś mi podpowiedzieć z deczka co i jak. Jakie pointy najlepsze są dla delikatnej nogi i jak to jest z tymi rozmiarami? Podkreślam, że pierwszy raz w życiu stanę na pointach...
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 7:31 pm   

Mogłabym bym Ci pomóc o tyle, że jeśli bardzo zależałoby Ci na czasie, mogłabym po te pointy pointy osobiście i przywieźć do Lublina, bo będę tutaj w przyszłym tygodniu ;)

Ale wydaje mi się, że najlepiej zrobisz, jeśli zadzwonisz tam osobiście, i dopytasz się, w jakim terminie dostarczają przesyłkę, oraz wszelkie inne informacje, jakie mogą Cię interesować. Sansha to jedna z czołowych firm na świecie produkujących obuwie i inne akcesoria baletowe i taneczne.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 7:41 pm   

Nie no, wykończę się z tymi pointami... :? Ale pech się mówi... Może niedługo będę w Warszawie, to coś skombinuję... Przeglądam tak te zdjęcia point i płakać mi się chce :cry: Skaranie boskie :cry: Życie dziewczyny ze Świdnika :(
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 7:47 pm   

Najważniejsza jest chyba długość. Wydaje mi się że najdokładnieszy pomiar będzie jak obrysujesz swoją stopę i zmierzysz jej długość. I spróbuj ocenić, czy są szerokie czy nie. Najgorzej z modelem (twardością). Bo to juz trudniej dobrać "na odległość".
PS Jak się pomierzysz to mogę przeliczyć Ci to na konkretny rozmiar
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:44 pm   

Post dotyczący "niewymiarowych" palców u stóp został wydzielony to tablicy "Praktyka". Moderator
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 8:46 pm   Re: wkladki do point na allegro

Oj aggie, aggie... Reklamujesz się ;)
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Eve
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 8:49 pm   baletki

nie wiecie może gdzie można kupic czarne baletki rozmiar 37 w dobrym stanie za przystępną cenę ? wyjeżdżam niedługo na warsztaty taneczne i koniecznie ich potrzebuje. HELP ME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
neda
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 113
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 2:45 pm   

Post wymaga aktualizacji :) Zatem w Lublinie powstał "sklep baletowy".Można tam dostac pointy z Sanshy,Grishko i Akcesu.Sa tez baletki,wkladki do point i body.W sklepie sa katalogi np.Caprezio i istnieje mozliwosc zamowienia jakihs artykulow.Ceny point z troczkami 120 zl.

Adres-Leonarda 3a(LSM)
Telefon-603-040-636
_________________
"W tańcu każdy krok wybiega w przyszłość..."
 
 
 
veronik@
Adept Baletu


Posty: 96
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 12:43 pm   

Też jestem z Lublina i słyszałam, że jakiś sklep baletowy jest na ul.Narutowicza. Ale dokładnie nie wiem gdzie to jest.
Tego na Leonarda to już chyba raczej nie ma. Na jego miejscu jest jakaś cukiernia bodajże.
_________________
"Tylko życie poświęcone drugiemu człowiekowi , warte jest przeżycia " -A.Einstein
 
     
Maga 
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 6:21 pm   

Jest sklep z obuwiem tanecznym właśnie na Narutowicza, MegaDance, byłam tam, są pointy, jakieś dwa rodzaje (nie tańczę na pointach, ale odróżniam od innych butów;) ), baletki też są, ale wybór jest naprawdę ubogi. Jest też mało rozmiarów, ale być może można tam zamawiać jakieś inne modele.
 
     
veronik@
Adept Baletu


Posty: 96
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 11:25 am   

A gdzie dokładnie jest ten sklep ?? Obok czego ? Bo byłam na Narutowicza, szukałam i szukałam i nie znalazłam. Jesteście pewne ,że on jeszcze istnieje ??
Bo naprawdę nie mogłam znaleźć :roll:
_________________
"Tylko życie poświęcone drugiemu człowiekowi , warte jest przeżycia " -A.Einstein
 
     
Maga 
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 2:18 pm   

Hmmm... to już jest sam koniec ulicy, byłam tam w zakończenie roku szkolnego, więc jest. Powinien być szyld albo tablica stojąca przed bramą do kamienicy, taka różowo-pomarańczowa. Ta brama stoi obok klubu/baru nie wiem co to dokładnie jest "Więzienie", a naprzeciwko wegebaru i warzywniaka. To jest na tej samej ulicy co Teatr Osterwy, ale na przeciwległym prawie końcu. Nie wiem, czy czytelnie to objaśniłam.
 
     
veronik@
Adept Baletu


Posty: 96
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 4:41 pm   

No właśnie o to mi chodziło , dzięki :wink:
Jak tylko będę miała czas, to się tam wybiorę.
A wybór point mają duży ?
_________________
"Tylko życie poświęcone drugiemu człowiekowi , warte jest przeżycia " -A.Einstein
 
     
Maga 
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 1:11 pm   

no niestety z tego, co mi się udało zobaczyć to skąpy. Być może można zamawiać, to wydawałoby się logiczne biorąc pod uwagę, że nawet liczba rozmiarów jest ograniczona :)
 
     
Inga 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń OSB
Posty: 24
Skąd: Warszawa.
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 5:30 pm   

w lublinie nie ma NIC .:( wiem bo mieszkam to jeszcze ale tylko do konca sierpnia.
najlepiej zamawiac z internetu lub wybrac sie do warszawy do PAS DE CHAT... Ja ostatnio kupiłam kolezance pointy w warszawie i jej przywiozłam bo czesto tam bywam i oddała pieniądze.
Jesli ktos chetny z lublina lub okolic zawsze mozna sie zgadac i bym kupiła wybrany model,rozmiar baletek/point spotkała sie i wogole ;ddd :!:
 
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 5:40 pm   

a w tym sklepie na narutowicza są też wkladki do point? (w lublinie oczywiśćie) :)
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
veronik@
Adept Baletu


Posty: 96
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 4:39 pm   

sisha945 napisał/a:
a w tym sklepie na narutowicza są też wkladki do point? (w lublinie oczywiśćie) :)

Ponawiam pytanie ;)
Też chętnie się dowiem.
_________________
"Tylko życie poświęcone drugiemu człowiekowi , warte jest przeżycia " -A.Einstein
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 1:22 pm   

zastanawiam sie czy w Lublinie nie powstał jakis sklep z artykułami tanecznymi...
nie wiecie gdzie mozna kupic body w Lublinie?
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13