www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rok szkolny 2007/08
Autor Wiadomość
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 9:46 pm   

Columbina napisał/a:
Ja po jednym semestrze łaciny juz mam jej totalnie dość :P


ja po dwoch latach laciny mam dosc :D

Kaś napisał/a:
Tak więc moim postanowieniem na 2 semestr roku szkolnego 2007/2008 jest nieuczenie sie na biologię :]


ja koniecznie musialam sie uczyc biologii w koncu to moj przedmiot maturalny :D

groteska napisał/a:
Kocham rosyjski!


mimo ze podobny to za nim nie przepadam
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 9:57 pm   

nathaliye_r napisał/a:
Columbina napisał/a:
Ja po jednym semestrze łaciny juz mam jej totalnie dość :P


ja po dwoch latach laciny mam dosc :D

ja miałam łaciny dość po dwóch tygodniach... oO"

Cytat:
Kaś napisał/a:
Tak więc moim postanowieniem na 2 semestr roku szkolnego 2007/2008 jest nieuczenie sie na biologię :]


ja koniecznie musialam sie uczyc biologii w koncu to moj przedmiot maturalny :D

Kaś, jakbym kurde słyszała siebie mówiącej o Karpiu xD ona to jest kurde mocna... swoją drogą, miałam też takie piostanowienie, a teraz co? kuję z całego półrocza, jak jutro nie zdam poprawy, to będę pisała z całego roku za pare miesięcy ==" przynajmniej tak mi ona grozi >_>

Cytat:
groteska napisał/a:
Kocham rosyjski!


mimo ze podobny to za nim nie przepadam

też kocham rosyjski :D ale nie o ósmej rano w poniedziałek -.-"
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Kaś 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, miłośnik
Wiek: 32
Posty: 171
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 10:09 pm   

Ja lubiłam biologię w postaci środowiska i przyrody w klasach 1-6 :D . Ale mi się wtedy trafiły nauczycielki :D . Bo w gimnazjum i w liceum to totalna porażka. Moje nauczycielki nie potrafiły zapanowac nad klasą. Moja Pani profesor z ogólniaka to w ogóle ma nas w nosie. Jak gadają to ona złoży ręce na piersiach, zrobi skurcz "barkowo-szyjny" i powtórzy ze sto razy "Ja sobie poczekam, ja sobie poczekam". Ta Pani niestety zniszczyła moje postanowienie, które postawiłam sobie idąc do liceum, mianowicie: uczyc się biologii. I dlatego się cieszę, że wybrałam profil mat-inf-fiz :D . I też dzięki dwóm paniom z gimnazjum (polonistki i .. biologistki :D ?), których lekcje były raczej odpoczynkiem przed następną lekcją :D . A propos matury to zamiarzam zdawac oprócz polskiego, matmy i angielskiego, które są obowiązkowe fizykę, francuski i geografię :D . Aaa :D I moim postanowieniem kolejnym jest przyłożenie się jeszcze bardziej do tych przedmiotów :D . A właśnie :D . Jeszcze chcialam WOT (chyba za bardzo ambitna jestem :P ). Jutro wybieram się do biblioteki po książkę Pani Turskiej i po inne polecone przez Was na foum :D .

Cytat:

Kaś, jakbym kurde słyszała siebie mówiącej o Karpiu xD ona to jest kurde mocna... swoją drogą, miałam też takie piostanowienie, a teraz co? kuję z całego półrocza, jak jutro nie zdam poprawy, to będę pisała z całego roku za pare miesięcy ==" przynajmniej tak mi ona grozi >_>


Kurde... współczuję Ci... Gdybym ja miała pisac spr. z półrocza a co gorsza z całego roku to bym połozyła się pod stołem i zaczeła płakac.
 
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 3:22 pm   

ja polubilam biologie w podstawowce i tak mi chyba zostalo, prawda jest taka ze w innym przedmiocie po prostu sobie siebie nie wyobrazam
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13