www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Elementy tańca w Waszych domach :-)
Autor Wiadomość
.dulce. 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 30
Posty: 101
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 10:49 pm   

poszukaj w jakiś sklepach z obrazami tam napewno na jakiś natrafisz a jak nie znajdziesz to wydrukuj coś z internetu i opraw w ładna ramke :D
 
 
     
Siunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 198
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Gru 31, 2008 7:33 pm   

Czasami w IKEA coś się znajdzie.

W moim pokoju mnóstwo jest baletowych rzeczy: kalendarz ze zdjęciami tancerzy, ogromny plakat "Jeziora Łabędziego", zdjęcie z IKEA z Paryskiej Opery, reprodukcja "Błękitnych tancerek" Edgara Degas, pocztówka zakupiona w Empiku z czterema baletowymi zdjęciami, miniaturowa pointa, naturalnej wielkości para point porzucona niedbale na komodzie, figurka porcelanowej baletnicy, a do tego ja- kręcąca no stop piruety :)
_________________
Wampirzyca prosto z Brukseli

"Taniec jest jedną z najdoskonalszych form kontaktu z nieskończoną inteligencją" Paulo Coelho
 
     
Olkson 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica (:
Wiek: 29
Posty: 34
Skąd: NYC
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 5:23 pm   

Ja mam w swoim pokoju miniaturowe pointy na scianie, kalendarz z mojej szkoly baletowej, figurki baletnic i jeszcze wciaz poszukuje jakiegos fajnego plakatu o tematyce baletowej. :)
_________________
"....czas zatrzymuje się jedynie w marzeniach...."

Nena:*
 
 
     
Alice 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 19
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 10:42 am   

W moim pokoju na ścianie jest zdjęcie baletnicy, na stoliku figurka baletnicy i moje zdjęcie z koleżankami z grupy baletowej, a w szafie kilka strojów , baletki i pointy.... oraz duże lustro :) ... a ja zawszę noszę ze sobą miniaturowe białe pointy :) :)
_________________
Czy życie byłoby teraz takie samo ...
Ostatnio zmieniony przez Alice Pią Cze 26, 2009 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Susanna 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 140
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 9:02 pm   

To teraz ja się pochwalę :wink: kocham rysować prawie tak bardzo jak tańczyć więc w moim pokoju ściany mam zawalone rysunkami anime baletowego princess tutu :D a po za tym to mam jeszcze japońskie lalki z porcelany jako baletnice :smile:
 
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 9:27 pm   

No to wypadałoby sie pochwalić sie tymi rysunkami Susann? :smile:
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 11:58 pm   



to ja się może pochwalę swoim, jak już przy Princess Tutu jesteśmy... sorry za złą jakość zdjęcia, troszku wyglada zdeformowanie... :roll:

hmm akurat u mnie rysowanie jest niżej w hierarchii - pewnie dlatego że nigdy nie chce mi się rysować [wykończenie jednego rysunku dużo czasu mi zajmuje i mnie to trochę zniechęca, zresztą mnie musi dopaść wena-szał twórczy by cokolwiek rysować], ale mam akurat jeden mangowy rysunek niewykończony, czeka na dobre kredki... [których zwykle nie używam z lenistwa oczywiście xD]
w sumie zamiast rysowania wolę ćwiczyć swój głos [fandubbing piosenek disneyowskich dokładniej] i grać na pianinie - ostatnio wałkuję utwory Hansa Zimmera z trylogii "Piraci z Karaibów"... :wink: zresztą w tym całym muzycznym kształceniu pomaga mi pewien użytkownik z naszego forum XDDD ale to już tak offtopem, na marginesie, ciśś xD
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Susanna 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 140
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 2:30 pm   

Jaki zbieg okoliczności ja też gram na pianinie i kiedyś śpiewałam w chórze, ale ja za to nie mogę żyć bez rysowania :D i nawet podobnie rysujemy to moja Princess Tutu :

http://www.wrzuta.pl/obra...R/princess_tutu
 
 
     
Dżoanka 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 31
Posty: 5
Skąd: Ezoteryczny Poznań
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 3:44 pm   

Princess Maron i Susanno! jestem waszą fanką :) i żałuję, że sama tak nie umiem :(
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 4:27 pm   

hehehe no widzisz XDDD ja też chodziłam na chór XDDD a ile lat grasz? ja gram już jakiś 13 rok... do końca podstawówki z nauczycielem, od gimnazjum sama gram...
a rysunek nad którym teraz pracuję to ten http://img185.imageshack....205/o22dql3.jpg
ja mam mniejszy talent do rysowania od mojej siostry ehhh xD ale za to lepszy słuch muzyczny, tak się akurat podzieliłyśmy heh...

dobra offtop skończmy już bo zaraz nas zruzgają...

jeśli chodzi o elementy tańca, to nie wiem czy mówiłam ale mam plakat filmowy Step Up 2 XD i to już hmmm od dość dawna XD
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Father 
Solista Baletu


Wiek: 75
Posty: 1604
Skąd: ze Szczecina
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 5:09 pm   

Córeczko! Moim skromnym zdaniem to posiadasz już jakąś technikę prowadzenia kreski. To co widzę jest powieleniem. Narysuj całkiem coś od siebie.
Najciekawsze na Twoim rysunku sa nogi. Nienaturanie wykrecone ale za to widać, że tu coś wlasnego kombinowalaś :sad:
_________________
To mnie przerasta!
Ale da sie udżwignąć
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12