www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zajęcia w Opolskiej Prywatnej Szkole Baletowej
Autor Wiadomość
cinek
Nowicjusz

Posty: 5
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 11:17 am   Zajęcia w Opolskiej Prywatnej Szkole Baletowej

Powstała, rozwija sie i mamy nadzieję że będzie coraz lepiej. Zajęcia odbywają sie na razie w trzech grupach wiekowych: przedszkolaków, 7-9 latków, oraz dzieci starszych, Jesteśmy otwarci na propozycje zajęć z dorosłymi ale jak na razie nikt nie wyraził chęci. Jak wiemy jest to jedyna taka placówka w województwie i mamy nadzieję że wypełni ogromną lukę w edukacji tanecznej wszystkich Opolan. Jeżeli kochacie balet i jesteście z Opola lub okolic, czekamy przyjdźcie, tu zawsze są otwarte drzwi dla tych, którzy chcą tańczyć. Informacje pod numerem telefonu 077 4410096, lub 694318211.
 
 
deedee
Nowicjusz

Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 7:26 pm   

Ja jestem z Opola i mam 14 lat no i chciałabym zacząć tańczyć ale nie wiem czy to ma sens skoro trzeba zaczynać od ok.10 lat :(
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 7:27 pm   

profesjonalistka raczej nie bedziesz ale dla przyjemnosci zawsze mozesz zaczac ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 9:42 pm   

spróbuj, moze się okaze ze masz talent? wielu zaczynało w twoim wieku :)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 10:23 pm   

sprobowac nie zaszkodzi... :)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
cinek
Nowicjusz

Posty: 5
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 10:43 am   

Zapraszam na zaajęcia zobaczymy co da sie z ciebie jeszcze zrobić.
 
 
deedee
Nowicjusz

Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 3:56 pm   

Hmm... spróbować nie zaszkodzi ;)
 
 
 
Edi
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 11:02 pm   

:) Hej moja córcia chodzi do tej szkoły - atmosfera miła, moje dziecko zadowolpne i ja rowniez, Opole tak trzymać!!!
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 11:04 pm   

Dobrze, że ktoś pomyślał o czymś takim!!
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
serenada
Nowicjusz

Posty: 6
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:24 am   Re: Zajęcia w Opolskiej Prywatnej Szkole Baletowej

cinek napisał/a:
... Jesteśmy otwarci na propozycje zajęć z dorosłymi ale jak na razie nikt nie wyraził chęci. Jak wiemy jest to jedyna taka placówka w województwie i mamy nadzieję że wypełni ogromną lukę w edukacji tanecznej wszystkich Opolan ...


A czy ktoś jeszcze w ogóle pamięta Panią Janinę Sosnowską. Choreografa, nauczyciela wielu pokoleń Opolan. Ponad 40 lat prowadziła zespół baletowy w Opolu, wczesniej w Wojewódzkim później w Młodzieżowym Domu Kultury. Choroba, starość i samotność zakończyły za nią jej dzieło. Smutne, ale już niewiele osób o niej pamięta.
Zaczęłam tańczyć w jej zespole jak miałam 6 lat, tańczyłam baaaaaaaaaardzo długo. Pani Janina bowiem prowadziła grupę "dorosłą". Cudwona przygoda z tańcem, dała mi bardzo dużo. Szkoda, że się skończyła. Dzięki Pani Janinie kocham balet!!!! Bardzo brakuje mi naszych zajęć. Zostały zdjęcia, filmy video i zdarte baletki...

Pozdrawiam z Opola
 
 
cinek
Nowicjusz

Posty: 5
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 10:47 am   Pani Janina

Wszyscy pamiętają Pania Janinę i to dzięki jej pracy i oddaniu wiele osób związało sie z baletem i każdym innym stylem tanecznym. Zawsze wszystkim o Niej przypominamy i przynajmniej ja wyrażam sie o niej zawsze bardzo ciepło. Mam nadzieję że zawsze pozostanie z nami. Pozdrawiam wszystkich uczniów Pani Janinki
 
 
baletnica_w_trampkach 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 32
Posty: 26
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 7:29 pm   

mam 16 lat, czy jest jakas grupa dla osób w moim wieku?
jeśli tak, to ile kosztują zajęcia miesięcznie?
 
 
 
cinek
Nowicjusz

Posty: 5
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 7:10 am   

Jest taka grupa i są w niej baletnice w wieku 16-21 lat. Zapraszam serdecznie wszystkie informacje pod numerem telefonu 694318211 lub na www.ramada.com.pl Akademia Baletu
Pozdrawiam Cinek
 
 
Ninette
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 1:09 am   

Tańczę od roku w ZTN Adena, kocham balet i zastanawiam się, czy miałabym jakiekolwiek szanse na zajęcia w szkole baletowej w Opolu... Dodam, iż mam 14 lat, uprawiałam kiedyś łyżwiarstwo figurowe.

Za odpowiedzi z góry dziękuję.
 
 
 
OluS138
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 8:01 pm   

Mam pyt. Mam 14 i mieszkam godzine drogi od Opola. Chciałabym uczestniczyć w zajęciach baletowych w Opolu. Nie jestem już na to `za stara` .? Czy umiałabym sie rozciągnąć wystarczająco.? Czy musiałabym się zapisać od nowego roku szkolnego .?

Za odpowiedz dziękuję.
 
     
sylwiam95 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 27
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 12:10 am   

Chmmm... OluS138 za starym sie nigdy nie jest! Ja zaczęłam balet, gdy miałam 9 lat- przyszłam dopiero w lutym! Ale przyjęli mnie i tak o to chodze:) . Ale szczerze nie wiem czy by Cie przyjęli bo to jest dobra szkoła i oni przesuchują i raczej by Cie sprawdzili z techniki tańca klasycznego. A przed takim sprawdzeniem trzeba się podszkolić, a raczej więcej niż podszkolić. Ale jak sie włoży bardzo dużo ciężkiej pracy to można sie nauczyc bardzo dużo w przeciągu niewielkiego czasu. Najlepiej by było sie dowiedziec jak to jest w tej szkole; czy przyjmują wszystkich, czy sprawdzają. :?
 
 
     
OluS138
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 10:46 pm   

Bardzo dziękuję. od 4 miesięcy uczęszczam do ogniska Baletowego i radzę sobie bardzo dobrze. od przyszłego roku mam zamiar coś zdziałać w sprawie tej szkoły baletowej. Umiem już wiele i dalej się uczę.
 
     
rozjechana 
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 9:50 pm   

oluS mam do Ciebie takie pytanko jak tam jest na tym ognisku baletowym? jak wyglądają zajecia? Ja tez mam 14 lat i bardzo bym chciała zapisac sie do ogniska w opolu bo do szkoły baletowej raczej chyba nie dałabym rady:( z gory dzieki za odp.:)

PS.ja tez nazywam sie ola ;)
 
     
OluS138
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 9:27 pm   

Cześć. ;) Zajęcia wydają mi się inne niż w szkole Baletowej. Na ognisku [ja tak mam] że jest jedna grupa i są same młode dziewczynki. tak do 11 lat. ja mam prawie 16 więc jest różnica. Jestem tam najstarsza. Po prostu nie ma innej starszej grupy. ale mi to za bardzo nie przeszkadza. Jest miła atmosfera, przez ten czas wiele rzeczy się nauczyłam. Na pewno w Szkole Baletowej jest większy poziom itp. ale zawsze trzeba od czegoś zacząć. Swoich sił spróbuję w Szkole Baletowej w Opolu, mam nadzieję w przyszłym roku.

Ps. jak by nie było Olu, nie jestem w Ognisku Baletowym w Opolu. ;)
PPs. Ładne imię. ;) I powodzenia w Ognisku Baletowym jak jednak się zdecydujesz.
 
     
balet 
Nowicjusz

Wiek: 28
Posty: 3
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 1:09 pm   

Szkoda że nikt nie pomyslał o zrobieniu szkoły baletowej prywatnej w warszawie ponieważ jechać do opola to kawał swiata a i nocleg tez musi być :(
 
     
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 3:41 pm   

balet, widocznie nie ma aż takiego zapotrzebowania... Jest w Warszawie szkoła baletowa państwowa, oraz dużo amatorskich szkół tańca, które mają w planie również balet.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
Ulka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 3
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 7:58 pm   

Ja w takim razie też mam pytanie. Mam 14 lat i od trzech lat tańczę taniec irlandzki. Od przyszłego roku chciałabym zacząć tańczyć też balet i tylko mam dwa pytania:
Czy nie jestem za stara?
I gdzie w Opolu najlepiej zaczynać(byłabym wdzięczna za jakieś konkretne namiary)?
Z góry dzięki :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12