www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SCKM w Krakowie.
Autor Wiadomość
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 11:39 am   SCKM w Krakowie.

Witam wszystkich serdecznie :) Otóż chciałabym się zapisać tak zupełnie dla siebie na modern, taniec współczesny. Na internecie natrafiłam na ten oto link: http://www.sckm.krakow.pl/_nowa/glowna.html i tam rzeczywiście odbywają się takie zajęcia. Czy ktoś z Was może uczęszcza na te zajęcia? Jaka panuje tam atmosfera? Jaki jest poziom tych zajęć? Czy pojawiają się na nich również elementy klasyki? I jaka grupa wiekowa tam przeważa?
To już chyba wszystkie pytania :) Mam nadzieje że o niczym nie zapomniałam, oraz że umieściłam ten temat w odpowiednim miejscu :) Jeśli był on gdzies już poruszany to proszę, zwróćcie mi na to uwagę, bo w takim razie chyba nie doczytałam :) Dzięki wielkie :)
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 2:22 pm   

słyszałam, że uczy tam Iwona Olszowska... jeżeli tak, to warto iść na te zajęcia, bo to bardzo dobry pedagog.
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 2:47 pm   

zgadzam sie z sisi w 100%. wlasnie na dopiero co zakonczonych XII warsztatach tanca wspolczesnego w Poznaniu chodzilam na zajecia do Iwony Olszowskiej i bylo swietnie. Rzadko zdarza sie tak dobry nauczyciel.
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 3:21 pm   

A nie wiecie może czy w takim razie przyjmują do niej wszystkich?
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 3:50 pm   

na stronie ktora podalas sa szczegolowe informacje na temat zajec, proponuja i grupy poczatkujace i sredniozaawansowane, a wiec mysle, ze wiekszych ograniczen nie ma.
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 4:06 pm   

Wiem wiem, że tam jest wszystko napisane, tylko po prostu mam nadzieję że ktoś juz tam chodzi i udzieli mi informacji jak tam jest :) Dzięki Tobie i Sisi przynajmniej wiem już, że warto uczestniczyć na zajęcia Iwony Olszowskiej :) Wielkie dzieki :)
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 12:30 pm   

na stronie serwisu tanca pojawila sie informacja, ze od 5 wrzesnia rozpoczynaja sie zapisy do studia tnaca wspolczesnego EST. zajecia organizowane sa w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży (ul. Wietora 15). Kontakt: tel. (0-12) 430 50 90 (w godz. 10-15).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12