www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
program telewizyjny o sportach artystycznych
Autor Wiadomość
abeille 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 34
Posty: 255
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 9:54 am   

zwlaszcza ze z yt tez moglibysmy posciagac, i ladnie posegregowac. byloby wszystko po prostu w jednym miejscu
_________________
Zimą kocham cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu. Koło niego.
A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.

Gałczyński
 
 
     
chmieleslava666 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Zakochana ^^
Wiek: 29
Posty: 303
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 11:54 am   

tak, tylko że właściwie sporo na razie opiera się na tym, że ,,ktoś by pojechał'' i ,,ktoś by nagrał''... bo przecież o to chodzi....
_________________
o!
 
 
     
abeille 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 34
Posty: 255
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 1:58 pm   

niekoniecznie, mozna czatowac i nagrac cos z tv i umiescic
_________________
Zimą kocham cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu. Koło niego.
A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.

Gałczyński
 
 
     
pluszak 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik tańca :)
Wiek: 53
Posty: 64
Skąd: Pluszowy Świat
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 2:55 pm   

abeille napisał/a:
niekoniecznie, mozna czatowac i nagrac cos z tv i umiescic


ja tam mam możliwośc nagrywania ( z dvb, - dla niezorientowanych z satelity hotbird, pakiet cyfra+, lub astra - programy niekodowane ), spakowania jakimś kodekiem i umieszczenia gdzieś tam, na stronie, czy jakims programie p2p ) Ale nie monitoruję dokładnie programu TV wiec jakby było coś waznego to by ktoś musiał powiedziec / przypomniec.

A co do programów muzycznych / tańca / baletu/ sporo tego się pokazuje na programie muzycznym "Mezzo", ale problem w tym że program jest kodowany i nie wszyscy mogą go oglądać.

Odnośnie youtube - jest tam różnego materiału fura, w większości ale marna jakość, no i ktoś by to musiął jakoś sensownie skatalogować, a tego to już się nie podejmę :)
_________________
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^
Okiem Pluszaka – Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością

www.pluszaczek.com

*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 4:41 pm   

No więc tak. Uważam że strona internetowa zupełnie nie ma sensu, mamy youtube, mamy yahoo, videobalet.net oraz mnóstwo innych stron internetowych, gdzie mozna znaleźć filmiki baletowe oraz GA i inne artystyczne co nie co.
Strona z uporządkowanymi filmikami? Po co? Już kiedyś był pomysł na forum, by uporządkować wszystkie filmiki z Youtube, ale nic z tego nie wyszło bo mi samej trudno znaleźć tyle czasu by to wszystko poukładać, a forumowicze w to bawić też sie średnio chcą. Nikt nie ma tyle czasu, zdrowia i sił by godzinami siedzieć przy komputerze porządkując linki baletowe.
Kolejna strona nie ma sensu, forum jest kopalnią wiedzy i linków do filmików, jest kilka innych dobrych for baletowych w internecie, wiec po co tworzyć stronę, która to będzie mieć uporządkowane? Jeśli ktoś będzie chciał, spokojnie znajdzie.

Co do nagrywania z mezzo- nikt nie siedzi całymi dniami w domu i nie czeka aż będzie leciał balet- zaprogramować nagrywanie, ok, raz, dwa a potem? Kto znajdzie czas by codziennie sprawdzać kiedy są balety czy inne programy artystyczne w telewizji, nagrywać je i potem, wstawiac jeszcze do internetu?

Najlepszym rozwiązaniem byłby program telewizyjny, zupełnie nie znam się na tym ale wydaje mi się, że jedna osoba niewiele tu zdziała...musiałby być zespół, który szuka takowych reportaży, zgoda innych programów (np.mezzo czy ptp planeta czy inne) na których lecą reportaże czy programy na opublikowanie tego w innym kanale, na pewno mnóstwo pieniędzy...
Czy to w ogóle ma sens?
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 4:45 pm   

hmmm ja zazwyczaj powiadamiam o zawodach, nie stanowi to przecież niewiadomo jakiego problemu...

zresztą mi nie chodziło o głupie filmiki z youtube tylko coś w stylu programu ppstream albo sopcast gdzie są kanały które można odbierać przez neta, albo coś w stylu itvp [po cholerę drugie youtube?]...
ale to też przecież można usiąść, dowiedzieć się na czym leci/o której, i samemu poszukać kanałów :/

bo z początku jest zapał, a potem jak co do czego to już nic nie wychodzi :?
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 4:48 pm   

Tak i dlatego według mnie najlepiej jesli ktoś oczywiście jest tak zapalony do tego zająć się sprowadzaniem do polski tego co już jest, czyli np. dvd z baletami czy dokumentalne lub inne rzeczy jak akcesoria czy kostiumy czy pointy czy cos takiego.
Teoria teorią, praktyka praktyką....
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
pluszak 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik tańca :)
Wiek: 53
Posty: 64
Skąd: Pluszowy Świat
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 6:01 pm   

I wszystko jasne, domyślam się ze kolejna strona z filmami Ga, baletu, itd itp zaliczyła pad. No bo kto by się z tym bawił i po co... na jedną osobe to fura pracy, na kilka też dużo.
Co do youtube to mam negatywne zdanie, marna jakość i za duży śmietnik.

Jeśli kogoś interesuje to poniżej linka do programu "Mezzo"

http://www.cyfraplus.pl/c.../ramowka.pl?MEZ

Narazie mi ten program nie chodzi, ale jak go uruchomię to w sumie dobry pomysł aby coś tam nagrać. Nie tylko dla siebie :d
_________________
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^
Okiem Pluszaka – Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością

www.pluszaczek.com

*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 7:31 pm   

O mezzo już rozmawialiśmy, tutaj:
http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=1428
Tak wiec mysle ze kolejnej dyskusji nie ma sensu uruchamiac..

Poza tym na mezzo nie leci multum programów baletowych, wciąż muzyczne i muzyczne a balet jak się zdarzy to raz na ruski miesiąc.
:)
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
abeille 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 34
Posty: 255
Wysłany: Sro Maj 14, 2008 11:44 am   

a ja mysle ze to nadal ma szanse wypalic, tylko problem byl w tym ze nie ma kto sie za to zabrac, postaram sie to zrobic sama, bo z tego co widze nikt inny sie nie kwapi. ew kilka osob udziela dobrych rad i twierdzi ze moze pomoc ale jesli chodzi o konkretne podzielenie sie robota to dupa, nikt nie reflektuje. poki co mam mature jeszcze, ale za tydzien koncze definitywnie i bede miala czas dluzej posiedziec, tylko troche cierpliwosci.
jak zaczne, przekonam sie czy dam rade i napisze
_________________
Zimą kocham cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu. Koło niego.
A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.

Gałczyński
 
 
     
pluszak 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik tańca :)
Wiek: 53
Posty: 64
Skąd: Pluszowy Świat
Wysłany: Sro Maj 14, 2008 3:18 pm   

abeille napisał/a:
a ja mysle ze to nadal ma szanse wypalic, tylko problem byl w tym ze nie ma kto sie za to zabrac, postaram sie to zrobic sama, bo z tego co widze nikt inny sie nie kwapi. ew kilka osob udziela dobrych rad i twierdzi ze moze pomoc ale jesli chodzi o konkretne podzielenie sie robota to dupa, nikt nie reflektuje. poki co mam mature jeszcze, ale za tydzien koncze definitywnie i bede miala czas dluzej posiedziec, tylko troche cierpliwosci.
jak zaczne, przekonam sie czy dam rade i napisze


heh, nawet nie widomo czy rusza projekt to jak ma wyglądac podział prac. To Ty muszi określić co będzie robione ( jeśli będzie ) a nastepnie zapytać kto chce pomóc i w czym moze pomóc. No i rodzielić ewentualne prace na tych którzy chcą coś zrobić/pomóc.
Powodzenia na maturce <i za Ciebie trzyma kciuki>
Ja póki co walcze z uzyskaniem dostępu do mezzo ( tv sat ).

Jeśli ktoś siedzi w temacie TV sat i ogląda dużo to mógłby dać wklejkę na jakich programach/satelitach można znaleźć balet, GA, czy pływanie synchroniczne, czy jeszcze jakieś tam inne ciekawe formy artystyczne.
_________________
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^
Okiem Pluszaka – Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością

www.pluszaczek.com

*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Sro Maj 14, 2008 3:25 pm   

Przecież mamy temat o programie Mezzo i TV Kultura ;) Czasem nawet aktualne dane tam są ....

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12