www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trójmiejska Korporacja Tańca 2005
Autor Wiadomość
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 11:13 am   Trójmiejska Korporacja Tańca 2005

Niedługo rusza kolejna edycja spotkań organizowanych przez Trójmiejską Korporację Tańca. Jestem ciekawa, jakie macie wrażenia z poprzednich lat, czy uczestniczyliście w warsztatach i chodziliscie na spektakle i imprezy.
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Karya
Nowicjusz

Posty: 16
Skąd: Elbląg
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 3:40 pm   

A jakies bliższe informacje, bo przyznam, że pierwsze słyszę.
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 11:06 pm   

oto informacje ze strony serwisu tanca:
http://www.wolnastrefa.republika.pl/160n.htm
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 9:29 pm   

A to informacje ze strony Żaka:
http://www.kultura.trojmi...ml?id_imp=64514
http://www.klubzak.com.pl/teatr.html#opis
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
dorocia
Nowicjusz

Posty: 7
Skąd: Lębork
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 7:37 pm   warsztay i spektakle

czajori,jesteś z Gdańska i nie brałaś jeszcze w tym udziału?nono,grzech ciężki:Pnic straconego,byłam w zeszlym roku na letniej edycji na warsztatach u Bzdyla,chyba nie musze mowic ze bylo swietnie:)wysoki poziom tylko niestety srednie zainteresowanie samych Gdanszczan czy ludzi z 3miasta:/ na spektaklach bylam podczas edycji zimowej,wowczas odwolano warsztaty ze wzgledu na bardzo male zainteresowanie:( mysle ze tegoroczna edycja bedzie ciekawsza pod wzgledem repertuaru,bedzie ania krysiak ze spektaklem :lol: uwazam ze najciekawszy jest dzien ostatni festiwalu,28,zapraszam wszystkich,ja tez bede:) szkoda tylko ze warsztaty takie drogie w tym roku:/i jakas taka nieporeczna ta oferta,180 zl.za dwie lekcje,troche dziwnie ale coz.mysle ze warto wybrac sie do Magdaleny Reiter:)
    _________________
    I just wanna be dancing!!!dirty dancing:P
     
     
     
    Czajori 
    Solista Baletu


    Związek z tańcem:
    na całe życie! :)
    Posty: 1638
    Skąd: Gdańsk
    Wysłany: Sro Sie 24, 2005 2:28 pm   

    Wspomniałam już na innym wątku, że uczestniczyłam w warsztatach korporacji, a ponieważ zdanie o tych konkretnie zajęciach, w których uczestniczyłam, mam takie sobie, zapytałam o zdanie innych. W tym roku nie będe uczestniczyć ze względu, o którym już wspomniałas, tzn. wysokich opłat za lekcje. Na spektakle się wybieram.
    _________________
    Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
     
     
    dorocia
    Nowicjusz

    Posty: 7
    Skąd: Lębork
    Wysłany: Sro Sie 24, 2005 3:18 pm   

      no coz,niestety masz racje,drogo ale moze to dam im do myslenia 8) kto jeszcze wybiera sie na spektakle?zapraszamy na wybrzeze:)a moze ktos bierze udzial w warsztatach?prosimy o podzielenie sie opinia:)
    _________________
    I just wanna be dancing!!!dirty dancing:P
     
     
     
    Czajori 
    Solista Baletu


    Związek z tańcem:
    na całe życie! :)
    Posty: 1638
    Skąd: Gdańsk
    Wysłany: Pon Sie 29, 2005 9:31 pm   

    No i co, był ktoś? :D Jestem ciekawa Waszych wrażeń, zanim zacznę uzewnętrzniać swoje wizje wyniesione ze spektakli Korporacji...
    _________________
    Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
     
     
    Nefretete
    Solista Baletu


    Posty: 1312
    Skąd: Poznań
    Wysłany: Pon Sie 29, 2005 10:29 pm   

    jestem ciekawa wrazen po "Secret moments" W&M...? ostatnio mialam okazje obejrzec ten spektakl w Poznaniu.
     
     
    green
    Adept Baletu

    Posty: 52
    Skąd: warszawa
    Wysłany: Sro Sie 31, 2005 1:16 pm   

    Mi sie w tym roku bardzo, bardzo podobalo na warsztatach korporacji, nawet powiedzialabym, ze to jedne z najlepszych na jakich bylam( a jezdze na wiekszosc warsztatow w polsce)! duzo lepsze zajecia niz w zeszlym roku, spektakle roznie, duzo zupelnej tandety, ale kilka ciekawych
    Oczywiscie '' secret moments'' pobil wszystko, pokazali ze duzo nie trzeba zeby zrobic poruszajacy spektakl, bez swiatel, efektow, video, rekwizytow itd. ale za to emocje takie, ze wiecej nie trzeba...
     
     
    Czajori 
    Solista Baletu


    Związek z tańcem:
    na całe życie! :)
    Posty: 1638
    Skąd: Gdańsk
    Wysłany: Sro Sie 31, 2005 2:14 pm   

    Bardzo podobał mi się występ Chiharu Mamiya pt. "Orient Express" (w piątek). Piękno minimalizmu i wysmakowane rekwizyty :)
    Spotkałam się z opinią, że za mało było "tańca w tańcu", a także zdziwiły mnie wybuchy śmiechu ze strony publiczności w czasie występów. Najwyraźniej niektórzy tak reagują na coś, czego nie rozumieją...czy nie lepiej taktownie milczeć?
    _________________
    Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
     
     
    Nefretete
    Solista Baletu


    Posty: 1312
    Skąd: Poznań
    Wysłany: Sro Sie 31, 2005 2:19 pm   

    green napisał/a:

    Oczywiscie '' secret moments'' pobil wszystko, pokazali ze duzo nie trzeba zeby zrobic poruszajacy spektakl, bez swiatel, efektow, video, rekwizytow itd. ale za to emocje takie, ze wiecej nie trzeba...


    dokladnie. to bylo piekne... choc swiatla byly i to bardzo umiejetnie wykorzystane. z jednej strony skromnie, z drugiej bardzo efektownie.
     
     
    Nefretete
    Solista Baletu


    Posty: 1312
    Skąd: Poznań
    Wysłany: Sro Sie 31, 2005 10:37 pm   

    ładnie to pan Leszek Bzdyl ujął:
    http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/15684.html
     
     
    Czajori 
    Solista Baletu


    Związek z tańcem:
    na całe życie! :)
    Posty: 1638
    Skąd: Gdańsk
    Wysłany: Sro Sie 31, 2005 11:16 pm   

    Heh, porządny Dom Tańca w Gdańsku by się przydał... w zeszłym roku warsztaty Korporacji odbywały się w Pałacu Młodzieży, gdzie warunki były średnie :? I rzeczywiście dobrze, że w tym roku warsztaty były tylko dla zaawansowanych, bo w czasie zeszłej edycji słyszałam głosy osób, które znalazły się na warsztatach "przypadkiem" (czytaj: z ciekawości, wcześniej nie miały z tańcem do czynienia) mówiące, że to strata ich czasu i pieniędzy...
    A co do koncertu Jarre'a, to wcale nie było kompletu na Korporacji, bo ludzie nie mogli dojechać ze względu na zamknięte centrum miasta :D Tylko dlatego udało mi się zdobyć bilet...
    _________________
    Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
     
     
    Wyświetl posty z ostatnich:   

    Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13