www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELITE s.c. - wyłączny dystrybutor Grishko w Polsce
Autor Wiadomość
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 7:01 pm   

Goniu, zdaje się, że to model 6 ma dzieloną podeszwę nie 1 ;)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Calineczka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 32
Posty: 121
Skąd: kielce/kraków
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 7:18 pm   

Na obrazku są dwa rodzaje modelu 1 jeden z dzieloną podeszwą a drugi z całą (o ile dobrze zauważyłam). Przepraszam, nie chce mi się czytać całego wątku a mam pytanie: Czy miał ktoś baletki model 6? Co możecie o nich powiedzieć?
 
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 8:38 pm   

ależ tak, ja ich ciągle używam. Są niesamowicie wygodne, świetnie dopasowują się do stopy i mogę polecic je każdemu.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
cynamonek
Adept Baletu


Wiek: 34
Posty: 112
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 6:17 am   

dołączam się do opinii, uwielbiam je. a poza tym są dość wytrzymałe ( mam zajęcia 4xw tyg i wytrzymały mi ponad pół roku. dopiero jak tańczyłam na betonie i w błocie to ze tak powiem dziura się zrobiła ;] )
i teraz muszę zakupić sobie znów.
_________________
www.friida.blog.pl
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 4:20 pm   

Cheryl napisał/a:
Goniu, zdaje się, że to model 6 ma dzieloną podeszwę nie 1 ;)


Cheryl, model 1 też ma dzieloną.
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
Karolcia
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 9:34 am   

Witam :)

Mam małe pytanie i zarazem problem. Chciałam zamówić baletki właśnie z opisywanej tutaj witryny. Mama jednak problem w doborze szerokości, ponieważ określenia: wąskie, szerokie czy średnio szerokie nie za wiele mi mówią (nie mam doświadczenia w kupowaniu baletek). Napisałam maila na podany na stronie adres jednak nie dostałam odpowiedzi. Czy ktoś mógłby mi mniej więcej powiedzieć jak na te rozmiary spojrzeć?

I druga sprawa, chciałam się dowiedzieć jak długo czeka się na realizację zamówienia.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje :)
 
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 11:05 am   

Karolcia napisał/a:
Witam :)

Mam małe pytanie i zarazem problem. Chciałam zamówić baletki właśnie z opisywanej tutaj witryny. Mama jednak problem w doborze szerokości, ponieważ określenia: wąskie, szerokie czy średnio szerokie nie za wiele mi mówią (nie mam doświadczenia w kupowaniu baletek). Napisałam maila na podany na stronie adres jednak nie dostałam odpowiedzi. Czy ktoś mógłby mi mniej więcej powiedzieć jak na te rozmiary spojrzeć?

I druga sprawa, chciałam się dowiedzieć jak długo czeka się na realizację zamówienia.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje :)


Tu już o tym rozmawaliśmy => http://www.balet.pl/forum...er=asc&start=75

A realizacja zamówienia w Elite zawsze jest błyskawiczna :wink: /max 3 dni czekania/
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 2:01 pm   

nie spodziewałam się, że to powiem, ale...
zawiodłam się na grishko. moje baletki (model 1) po ręcznym (!) i delikatnym wypraniu nadają się chyba tylko do szewca, albo do grubej igły. poszedł szew w górnej łezce prawej baletki i wychodzi mi materiał.
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 3:43 pm   

Sproboj oddac do naprawy gwarancyjnej- powinni miec cos takiego.
_________________
"artystą nie jest się dzięki szkole, ale bez niej można być w ogóle pozbawionym takiej szansy..."
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 6:00 pm   

bez obrazy, ale nie chce mi się płacić za przesyłkę w obie strony- już sobie zszyłam, zobaczymy, jak długo wytrzyma.
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
konopija 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 29
Posty: 31
Skąd: Nibylandia ; )
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 11:24 am   

wyrywając z kontekstu: czy przy zakupie piont otrzymam do nich woreczek gratis albo jakąś torebkę..? wiem że banalne pytanie ale jednak zależałoby mi na odpowiedzi : :oops:
_________________
Gdy tańcze wszystko wydaje się inne-...lepsze
 
     
Alleoya 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
amator
Wiek: 30
Posty: 340
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 11:51 am   

Tak, ja miałam tak, że kiedy kupowałam pointy (Novice, kilka dni temu) to dostałam plastikowy woreczek na pointy (konopijo, jeśli chcesz, to zdjęcia tego woreczka też mogę ci przesłać ;D)
_________________
Never give up, it's such a wonderful life
/Hurts-Wonderful life/

dawniej - rooni
 
 
     
Alleoya 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
amator
Wiek: 30
Posty: 340
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 1:17 pm   

Częściowo prawda. Wygląda na pożądny, ale mam go od czwartku (4 dni) i już mi się naderwało jedno sklejenie. No, ale na trochę posłuży.
_________________
Never give up, it's such a wonderful life
/Hurts-Wonderful life/

dawniej - rooni
 
 
     
GwiazdkaNadia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 293
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 2:21 pm   

A czytałyście karteczkę, dołączoną do point? NIE MOŻNA trzymać ich w tym woreczku. W ogóle w żadnym plastikowym. Ciepłych, zawsze przecież trochę wilgotnych point nie można wkładać do folii!!! Trzeba je wysuszyć albo włożyć do czegoś przepuszczalnego, satynowego, bawełnianego... !!!
 
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 4:57 pm   

Rooni możesz je tam trzymać, tylko np. jak używasz w poniedziałek to niech sobie poleżą przez noc i potem je tam włóz )
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 6:11 pm   

A widziałyście jaki ruch i ile promocji na stronie Elite-online się pojawiło? Coś mi sie wydaje że szykuje sie zmiana asortymentu na nową kolekcję :)
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 11:10 pm   

Ayaka....jakich promocji?;)
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 8:57 am   

Promocje sie pojawily ale jesli jest promocja na dany kolor (tak jak np pajac z waska nogawka) to dany kolor jest tanszy a cena tego samego artykulu za kolor czarny poszla w gore. Ja np kupowalam pajac z waska nogawka - kolor czarny za 69 zł teraz kosztuje 89 zł.
_________________
"artystą nie jest się dzięki szkole, ale bez niej można być w ogóle pozbawionym takiej szansy..."
 
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 4:36 pm   

Bajaderka napisał/a:
Ayaka....jakich promocji?;)


O proszę na przykład tu http://www.elite-online.pl/katalog/2302da76.htm . W wakacje dałam za niego ok. 150 :)
albo tu http://www.elite-online.pl/katalog/2303da73.htm wcześniej kosztowały ok 100 zł jak dobrze pamiętam, i chyba się nawet na nie skuszę :smile:
 
     
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 5:52 pm   

.:Agga:. napisał/a:
Promocje sie pojawily ale jesli jest promocja na dany kolor (tak jak np pajac z waska nogawka) to dany kolor jest tanszy a cena tego samego artykulu za kolor czarny poszla w gore. Ja np kupowalam pajac z waska nogawka - kolor czarny za 69 zł teraz kosztuje 89 zł.


No właśnie...
Zauważyłam przed chwilą to samo. Wcześniej już chciałam kupić ten pajac ale dopiero dzisiaj chciałam złożyć zamówienie i zobaczyłam, że czarny jest droższy ( :roll: ) a niebieski i różnowy tańsze, więc pewnie kupię sobie niebieski...
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
     
SYJKA 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 29
Posty: 164
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 1:04 pm   

mam pewien problem. otóż zamówiłam w grishko baletki, rajstopy i spódniczkę z ozdobną wstążką. Pojawił się problem. Gdy patrzyłam na rozmiar spódniczki pisało "uniwersalny", więc pomyślałam, ze spódniczkę sie jakoś reguluje. No i okazuje się, ze jest ona na mnie za mała. Napisałam to na e-maila do elite, ale nie mam odpowiedzi. co mam zrobic?
PS. Czy ktoś zamawiał taką spódniczkę? Reguluję się ją jakoś? Bo może ja nie za bradzo się zorientowałam jak to się robi.
PS. Ogromnie przepraszam, ze byc moze umieściłam post w niewłaściwym miejscu, ale nie chciałam zakładac nowego tematu. Jeszcze raz przepraszam
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
Paulo Coelho

Nena, MissAloha, JustDance dziękuję;) I buziak dla Was;*
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 1:56 pm   

Moze poczekaj na odpowiedz mailowa? Kiedy pisalas do Elite?
Najczesciej odpisuja dzien (lub dwa) pozniej.
_________________
"artystą nie jest się dzięki szkole, ale bez niej można być w ogóle pozbawionym takiej szansy..."
 
 
     
SYJKA 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 29
Posty: 164
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 2:20 pm   

Może za szybko się martwię, bo pisałam wczoraj, ale zawsze odpisywali w przeciagu kilku godzin. Zobaczymy, mam nadzieję, ze odpiszą. A co do tej spódniczki to co o niej myślicie?

[ Dodano: Sro Kwi 30, 2008 6:48 pm ]
no i okazało się, ze za szybko się martwiłam:D
PS.Ta firma jest naprawdę super:))
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."
Paulo Coelho

Nena, MissAloha, JustDance dziękuję;) I buziak dla Was;*
 
     
Lili 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 30
Posty: 19
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 7:17 am   

Mam pytanie czy w grishko mozna kupic paczki? Jesli ktos ma jakies zdjecia lub cos gdzie sa od nich paczki prosze o odpowiedz. :)
_________________
Możesz tańczyć wszędzie jeżeli tańczysz sercem.;]
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 7:25 am   

ELITE napisał/a:

Oczywiście, istnieje możliwość sprowadzenia paczki Grishko na specjalne zamówienie, są one jednak stosunkowo drogie, przykładowo: paczka klasyczna "Kitri" kosztuje ok. 1500 PLN, natomiast paczki ćwiczebne ok. 400 PLN. Przykładowe egzemplarze paczek Grishko będzie można zobaczyć w naszym salonie baletowym

_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13