www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
śmieszne sytuacje ze sceny
Autor Wiadomość
Giselle12 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 216
Skąd: z krainy tańca...
Wysłany: Sob Maj 16, 2009 1:54 pm   

Susanna, to musiało boleć
jaką póżniej miał minę?! ;)
_________________
kocham balet
a ty?
 
     
Susanna 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 140
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 11:47 am   

Nie było widać bo całą twarz miał we krwi xD Bo chyba złamał nos czy coś w tym rodzaju xD
 
 
     
Giselle12 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 216
Skąd: z krainy tańca...
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 4:49 pm   

no to auć
współczuję
ciekawę co zrobiła później tancerka..
może jeszcze skończyła układ?! ;)
_________________
kocham balet
a ty?
 
     
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 8:35 pm   

W najnowszym spektaklu Opery Bałtyckiej pt. "Romeo i Julia" jest taka scena po śmierci Merkucja i Tybalta, która odgrywana jest jakby w zwolnionym tempie. Któregoś razu na próbie kolega grający Merkucja, już "zabity", podniósł się trochę z desek i zaczął machać dramatycznie ręką w stronę kulisy. Dookoła niego niewzruszenie dalej tańczył zespół i długo nikt nie zauważał sygnałów od trupa ;) Po chwili z kulisy wyfrunęła bluza, którą Filip-Merkucjo złapał, po czym dokładnie się nią przykrył i położył z powrotem na scenie...mógł dalej być opłakiwanym ciałem, ale przynajmniej już nie marzł... :)
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
     
Susanna 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 140
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 8:52 pm   

Jej xD dobrze że to była próba
 
 
     
Giselle12 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 216
Skąd: z krainy tańca...
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 2:34 pm   

no...,ale na występie to by chyba tego nie zrobił :P
_________________
kocham balet
a ty?
 
     
Paulina P 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uczeń
Wiek: 26
Posty: 32
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 4:33 pm   

Hej

Pamiętam jak miałam około 9 lat tańczyłyśmy (zespół) kankana. Był to przegląd, a my jako organizatorzy tańczyliśmy w przerwie. Było bardzo głośno i ogólnie nie byłysmy poinformowane że już mamy tańczyć. Każda tancerka przebywała w innym miejscu niekoniecznie blisko sceny. Wyobrażcie więc sobie nasze zdziwienie gdy usłyszałyśmy naszą muzykę!!!
Skończyło się tak, że każda dobiegła w różnym czasie, ale dzielnie tańczyłyśmy dalej!

Pozdrowienia
_________________
"Póki żyjesz-tańcz, bo póki tańczysz-żyjesz"
 
 
     
SYJKA 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 29
Posty: 164
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 7:43 pm   

Ja w czerwcu miałam taką hmm... dosyc zabawną sytuację na próbie generalnej w teatrze przed popisem końcowym :smile:
Tańczyłyśmy z dziewczynami "Kalinkę", bardzo żywiołowy taniec, a ja miałam pożyczone od koleżanki baletki, za dużo o jakieś 2 rozmiary, bez gumek. Denerwowałam się jak nie wiem co, bo to nie wypada, żeby na próbie generalnej zdarzały się wpadki z baletkami... Ale znając moje szczęście ;D
Muzyka już grała, dziewczyny po kolei wychodziły na scenę, dosc szybko i nadeszła moja kolej... No i tak nieszczęśliwie jakoś wyszłam, że zahaczyłam drugą stopą o baletkę i ją do połowy ściągnęłam... Oczywiście nie było mowy, żebym przestała tańczyc, więc dzielnie szłam dalej. Byłam pewna, że za chwilę pani na mnie nakrzyczy, na dodatek do mokrofonu. Ale tańczyłam dalej ;D I nagle pani rozbawiona odzywa się "Sylwia, a co to za baletki? Poprawiaj szybko!" Ulżyło mni, a jendocześnie było mi głupi :D
W dzień występu miałam tremę, ale tylko i wyłącznie z powodu baletek, bo nich także miałam tańczyc xD Jednak doszyłam już sobie gumki^^
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
Paulo Coelho

Nena, MissAloha, JustDance dziękuję;) I buziak dla Was;*
 
     
Paulina P 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uczeń
Wiek: 26
Posty: 32
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 7:26 pm   

Hej!

co do baletek, to również miałam pewną wpadkę....
Tańczyłam w za małych baletkach, ktore po ściągnięciu podbicia zjeżdżały z pięty:) (niestety zauważyłam to z a póżno:P). W pewnym momenice robiłam gwiazdę...przy przerzuceniu nóg moja baletka z ssunęła się ze stopy....i z nieprawdopodobnym rozmachem przeleciała przez środek sceny, kończąc swój lot na... widowni!
Bogu dzięki, to była tylko proba generalna..............

POzdorwienia P.
_________________
"Póki żyjesz-tańcz, bo póki tańczysz-żyjesz"
 
 
     
Kasul 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica OSB
Posty: 116
Skąd: Gallifrey
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 9:39 pm   

mmmm. . . mi nie zdarzyły sie wpadki(no,może oprócz tego,że w połowie tanca puenta mi zupełnie spadła :roll: )ale miałam kolerzanke ,którek przed próbą generalną oderwał sie troczek. . . było ciekawie. . . :wink:
 
     
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 9:54 pm   

Może to i nie śmieszne :) Ale w związku z wieloma występami zaliczyłam pare wpadek :P
1. Przy wejściu na scenę rozpieła mi sie z tyłu suknia :) Oczywiście było pełno śmiechu :) To było dosyć niekomfortowe...
2. Tańczyłam w duecie z koleżanką ... niby nic, ale ani ja ani ona nie pamiętałyśmy tańca do końca :P Także improwizowałyśmy, a w duecie to nie jest najlatwiejsze hehe.. nie wiem jak wyszlo ale mam nadzieje, ze nie tragicznie :P
Ja robiłam co innego, ona co innego :)
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
     
vickop 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Wiek: 31
Posty: 75
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 3:39 pm   

Paulina P napisał/a:
Hej

Pamiętam jak miałam około 9 lat tańczyłyśmy (zespół) kankana. Był to przegląd, a my jako organizatorzy tańczyliśmy w przerwie. Było bardzo głośno i ogólnie nie byłysmy poinformowane że już mamy tańczyć. Każda tancerka przebywała w innym miejscu niekoniecznie blisko sceny. Wyobrażcie więc sobie nasze zdziwienie gdy usłyszałyśmy naszą muzykę!!!
Skończyło się tak, że każda dobiegła w różnym czasie, ale dzielnie tańczyłyśmy dalej!

Pozdrowienia


Wyobraziłem to sobie, musiało to świetnie wyglądać :lol:
_________________
Non! Rien de rien ...
Non! Je ne regrette rien...
C'est payé, balayé, oublié
Je me fous du passé!
 
     
SYJKA 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 29
Posty: 164
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 6:41 pm   

Co do postu Pauliny P, to dla mnie jest dziwne to, że organizator czy ktokolwiek kto był odpowiedzialny za puszczanie muzyki, mógł ją włączyc, nie sprawdzając wcześniej czy wszyscy są na swoich miejscach...
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
Paulo Coelho

Nena, MissAloha, JustDance dziękuję;) I buziak dla Was;*
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 8:36 pm   

SYJKA napisał/a:
Co do postu Pauliny P, to dla mnie jest dziwne to, że organizator czy ktokolwiek kto był odpowiedzialny za puszczanie muzyki, mógł ją włączyc, nie sprawdzając wcześniej czy wszyscy są na swoich miejscach...

często sie zdarzają takie sytuacje... niestety
kiedys wystepowalismy na jakiejs imprezie sportowej , słyszymy że nas zapowiadaja, my czekamy elegancko az "prezenter" skończy mówic", ale muzyke puszczono w połowie wypowiedzi zapowiadającego. wybiegłysmy ale troche za póżno. na szczęście puszczono od początku :)
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12